TV SHOW u vezi Street race-a

TV SHOW u vezi Street race-a

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Po meni, nebi niko trebao otic iz znaka protesta za sva ona sra**a koja su ti novinari pisali..
sto edo rece, dovest ce nekog "trkaca" pa ce on pricati, druze identitet tog "trkaca" ce se iznijeti javni, vrlo lako se moze provjerit sta je i ko je, koliko kazni ima i kakav je on trkac..

mislim da mi bosanci nismo toliko glupa nacija, da bas toliko generaliziramo stvari, i sve sto se pisalo po novinama, to nije rijec citave drzave, vec novinara koji su htjeli da napusu situaciju..

treba igrati pametno, ne ici im uz nos, vec samo demantovat jedan po jedan iskaz..
 
Član
Srle je u pravu,kad se uzme u jednu ruku,ali ko god ode,rijeci ce mu se izopaciti,jer to je emisija koja nema kapacitet da se snima uzivo,a to i jeste problem.Oni mogu natjerati na mlin vodu kako im se cefne, kad budu sredzivali emisiji,mada mislim da ce to biti blacenje do kraja. Ko da gledam da ce naci nekog starca koga je neko udario sa vozilom,ili djecu kako se boje kada prodzu pored njih "divljaci".
Sama emisija se zove STOP DIVLJANJU.... znaci zrtvena janjad su im potrebna ,a nikako sagovornici,cisto sumnjam da bi mogli doci do rijeci.
Samo da ne bude Jerry,Jerry ...:icon_confused:
 
Član
Haj ovako:::::::::
Haj da napravimo reportazu o nama,Da u toj reportazi pokazemo ko su ljudi koji imaju auta neobicna.Da se u toj reportazi pokaze da smo sasvim normalni ljudi,da nismo ubice debili itd.
Bosnjaku treba pokazati da postoji sport mimo fudbala i da je to auto-moto sport.Sto rece srdjan mi nemamo nikakve staze ni prostor za manifestacije kojekakve,hajde da nesto uradimo pa nas boli K...c sta ce reci na obn-u ili sta ce pisati u avazu.
Samo hocu da kazem da se trebamo "PROBUDITI".:icon_twisted:
 
Član
jel se sjeca neko emisije Kurtozin na cini mi se FTV-u sto je bila?
u startu se cinilo da je super emisija koja ce pribliziti malo "obicnim" ljudima sta to vole i u cemu uzivaju ljubitelji automobila,ali je onda samouki voditelj i urednik te emisije skrenuo potpuno sa tog plana i prikazao drzavi kako momci gasaju,kako prave prekrsaje,kako ugrozavaju i sebe i njega i snimatelje i ostale ucesnike u saobracaju. doslo je do toga da se potpuno izmijeni slika u glavama "obicnih" ljudi
dakle TV(kao najjaci medij) + zelja za gledanoscu(po svaku cijenu)=propast emisije
u ovom slucaju,sa OBN televizijom koja ima vjerovatno gledanost samo kad ona kokara vodi prognozu,zavrsice se i ta emisija,pricat ce neko kako je brz i zestok.
mozda dva dana poslije ce se neko uz kafu prisjetiti kako je neki kloc pricao da je vozio 150 tu i tu i zaboravit ce se.sve se ovdje zaborai pa ce i to.
ne znam sto se sikirate bezveze.niti ce vas milicija manje kaznjavati niti ce vas trebe vise smekati poslije toga.nazalost nece nas manje ni ginuti.
 
Član
Mediteran je napisao(la):
jel se sjeca neko emisije Kurtozin na cini mi se FTV-u sto je bila?
u startu se cinilo da je super emisija koja ce pribliziti malo "obicnim" ljudima sta to vole i u cemu uzivaju ljubitelji automobila,ali je onda samouki voditelj i urednik te emisije skrenuo potpuno sa tog plana i prikazao drzavi kako momci gasaju,kako prave prekrsaje,kako ugrozavaju i sebe i njega i snimatelje i ostale ucesnike u saobracaju. doslo je do toga da se potpuno izmijeni slika u glavama "obicnih" ljudi
dakle TV(kao najjaci medij) + zelja za gledanoscu(po svaku cijenu)=propast emisije
u ovom slucaju,sa OBN televizijom koja ima vjerovatno gledanost samo kad ona kokara vodi prognozu,zavrsice se i ta emisija,pricat ce neko kako je brz i zestok.
mozda dva dana poslije ce se neko uz kafu prisjetiti kako je neki kloc pricao da je vozio 150 tu i tu i zaboravit ce se.sve se ovdje zaborai pa ce i to.
ne znam sto se sikirate bezveze.niti ce vas milicija manje kaznjavati niti ce vas trebe vise smekati poslije toga.nazalost nece nas manje ni ginuti.
Druze priznaj da bi i ti sam volio da imas normalnu manifestaciju poput onih u hrvatskoj ili sloveniji a da nepricam o onom iz njemacke,kad street traje po 3-4 dana,gdje imas styling,db,race,standove sa izlagacima druzenja po citav dan i noc.E za to se trebamo izboriti da napokon drzava prizna taj sport.Ja neznam jel iko pokusao vidjeti sa BIHAMK-om kako podrzavaju brdske trke dali imaju volju podrzati i street??????????????????????????????????????????????????????????
 
