TV SHOW u vezi Street race-a

TV SHOW u vezi Street race-a

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ma ja,to ce znaci biti blacenje do bola,a ako nadzu jos ponekog koga uspiju slomiti i predstave ga kao pokajnika,ostalima je etiketa,veca nego je ikad bila,mada sumnjam da moze veca. Najpametnije je onda ignore emisiju,i mislim da bi im to bio njihov veliki bad. I ja licno mislim da je OBN cirkus televizija,i nije njima stalo da pokazu PRAVU stranu,nego da dignu gledanost ponizavajuci i ismijavajuci pojedinu grupu ljudi,u ovom slucaju SR-e.
 
Član
Iceman je napisao(la):
Dobio sam indirektan poziv da ucestvujem u emisiji i iskreno ne pada mi na pamet iz tri velika razloga.

1. Zato sto je OBN toliko retardirana i smijesna televizija da je to za ne povjerovati, snimao sam emisije za sve moguce TV stanice al za njih nikada!!!
2. Cisto iz protesta i clanka o rahmetli Zanu od strane najcitanijeg BH medija...
3.Glavni razlog je taj da emisija nece biti kao i ostale o automobilizmu, o street race-u kao sportu i ostalim stvarima sto smo snimali do sada ja i ostala starija ekipa nego je naziv emisije "STOP DIVLJANJU PO GRADSKIM ULICAMA".

Cilj reditelja emisije ujedno sa onom anoreksicnom arogantnom kravom Dejanom je da nas poredaju u studiju i blate, pazi ovo "pozeljni trkaci sa saobracajnim nesrecama da pricaju o tome" sto znaci dodje vam mi sjedimo kao narkomani i ispovjedamo se ja sam proletio 300 kroz zabranu, ovaj je slomio nogu u udesu, ovaj je ovo ovaj je ono.

Klasicni marketinski potez da se nakon strasne Zanove nesrece poveca rejting gledanosti retardiranoj televiziji i da nas omalozavaju javno na TV-u... Ne pada mi na pamet da ucestvujem u tome!!!!

Da je emisija uzivo mozda bi otisao, objasnio im par stvari jer me ne mogu "izrezati" a ovako ce ubaciti sto im najvise odgovara bez obzira sta bilo ko od nas bude rekao...

Lijep Pozdrav

Ako se neode onda ce se bas mislit dasmo takvi kako se pise ima ona izreka ko suti smatra se da pristaje, izmedju ostalog oni ce naci nekog gariba koji nije ni vidio auta napricace milion gluposti i lazi. A zna se da su najaci mediji televizija radio i novine. Pa ce i ko nije mislio tako o nama promjeniti misljenje.
 
Početnik
hajd razradite pricu, stav, na sta da se pripazi, kad vec nemate vremena da odete licno... otprlike da se zna tema, mada svi znamo, al et...prije ce neko pristati da ode tako...
 
Madzide i Liga idite obojica uz Potporu Seje iz SRCS ili eventualno Harisa Tire.
Ponesite sto vise materijala sa trka od slika pa nadalje videa i svega ostalog i pokažite sta ustvari predstavlja Street race u BIH a neka ona naziva emisiju kako god hoce.
Nemoze Vas izrezati znam po sebi imam gostovanja na TV-u koliko i dlaka na glavi tako ako se budete drzalis strogo Street race i oko njega nece imati sta izrezat a u sve ubacite i oblatite medije koji su ocrnili pogibiju Žana.
I Muha bi trebao ici tu pojavit se u publici kao i većina ostalih koji mogu taj dan u to vrijeme prisustvovat snimanju ali Muha po meni bi bio jedan od kompetentnijih da govor naravno uz trojicu gore nabrojanih!!!
 
Početnik
mislim da bi 3 osobe idealno popunile, neko ko je znao Zana i ko je iz Sarajeva i ko se je vazda kretao u krugu trkaca i racera
trebao bi onda neko iz recimo organizacije na bilo koji nacin SR-a
i neko ko se bavi autima, tuningom, utrkivanjem, kao ja

ne vidim zasto bi samo jedna osoba pricala u toj emisiji, inace sam u toj emisiji vidjao da uvjek bude nekoliko osoba i mislim da bi tako trebalo biti

neko me je pominjao kao mogucnost. ja bi pristao doci ako trebam, necu se sam nametati jer nisam pozvan ni od koga dosad. pod uvjetom naravno da se prenese ono sto pricam kompletno. i da se prije toga cujem sa tima koji nas pozivaju, da unaprijed vidim sta i kako i detalje, ne mislim nista neozbiljno raditi, dolazim kao neko ko ima nesto za reci i nikako drugacije ;)
ja smatram da imam dosta toga za reci inace i volio bi to, ali mislim stvarno da nas tu treba jos makar jedan jer ja nemogu da pokrijem sve na tu temu

vi neki ste pozvani zato vi odlucujte sta cete, ako ja mogu pomoci mnogo njih ima moj broj i javite onda sto prije da bi se mogao taj dan osloboditi od posla
 
Član
Iceman je napisao(la):
Dobio sam indirektan poziv da ucestvujem u emisiji i iskreno ne pada mi na pamet iz tri velika razloga.

