TV SHOW u vezi Street race-a

TV SHOW u vezi Street race-a

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
IGY je napisao(la):
hvala sto mene predlazete, ali ja bas i nisam pricljiv pred kamerama
mislim da bi Liga vjerodostojno obavio taj dio posla, naravno ako ima volju i zelju to da ucini

de nemojte samo da niko ne ode na kraju da nebude ona priča : "i predstavnici sr scene su bili pozvani ali niko se nije pojavio poštovani gledaoci a vi se upitajte zašto" pa da ti opali priču kako je to ilegala kako se možda niko nije smio pojaviti zbog policije zbog mame tate supruge i blablaaaa jer bi onda oni znali kako njihovi najmiliji lbudalešu ulicama sarajeva obično je taka priča ako se niko ne pojavi tako da dajte ako smo večina za Ligu zovite Ligu i da se to odradi kako treba...pozzzzz
 
Početnik
Liga se ubio za toga, al je na poslu cijeli dan, tako da 99% ne moze...
Gale je gospodin covjek, mogao bi on...
 
Član
Definitivno treba neko pricljiv i pametan,jer ko da gledam da ce se doticna voditeljica,zeljna slave,maksimalno truditi da nas obezvrijedni i ponizi,i predstavi kao sto rece ZELA GTI: seljačinama sa 2 zuba u glavi
 
Član
edo_16v je bio tu oko spomen ploce, pretpostavljam da on zna dosta o Zanu, na SR sceni je, mogao bi on
Liga takodje vec predlozen

ne znam sta je sa Bekira, on je koliko se sjecam bio u onim humanitarnim akcijama nekad, valjda ima iskustva s medijima, na sceni je, sarajlija
 
Legend
Momci... hvala puno na prijedlogu, misljenja sam da se ovo ne bi trebalo propustiti, emisija bi mogla biti korak naprijed u predstavljanju SR scene i uopce ovog sporta... al ja stvarno nisam u mogucnosti da budem u tom terminu bilo gdje drugo nego na poslu... a sam radim, tako da me nema ko ni mjenjati... :icon_sad:

moj prijedlog je da ljudi koji su dobro upoznati sa organizacijom SR 402 budu prisutni, pa i "sampioni" iz svake kategorije...

ne znam koga bi predlozio a da ne izostavim prave ljude...
- Edo_16V - bhtuninga
- Sejo - jedan od cestih organizatora SR 402
- Dejo - drifter profesionalac
- Gale - nas glasnogovornik :cool:
- Madzid - stajler europski :p
- Bekir - sampion svoje vrste......
predlozio bi jos neke, al znam da radi ili ne vole puno pricati... :D

toliko od mene...;)
 
Član
I na kraju niko nece otici :icon_sad:
I onako ko god ima zatamljene stopke u ovom nasem ku*cu od grada i drzave smatra se divljakom na cesti a ne nesto drugo...
Toliko truda oko svega toga....Volje,znoja,para i raznolikih odricanja a ljudi nas smatraju,zadnjim sljamom....
Ne kazem sad da trebate dat otkaz na poslu ili nesto slicno,ali isto tako ne mislim uslucaju da je neko privatnik - da ce propasti ili ako je zaposlenik da ne moze dobiti izlaz sa posla ili slobodan dan...Pogotovo ako "gazda" ima razumjevanja i zna o kakvoj stvari se radi...
Ne mogu nikog krivit u ovo vrijeme niko ne gubi posao....ali skrnavljenje ovo malo SR scene sto je ostalo i jest uzrok naseg zatucanog naroda kojem jos niko nije pokazao da smo mi kulturni momci/djevojke i da nismo divljaci ( ne kazem da i nema pun ih je grad...ali to su oni obicni papci koji su zeljni dokazivanja na pogresan nacin)

A ljudi nas povezuju upravo sa takvima , opet kazem, jer im niko ije dao do znanja da mi sa tim divljacima nemamo veze....

Nadam se da ce neko otici i ovom nasem zatucanom narodu objasniti da smo mi auto-moto SPORTISTI kao fudbaleri kao kosarkasi i bilo koji drugi vid sporta !

