TV SHOW u vezi Street race-a

TV SHOW u vezi Street race-a

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Eh ovako Emisija na OBN-u Dajana talk show rade emisiju u vezi street race-a i nesreca po cestama kod nas, legalne i ilegalne trke, da li ih ima itd, zasto kanton ili grad ne naprave neku stazu za odrzavanje trka, mislim da ce biti price i oko nesrece Zan-a pa mislim da je to idealna prilika da se kaze ko je on bio i kako je zaista bilo...

Ja sam pozvan u emisiju al mislim da bi bilo pametnije da nadjemo nekog od nas ovde ko je "pricljiviji" i ko ce reci par pametnih stvari jer ja sam preeeezauzet poslom i oko svadbe.

Trebao bi u Srijedu u pola 1, biti u OBN-u.

hajmo prijedlog koga poslat, al nekog ozbiljnog a ne da izradi jer mislim da je ovo dobra prilika za neke stvari....
 
jbg, mozda edo_16V , igy ili neko od starijih na sr sceni, ko je malo vise upoznati sa svim kako na race-u tako i na cesti, situacijom u okolnim drzavama itd, i naravno obavezno neko ko je poznavao Zana, da moze reci ko je i sta bio ;)
 
Legend
Mislim da bi Liga, prije svega kao predsjednik kluba, kao drugo covjek ima smisao za te stvari (zna puno srati :D) i na kraju krajeva, neko ko je najupuceniji od svih nas ovdje u sva desavanja..
 
Član
Liga je kralj, mislim da je on najpodobniji za ovu priliku, on bi siguran sam sve predstavio u najboljem svjetlu, a i upucen je vjerujem u puno toga:cool:
 
Član
Ovo je jako bitno iako su emisije na OBN-u debilne. Treba poslati nekog ozbiljnog i školovanog. Da se pokaže da rejseri ne moraju biti seljačine sa 2 zuba u glavi.
 
Administrator
upravo tako... pruzila se odlicna prilika da se kaze mnogo toga... treba poslati nekoga ko nema dlake na jeziku i ko ce reci sve sta i kako i ko ce znati odgovoriti na svako postavljeno pitanje...
 
Početnik
pioneer_09 je napisao(la):
upravo tako... pruzila se odlicna prilika da se kaze mnogo toga... treba poslati nekoga ko nema dlake na jeziku i ko ce reci sve sta i kako i ko ce znati odgovoriti na svako postavljeno pitanje...

npr ja:D sala naravno ja mislim da bi trebalo poslati nekoga ko je prije svega poznavao Žana i ko ima dosta iskustva u automoto sportu,i naravno skoilovanu osobu ne nekog idiota,nezz jesu li se poznavali ali ako jesu za mene bi bio extra izbor HONEY,ali pod uslovom da je poznavao pokojnog Žana jer slozio se neko ili ne HONEY ima iskustvo ali sad nezz da li se poznavao
 
Član
bitno je da taj neko bude iz sarajeva, tema emisije je direktno vezana za sarajevo, i desavanja u sarajevu, Roman jeste legenda, ali mislim da nije za ove emisije
 
Početnik
ArminM je napisao(la):
bitno je da taj neko bude iz sarajeva, tema emisije je direktno vezana za sarajevo, i desavanja u sarajevu, Roman jeste legenda, ali mislim da nije za ove emisije

Aham oki doki,ja sam mislio da je uopceno,u tom slucaju je za mene izbor IGY,Liga ili Muha ako su se znali u sto nesumnjam;)
 

IGY

Član
hvala sto mene predlazete, ali ja bas i nisam pricljiv pred kamerama
mislim da bi Liga vjerodostojno obavio taj dio posla, naravno ako ima volju i zelju to da ucini
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top