Član
junfer je napisao(la):
Druze priznaj da bi i ti sam volio da imas normalnu manifestaciju poput onih u hrvatskoj ili sloveniji a da nepricam o onom iz njemacke,kad street traje po 3-4 dana,gdje imas styling,db,race,standove sa izlagacima druzenja po citav dan i noc.E za to se trebamo izboriti da napokon drzava prizna taj sport.Ja neznam jel iko pokusao vidjeti sa BIHAMK-om kako podrzavaju brdske trke dali imaju volju podrzati i street??????????????????????????????????????????????????????????

ovdje se radi o tv emisiji u kojoj se govori o aktuelnim temama...
koncept emisije nije da popularise trke ubrzanja (i ostale dijelove scene) nego da "otvori" oci i da utice na svijest onih koji ugrozavaju ostale u saobracaju...

________
svako ko voli bilo sta sto ima tockove naravno da bi bio sretan da imamo stazu ili neki event koji bi bio na nekom visokom nivou a ne koride i sl
 
Član
Mediteran je napisao(la):
junfer je napisao(la):
Druze priznaj da bi i ti sam volio da imas normalnu manifestaciju poput onih u hrvatskoj ili sloveniji a da nepricam o onom iz njemacke,kad street traje po 3-4 dana,gdje imas styling,db,race,standove sa izlagacima druzenja po citav dan i noc.E za to se trebamo izboriti da napokon drzava prizna taj sport.Ja neznam jel iko pokusao vidjeti sa BIHAMK-om kako podrzavaju brdske trke dali imaju volju podrzati i street??????????????????????????????????????????????????????????

ovdje se radi o tv emisiji u kojoj se govori o aktuelnim temama...
koncept emisije nije da popularise trke ubrzanja (i ostale dijelove scene) nego da "otvori" oci i da utice na svijest onih koji ugrozavaju ostale u saobracaju...

________
svako ko voli bilo sta sto ima tockove naravno da bi bio sretan da imamo stazu ili neki event koji bi bio na nekom visokom nivou a ne koride i sl
Procito sam par pura ova 2 3 tvoja posta i ti isto kao da si uz OBN i kao da podrzavas to pljuvanje po nama...Steet racerima....Ako se smatras "divljakom" a sto vecina nas ovdje nije...onda ne vidim razlog da uopste komentarises ovu temu....Mi svi ovjde pokusavamo naci najbolje rijesenje a ti dodjes i je*es svima moral oko napretka ovog sporta.....

Nemoj se uvrijedit,nije mi to namjera ali tako izgleda!

Mislim da trebamo malo na ulice malo blokirat saobracaj sa nasim dragocjenim vozilicama!
Mozda ne ovo...ali svakako nesto trebamo uradit i ne smijemo vise sjediti skrstenih ruku...


Pozz
 
Član
KingP je napisao(la):
Mediteran je napisao(la):
junfer je napisao(la):
Druze priznaj da bi i ti sam volio da imas normalnu manifestaciju poput onih u hrvatskoj ili sloveniji a da nepricam o onom iz njemacke,kad street traje po 3-4 dana,gdje imas styling,db,race,standove sa izlagacima druzenja po citav dan i noc.E za to se trebamo izboriti da napokon drzava prizna taj sport.Ja neznam jel iko pokusao vidjeti sa BIHAMK-om kako podrzavaju brdske trke dali imaju volju podrzati i street??????????????????????????????????????????????????????????

ovdje se radi o tv emisiji u kojoj se govori o aktuelnim temama...
koncept emisije nije da popularise trke ubrzanja (i ostale dijelove scene) nego da "otvori" oci i da utice na svijest onih koji ugrozavaju ostale u saobracaju...

________
svako ko voli bilo sta sto ima tockove naravno da bi bio sretan da imamo stazu ili neki event koji bi bio na nekom visokom nivou a ne koride i sl
Procito sam par pura ova 2 3 tvoja posta i ti isto kao da si uz OBN i kao da podrzavas to pljuvanje po nama...Steet racerima....Ako se smatras "divljakom" a sto vecina nas ovdje nije...onda ne vidim razlog da uopste komentarises ovu temu....Mi svi ovjde pokusavamo naci najbolje rijesenje a ti dodjes i je*es svima moral oko napretka ovog sporta.....

Nemoj se uvrijedit,nije mi to namjera ali tako izgleda!

Mislim da trebamo malo na ulice malo blokirat saobracaj sa nasim dragocjenim vozilicama!
Mozda ne ovo...ali svakako nesto trebamo uradit i ne smijemo vise sjediti skrstenih ruku...