Nadam se da se niko nece naci uvrijedjen ovim, ali se isto toliko nadam da kad sljedeci put kroz grad prodjem nece svi uperit prstom u mene ili u vas i reci "eno jednog od onih" misleci na divljaka!
 
Član
KingP je napisao(la):
I na kraju niko nece otici :icon_sad:
I onako ko god ima zatamljene stopke u ovom nasem ku*cu od grada i drzave smatra se divljakom na cesti a ne nesto drugo...
Toliko truda oko svega toga....Volje,znoja,para i raznolikih odricanja a ljudi nas smatraju,zadnjim sljamom....
Ne kazem sad da trebate dat otkaz na poslu ili nesto slicno,ali isto tako ne mislim uslucaju da je neko privatnik - da ce propasti ili ako je zaposlenik da ne moze dobiti izlaz sa posla ili slobodan dan...Pogotovo ako "gazda" ima razumjevanja i zna o kakvoj stvari se radi...
Ne mogu nikog krivit u ovo vrijeme niko ne gubi posao....ali skrnavljenje ovo malo SR scene sto je ostalo i jest uzrok naseg zatucanog naroda kojem jos niko nije pokazao da smo mi kulturni momci/djevojke i da nismo divljaci ( ne kazem da i nema pun ih je grad...ali to su oni obicni papci koji su zeljni dokazivanja na pogresan nacin)

A ljudi nas povezuju upravo sa takvima , opet kazem, jer im niko ije dao do znanja da mi sa tim divljacima nemamo veze....

Nadam se da ce neko otici i ovom nasem zatucanom narodu objasniti da smo mi auto-moto SPORTISTI kao fudbaleri kao kosarkasi i bilo koji drugi vid sporta !

Nadam se da se niko nece naci uvrijedjen ovim, ali se isto toliko nadam da kad sljedeci put kroz grad prodjem nece svi uperit prstom u mene ili u vas i reci "eno jednog od onih" misleci na divljaka!

100%POTPIS
 
Član
Dobio sam indirektan poziv da ucestvujem u emisiji i iskreno ne pada mi na pamet iz tri velika razloga.

1. Zato sto je OBN toliko retardirana i smijesna televizija da je to za ne povjerovati, snimao sam emisije za sve moguce TV stanice al za njih nikada!!!
2. Cisto iz protesta i clanka o rahmetli Zanu od strane najcitanijeg BH medija...
3.Glavni razlog je taj da emisija nece biti kao i ostale o automobilizmu, o street race-u kao sportu i ostalim stvarima sto smo snimali do sada ja i ostala starija ekipa nego je naziv emisije "STOP DIVLJANJU PO GRADSKIM ULICAMA".

Cilj reditelja emisije ujedno sa onom anoreksicnom arogantnom kravom Dejanom je da nas poredaju u studiju i blate, pazi ovo "pozeljni trkaci sa saobracajnim nesrecama da pricaju o tome" sto znaci dodje vam mi sjedimo kao narkomani i ispovjedamo se ja sam proletio 300 kroz zabranu, ovaj je slomio nogu u udesu, ovaj je ovo ovaj je ono.

Klasicni marketinski potez da se nakon strasne Zanove nesrece poveca rejting gledanosti retardiranoj televiziji i da nas omalozavaju javno na TV-u... Ne pada mi na pamet da ucestvujem u tome!!!!

Da je emisija uzivo mozda bi otisao, objasnio im par stvari jer me ne mogu "izrezati" a ovako ce ubaciti sto im najvise odgovara bez obzira sta bilo ko od nas bude rekao...

Lijep Pozdrav
 
Legend
Iceman je napisao(la):
Dobio sam indirektan poziv da ucestvujem u emisiji i iskreno ne pada mi na pamet iz tri velika razloga.

