TV SHOW u vezi Street race-a

TV SHOW u vezi Street race-a

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Svi mi nekad dodamo gas,ali sad da ugrozavamo saobracaj i sigurnost istog,mislim da ne. Po meni ce divljaci prije biti "babini sinovi" koji uzmu bijesno tudze vozilo,po mogucnosti dizel,bez uvrede,i ja vozim dizela :) i petak-subota pucaju u blokade izivljavaju se na jadnom vozilu,i usljed neiskustva i ne znanja ugroze i sebe i druge.
 
Član
Treba ih sjebati na nacin da se prije emisije onaj ko bude isao slozi sa njihovom pricom i da kaze gasa po gradu i da voli to,a kad dodje u emisiju sasvim druga prica iz korijena i da se zbuni i voditeljica i reziser sa drugacijom pricom.

Problem je sto nije uzivo ali emisija bez 2-3 racera ce propasti i to i oni znaju i zato ce ako niko ne ode gore navadene raje naci neku 2-3 retarda koji uopste ne kontaju ovo sve da kazu kako vole brzu voznju po gradu i kako se ponekad utrkuju i to ce upotpuniti njihovu pricu i to ne treba dopustiti.Treba da ode neko cisto da "zauzme" to mjesto i da u razogovoru prije snimanja postavi se tako da obecava karakteru koji oni traze a da ispred kamera bude sasvim druga osoba.Jer ako nista tako ce im propasti emisija ako je ne objave a 2 puta da zakazuju termine za snimanje to nema sanse.

Najgora varijanta je da niko ne ode,jer tada ce oni naci neke levate koji ce ispricati ono sto oni zele misleci da su face i raceri.
 
Član
Slazem se sa Srdjanom, bolje zauzet mjesto pa makar sutit nego neki konj da ispuca pricu samo kako bi bio na telki i mozda kasnije guzio nesto :cool:

I obavezno otici sa majicom sa zanovom slikom, da ima nabijes medijski na nos da se vidi da nismo bagra jedinki nego zajednica koja stoji uz svoje i za svoje ;)
 
Član
Vidim da je emisija u pola 1 u Srijedu (tako pise u prvom postu). Ima li repriza emisije u vecernjem terminu?
 

JD.

Član
SM chip tuning je napisao(la):
Treba ih sjebati na nacin da se prije emisije onaj ko bude isao slozi sa njihovom pricom i da kaze gasa po gradu i da voli to,a kad dodje u emisiju sasvim druga prica iz korijena i da se zbuni i voditeljica i reziser sa drugacijom pricom.

Problem je sto nije uzivo ali emisija bez 2-3 racera ce propasti i to i oni znaju i zato ce ako niko ne ode gore navadene raje naci neku 2-3 retarda koji uopste ne kontaju ovo sve da kazu kako vole brzu voznju po gradu i kako se ponekad utrkuju i to ce upotpuniti njihovu pricu i to ne treba dopustiti.Treba da ode neko cisto da "zauzme" to mjesto i da u razogovoru prije snimanja postavi se tako da obecava karakteru koji oni traze a da ispred kamera bude sasvim druga osoba.Jer ako nista tako ce im propasti emisija ako je ne objave a 2 puta da zakazuju termine za snimanje to nema sanse.

Najgora varijanta je da niko ne ode,jer tada ce oni naci neke levate koji ce ispricati ono sto oni zele misleci da su face i raceri.


sve to stoji, ali hajmo malo biti realni, kako ce bilo ko, ko ode u tu emisiju dokazati ljudima da je voznja preko ogranicenja opravdana ?
 
Član
naravno da nije i da nema tu opravdanja...

ali da li je nacin i pravi postupak praviti javni linc protiv svih koji imaju alu felge,spusten auto,zatamljene folije ???

Novinari to rade namjerno zbog medijske paznje a ne da pomognu javnosti u ucesnicma u saobracaju.
Zasto ne naprave emisiju da li Sarajevo treba 402 drag race staza ili kruzna staza ili bilo sta sto bi smanjino i prebacilo dio adrenalina sa ulice na stazu ???

Pa u svakoj drzavi ima ljudi koji vole gas i snagu ali imaju i staze gdje mogu da se "prazne",mi nemamo NISTA...
 
Član
10 stranica mlaćenja prazne slame uz nekoliko dobrih prijedloga za i protiv. Šteta što neće biti iskorišćena dobra prilika, ne mogu oni ništa napakovati i popljuvati ako niko ne kaže ništa loše. Mogu samo pokušati isprovocirati, a to je lako iskulirati i zapušiti usta voditeljki. Ništa, odgledaćemo emisiju pa ćemo vidjeti.;)
 

JD.

Član
SM chip tuning je napisao(la):
naravno da nije i da nema tu opravdanja...

ali da li je nacin i pravi postupak praviti javni linc protiv svih koji imaju alu felge,spusten auto,zatamljene folije ???

Novinari to rade namjerno zbog medijske paznje a ne da pomognu javnosti u ucesnicma u saobracaju.
Zasto ne naprave emisiju da li Sarajevo treba 402 drag race staza ili kruzna staza ili bilo sta sto bi smanjino i prebacilo dio adrenalina sa ulice na stazu ???

Pa u svakoj drzavi ima ljudi koji vole gas i snagu ali imaju i staze gdje mogu da se "prazne",mi nemamo NISTA...

necemo se lagati, i da imamo stazu rijetki bi se odrekli gasanja po gradu, na stazi nemaju koga impresionirati, staze se placaju itd... i ko ce praviti emisiju o pravljenju staza kad ovdje neznaju 200m ulice obicne asfaltirati kako treba...

realno, ovo bi bas bilo ispravljanje krive drine, mozda i mi ovdje malo pretjerujemo, jer evo ja licno nikad nisam primjetio da me neko zbog auta smatra divljakom, cak ni od strane policije koji su poprilicno selektivni po tom pitanju

znaci sve se to uglavnom svodi na nas kao pojedince kako se ponasamo, nemoze se po autima odvojiti kakav je ko, niti se moze nekome zabraniti da stavlja felge i folije i divlja po gradu, da ne bi ostali ispastali zbog njega...

a kao grupa se posebno tesko izboriti protiv tih predrasuda jer bi se onda trebali ocigledno ograditi od onih koji divljaju po gradu
 
Član
najbolje je da odu ljudi sa foruma uz par dobrih savjeta da "zapuse" usta i Dejani i cijeloj OBN televiziji (koja mi se vec duze vremena gadi) jer kako god okrenete oni ce naci neke "trkace" a bolje je da odu ljudi sa foruma nego neki seljak i krkan koji ce se kurciti u emisiji kako on vozi brzo, kako se trka, kako ima puno kazni...
 
Član
kako god okrenemo nece valjat.... :( mi ovde se ne mozemo usaglasit za nesto nije onda ni cudo sto drugi nas ne razumiju ....
 
Administrator
eto honey je zainteresovan da dodje iz mostara, zasto on ne bi isao...
ima li jos neko slobodan taj dan da ode da se iskoristi prilika kako tako...
 

MTR

Član
sta god da se desi u toj emisiji i bilo ko da ode sve sto kaze biti ce izvuceno iz konteksta i preneseno u boga pitaj koliko solucija , sto ne naprave emisiju o pedofilima i ljudima koji mlate djecu i zene , anam tam nekim siledijama

OBN je inace sav gay populacija sa debilnim emisijama i voditeljima i mozete zamislit populaciju koja te emisije gleda , sve peder do pedera .

Sto kaze Srdjan treba neko otic koji ce to malo sjebat i dati pravu sliku a ne ono sto oni zele
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top