Pozz
Ocigledno da nisi bas dobro procitao sta sam napisao,nisi me uvrijedio ni sekunde,vrati se na moje postove i vidjet ces da na svakom pise da treba nesto da uradimo i da pise da se PROBUDIMO nezamjeram ti uopste.pozzz
 
Član
Najmanje sto nam treba je da se dijelimo!! Nasa snaga i jeste u tome sto smo uvijek svi za jednog jedan za sve. Svi imamo isto misljenje,a to je da nismo divljaci niti kamikaze kako nas nazivaju.U ovome sam dugi niz godina,i odgovorno tvrdim da su SR-ri najpozeljniji vozaci na cesti.Nase greske na cesti se mjere u malim promilima,sto se ne moze reci za "spore vozace" koji stisnu volan tako,da je zivo bice davno bi dusu ispustio. :icon_smile:
 
Član
junfer je napisao(la):
KingP je napisao(la):
Mediteran je napisao(la):
junfer je napisao(la):
Druze priznaj da bi i ti sam volio da imas normalnu manifestaciju poput onih u hrvatskoj ili sloveniji a da nepricam o onom iz njemacke,kad street traje po 3-4 dana,gdje imas styling,db,race,standove sa izlagacima druzenja po citav dan i noc.E za to se trebamo izboriti da napokon drzava prizna taj sport.Ja neznam jel iko pokusao vidjeti sa BIHAMK-om kako podrzavaju brdske trke dali imaju volju podrzati i street??????????????????????????????????????????????????????????

ovdje se radi o tv emisiji u kojoj se govori o aktuelnim temama...
koncept emisije nije da popularise trke ubrzanja (i ostale dijelove scene) nego da "otvori" oci i da utice na svijest onih koji ugrozavaju ostale u saobracaju...

________
svako ko voli bilo sta sto ima tockove naravno da bi bio sretan da imamo stazu ili neki event koji bi bio na nekom visokom nivou a ne koride i sl
Procito sam par pura ova 2 3 tvoja posta i ti isto kao da si uz OBN i kao da podrzavas to pljuvanje po nama...Steet racerima....Ako se smatras "divljakom" a sto vecina nas ovdje nije...onda ne vidim razlog da uopste komentarises ovu temu....Mi svi ovjde pokusavamo naci najbolje rijesenje a ti dodjes i je*es svima moral oko napretka ovog sporta.....

Nemoj se uvrijedit,nije mi to namjera ali tako izgleda!

Mislim da trebamo malo na ulice malo blokirat saobracaj sa nasim dragocjenim vozilicama!
Mozda ne ovo...ali svakako nesto trebamo uradit i ne smijemo vise sjediti skrstenih ruku...


Pozz
Ocigledno da nisi bas dobro procitao sta sam napisao,nisi me uvrijedio ni sekunde,vrati se na moje postove i vidjet ces da na svakom pise da treba nesto da uradimo i da pise da se PROBUDIMO nezamjeram ti uopste.pozzz

Nisam ni mislio na tebe nego na mediterana!
 
Član
:icon_eek: 11 strana, a ono vecinom iz supljeg u prazno, bilo je konkretnih prijedloga, al eto nabra se stranica mlacenja slame... kao npr. tko spomenu stazu u bih i blokadu, ceste :icon_eek: sta ba, blokirat cestu i doci sa zahtjevom, hocemo mi stazu :D ionako je sr scena tanka kod nas, tko bi se vozio na toj stazi, placao, odrzavao... u ovakvoj situaciji, od toga nista ;)
 
Član
Kako se niko prije nije sjetio da ovima u medijima dokazemo da nema divljanja tako sto cemo blokirati ceste,vrlo interesantan prijedlog....:icon_eek:


Edit: Preduhitri me sa Limpi sa odgovorom....
 
Član
Ja predlazem da se okupimo svi i napravimo reportazu o nama,pa mozda bude drugcije!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:icon_question:
 
Član
KingP i Junfer
sad se vama obracam

ja se slazem da treba uraditi nesto da se popularise taj sport i da napokon neko prihvati da nije svako ko ima brz auto UBICA!!!
slazem se da treba pokusati uciniti nesto da bi napokon i mi kao i svi normalni ljudi u evropi imali mogucnost da uzivamo u necemu sto volimo

ali se ne slazem sa tim da neko treba ici u emisiju u kojoj tema nece biti LEGALNI STREET RACE!!!
jel vam sad obojici jasnije
ne kontam samo kako ste to vi shvatili moj post

"Mi svi ovjde pokusavamo naci najbolje rijesenje a ti dodjes i je*es svima moral oko napretka ovog sporta....."

sad procitaj moje postove a i one koji su pisani prije mene pa malo prokontaj jel ja hebem moral tim sto probam da ti objasnim da ta emisija i ta tema nema veze sa popularizacijom sporta.

zamisli samo da ti odes u tu emisiju,pa umrli bi od smijeha ako bi ovako kontao pitanja koja bi ti voditelj postavio :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top