1. Zato sto je OBN toliko retardirana i smijesna televizija da je to za ne povjerovati, snimao sam emisije za sve moguce TV stanice al za njih nikada!!!
2. Cisto iz protesta i clanka o rahmetli Zanu od strane najcitanijeg BH medija...
3.Glavni razlog je taj da emisija nece biti kao i ostale o automobilizmu, o street race-u kao sportu i ostalim stvarima sto smo snimali do sada ja i ostala starija ekipa nego je naziv emisije "STOP DIVLJANJU PO GRADSKIM ULICAMA".

Cilj reditelja emisije ujedno sa onom anoreksicnom arogantnom kravom Dejanom je da nas poredaju u studiju i blate, pazi ovo "pozeljni trkaci sa saobracajnim nesrecama da pricaju o tome" sto znaci dodje vam mi sjedimo kao narkomani i ispovjedamo se ja sam proletio 300 kroz zabranu, ovaj je slomio nogu u udesu, ovaj je ovo ovaj je ono.

Klasicni marketinski potez da se nakon strasne Zanove nesrece poveca rejting gledanosti retardiranoj televiziji i da nas omalozavaju javno na TV-u... Ne pada mi na pamet da ucestvujem u tome!!!!

Da je emisija uzivo mozda bi otisao, objasnio im par stvari jer me ne mogu "izrezati" a ovako ce ubaciti sto im najvise odgovara bez obzira sta bilo ko od nas bude rekao...

Lijep Pozdrav

et vidis... nisam znao to... a ako je tako onda je najbolje ignorisati... :icon_mad:
 
Član
ICE hvala sto si nam rekao sta je cilj emisije.Podrzavam te i mislim da netreba niko otici u emisiju.A oni koji odu i pocnu se hvaliti kako su negdje po gradu "proletili" ili "zabili" se negdje e to su UBICE i to su divljaci,i zbog takvih niko od nas nemoze proci ni jedno vece po gradu a da nije zaustavljen od strane policije.
Ali treba nesto uraditi da se ljudima dokaze da postoji sport koji se zove drugcije od fudbala ili kosarke.:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
Iceman je napisao(la):
Dobio sam indirektan poziv da ucestvujem u emisiji i iskreno ne pada mi na pamet iz tri velika razloga.

1. Zato sto je OBN toliko retardirana i smijesna televizija da je to za ne povjerovati, snimao sam emisije za sve moguce TV stanice al za njih nikada!!!
2. Cisto iz protesta i clanka o rahmetli Zanu od strane najcitanijeg BH medija...
3.Glavni razlog je taj da emisija nece biti kao i ostale o automobilizmu, o street race-u kao sportu i ostalim stvarima sto smo snimali do sada ja i ostala starija ekipa nego je naziv emisije "STOP DIVLJANJU PO GRADSKIM ULICAMA".

Cilj reditelja emisije ujedno sa onom anoreksicnom arogantnom kravom Dejanom je da nas poredaju u studiju i blate, pazi ovo "pozeljni trkaci sa saobracajnim nesrecama da pricaju o tome" sto znaci dodje vam mi sjedimo kao narkomani i ispovjedamo se ja sam proletio 300 kroz zabranu, ovaj je slomio nogu u udesu, ovaj je ovo ovaj je ono.

Klasicni marketinski potez da se nakon strasne Zanove nesrece poveca rejting gledanosti retardiranoj televiziji i da nas omalozavaju javno na TV-u... Ne pada mi na pamet da ucestvujem u tome!!!!

Da je emisija uzivo mozda bi otisao, objasnio im par stvari jer me ne mogu "izrezati" a ovako ce ubaciti sto im najvise odgovara bez obzira sta bilo ko od nas bude rekao...

Lijep Pozdrav

buraz otvorio si oci mnogima ovdje, pocev od mene pa i jos mnogima. Ja sam u prvi mah pomislio da bi ta emisija mogla da doprinese da se malo pogura SR scena, da se kaze ono sto se treba reci, ocigledno sam se prevario, maloprije sam bas razmisljao malo o ovome, i sad kad sam dosao kuci nasao sam potvrdu, rekao si ono sto se treba reci. Mislim da ima mnogo tv kuca koje bi rado napravile reportazu o SR sceni, onako kako to treba biti prikazano, Dejana to sigurno nije
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top