TV SHOW u vezi Street race-a

TV SHOW u vezi Street race-a

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Mislim da je suludo ici u tu emisiju,ako joj naslov glasi Stop divljanju.... Krivu Drinu u toj emisiji nece ispraviti ni 500 SR-a,a kamoli 2-3 covjeka da odu.
 
Početnik
i medju nama je 70% takvih "divljaka" o kojima pricaju, tako da, slazem se, bilo bi suludo da saljemo 3 covjeka koji ce da nas brane...
 
Član
Raja probudite se,ovo je BALKAN...........
Svatite da bosnjaka debilnog oblikuju novine,kojekakvi dnevnici isl.
U potpunosti se slazem sa ljudima koji nece da odu u emisiju ali isto tako ako budemo stajali sa strane ostat cemo "TRKACI UBICE".Ali isto tako MORAMO ljudima dokazati pogotovo u Sarajevu da postoji sport poput street-a,brdske trke,kruzne trke isl.i da raja koja to voli nisu zaostali ili poremeceni,vec da su to ljudi koji vole auta i sport koji se NEzove fudbal ili kosarka.
Licno bi volio otici u emisiju samo u par recenica da ljudima pojasnim ali sa cinjenicama ko i sta je bio Žan.
URADIMO NESTO::::::::::::::icon_mad:
 
Član
JD. je napisao(la):
pametan covjek moze shvatiti ovu temu i bez obn emisija, i nece generalisovati, a ove ostale ovce kojima novinari oblikuju svijest i stavove ne treba ni smatrati bitnim... takvi se ljudi ni nemogu nazvati "javnost"

Potpis, bas sam isto htio napisati. Ko ima 2 u glavi ne treba mu sve tumaciti i sam moze sabrati 2 i 2.

A za onaj ostatak sve me manje briga, nek misle i pricaju sta hoce, ko ih j...
 
Član
ljudi manite se corava posla.....kakva emisija,taman da jos jednog od nas ocrne po mediama,zar nije dosata sto su rahmetli Žana ocrnili.....jebes OBN!!!
 
Član
Daj neka neko ispoštuje... http://www.youtube.com/watch?v=Wsufq-BeaLU
Njima nije u interesu da nekoga pravdaju već da pljuju, ja sam za da ne ide niko, to je teška retardacija...
 
Član
Po meni, odgovor na sve to bi bio da se uradi kontraemisija samo na vise gledanoj televiziji kao npr Pink.
Napraviti emisiju koju bi vodio Alaksandar Hrsum a emisija je zabranjeni forum.
Puno vise gledana emisija a i teme su ozbiljnije a i sama emisija je ozbiljnija.
Po meni, ovo bi bilo rjesenje svega. Da se pozovu kao gosti nacelnici opstina u Sarajevu, polcijski komesar za kanton Sarajevo i takmicari iz disciplina SR, dB i Style, a kao pubilika svi zaljubljenici u SR i oni koju tu scenu vole.
Vjerujte mi da bi takva emisija imala odjeka na sve sto se oko nas desava i vjerujem da bi svi na ovo sto se o nama prica drugacije gledali. sami bi postavljali pitanja koja nas interesuju i koja su od interesa za nas a ne tamo neka nazovi je urednica.

eto toliko
 

Fap

Član
neda mis e citat sve postove moj komnetar je taj i ako nas zele blatiti, netrebamo sjedit kuci i u srjedu gledat emisiju ili kad ej vec i cekat nego ti koji su pozvani fino oticvi koliko god mrzili i obn i sisatu voditeljicu i sve OTICI jer nse blati nas sportblati se nas ponos a to netrebamo dopustiti. Ja sam mlad na forumu neznam ko je da stane ispred kamere ali ako vec dosta njih glasa za ligu ili edu ili jso nekog pa nek se uzme taj dan slobodan i nedozvoli tim seronjama da nas blate

jer mi smo SR
mi nedopustamo da nam unistavaju nasu ljubav prema autu

hvala ...
 
Član
Ma otisli ili ne to se nasem mentalitetu nemoze dokazat, mi smo svi za njih divljaci koje boli neka stvar za neduzne gradjane i ostale ucesnike u saobracaju... Sam odlazak moze uljepsat jednu stranu price i otvorit im oci da SR nije divljanje ali da svakako ima divljaka koji tako kurcenjem ugrozavaju sigurnost u saobracaju..

P.S. Ako mislite da ce oni sjec sve sto vi kazete dobro i pozitivno vezano za ovaj sport mogu ali nemogu sve, jer ipak ona ima odredjenu satnicu emisije koju mora popunit...
 
Početnik
mi smo im se zahvalili na pozivu i svako ko ode bit ce zrtveno jagnje , i na njemu ce se kola slomiti , a pogotovu neko kompetentan nece ici jer zna o cemu je prica.

Kad budu pravili afirmativnu emisiju onda OK, sve ostalo ......
 
Član
zasto se svi ovdje osjecaju prozvanim?
ako je naslov te emisije kako rece Madzid "stop divljanju..."
neko spomenu prije mene da se ponekad zagasa po gradu i sl
kad neko od nas zagasa,promijeni dva tri puta traku i ne upali zmigavac svaki put 98% ljudi koji to vide ce reci "vidi budale,trkaca,ubice nekog".
nekad i sam slicno pomislim kad vidim tako nesto

u toj emisiji,bar kako ja razmisljam,nece se govoriti o legalnim trkama,o izgledu vasih auta,glasnoci i sl nego ce se govoriti o tome da neko ima 2378 prekrsaja,vjerovatno ce dovesti nekoga ko je odlezao kaznu jer je pijan zgazio dijete ispred skole ili tako nesto.
javnosti su svi ti "trkaci" a to sa trkama nema blage veze,ne sjecam se kad je zadnji put neko i ogrebao auto za vrijeme trkanja.
po mom misljenju u tu emisiju ne treba ici niko ko se osjeca sportistom
LP
 
ma mi smo navikli u bih da sutimo i trpimo, samo se pitam do kada:icon_mad:
neko je predlozio zf na pinku, to bi definitivno bila bolja opcija ako bi se moglo stupiti u kontakt
sa hrsumom;)
 
sale je ok momak, tako da bi u ime bht valjalo skuckati mail i napraviti emisiju, ali tako da se oni koji se bave ovim sportom predstave u pravom svijetlu, da se objasni ko je i sta Zan bio, i da se jednom za uvijek razgranice trkaci od divljaka na cesti.......
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top