1. Zato sto je OBN toliko retardirana i smijesna televizija da je to za ne povjerovati, snimao sam emisije za sve moguce TV stanice al za njih nikada!!!
2. Cisto iz protesta i clanka o rahmetli Zanu od strane najcitanijeg BH medija...
3.Glavni razlog je taj da emisija nece biti kao i ostale o automobilizmu, o street race-u kao sportu i ostalim stvarima sto smo snimali do sada ja i ostala starija ekipa nego je naziv emisije "STOP DIVLJANJU PO GRADSKIM ULICAMA".

Cilj reditelja emisije ujedno sa onom anoreksicnom arogantnom kravom Dejanom je da nas poredaju u studiju i blate, pazi ovo "pozeljni trkaci sa saobracajnim nesrecama da pricaju o tome" sto znaci dodje vam mi sjedimo kao narkomani i ispovjedamo se ja sam proletio 300 kroz zabranu, ovaj je slomio nogu u udesu, ovaj je ovo ovaj je ono.

Klasicni marketinski potez da se nakon strasne Zanove nesrece poveca rejting gledanosti retardiranoj televiziji i da nas omalozavaju javno na TV-u... Ne pada mi na pamet da ucestvujem u tome!!!!

Da je emisija uzivo mozda bi otisao, objasnio im par stvari jer me ne mogu "izrezati" a ovako ce ubaciti sto im najvise odgovara bez obzira sta bilo ko od nas bude rekao...

Lijep Pozdrav

Madžide a da odemo dole kao predstavnici legalne SR Scene i ponesemo sve pehare da pokažemo kakav je to sport da se ne radi samo o divljanju po ulicama, makar bilo jos 20 dvozubih jednookih divljaka i makar se radilo o retardiranom OBN-u???
 
Član
Madzide izvini ali moram te ispraviti...

Evo ti kao jedinka imas nebrojeno odlicija za ono sto radis...nagrada za sport kojim se bavis...Bekir....Veko i jos mnogi sa SR scene
Brate pokupite se vas 3 i tokom citave emisije drzite po rukama vasa tesko zasluzena odlicija!!!
Sigurno to nemaju ti 2zubi praznoglavci...zbog kojih danas i jesmo ono cime nas ljudi smatraju...DIVLJACI!!!
A kako se niko od nas nikad nije usprotivio toj "paroli" zbog toga nas i smatraju takvima....
A to ce se desiti i ovaj put ako se niko ne pojavi na emisiji....
 
Član
Bekir_SA je napisao(la):
Madžide a da odemo dole kao predstavnici legalne SR Scene i ponesemo sve pehare da pokažemo kakav je to sport da se ne radi samo o divljanju po ulicama, makar bilo jos 20 dvozubih jednookih divljaka i makar se radilo o retardiranom OBN-u???
:cool:
trizex je napisao(la):
Liga, Sead Agic /silverstar/ je odlican prijedlog....
podrzavam
 
Član
samo vi Seju zovite nece ona imati prilike da sta pogresno kaze,mislim jos bekira ili muhu da bi bilo pametno i Dejo drift ponesite sve pehara sto imate i lagano.Moze i esso_Sa ali on vise voli radio :D:123:
 
Član
Madzide meni rece producent kao tema je street race, legalne i ilegalne trke, zasto grad,kanton,drzava itd ne urade nesto po pitanju neke staze da se te legalne i "ilegalne" trke ne prebace tamo itd....

Moje misljenje je da se mora neko pojavit tamo od nas, jer ce oni nac nekog svakako 100%...
Oni nemogu izrezat sve i ubacit ti rijecu u usta, jednostavno pricas sta odgovara "nama"...

MORA se nekog nac ovde i poslat ga, ko god ode vidjece u cemu je fazon prije emisije ili u tokusnimanja ( ako pocnu blatit) i jednostavno moze il napustit in da uopste ne pocne na snimanju ili ako bude sve OK reci nase vidjene i situaciju na cestama i Street Race-u.
 

JD.

Član
Madzid je uglavnom upravu, nema se tu sta puno pricati o legalnim trkama i organizovanju street racea. za 80% gledalaca ti pojmovi su skroz nepoznati...

oni prave emisiju o divljanju po gradu, i upravo traze ove neke svjedoke pokajnike, jer se narod lozi na emisije takvog tipa... tipa emisija o narkomaniji, o kladionicama i slicno, gdje dodju nekakvi likovi pa pricaju o svojoj mracnoj proslosti i kako su se izvukli iz toga, kao eto da poruce drugih ljudima da ne prave njihove greske...

ja se licno uopste ne smatram ciljnom grupom te emisije jer divljanje po gradu nema nikakve veze sa Street Raceom niti sa sredjenim autima, najvise auta koja divljaju po gradu su mrtva fabrika i voze ih likovi koji eventualno budu gledaoci na Street Raceu, pa neka prave emisiju o tim savjesnim vozacima koji se zgrazavaju nad nasim sredjenim autima


a jos bolje bi im bilo da naprave emisiju o tome kako ovdje svako moze poloziti vozacki, dok u Engleskoj neko polaze i 100 puta prije nego ga puste...
 
Član
Kao da gledam da ce u emisiji pustiti onaj Zanov snimak gdje se onaj lik dere "TOOO ZANIIII" a Zan rahmetli maximalno brzo vozi i onda na to sve prilog o pogibiji rahmetli Zana (iako to nema veze sa trkama) i SAH-MAT za njih. Nema se tu vise sta pricati... Ipak podrzavam da odu ljudi koji su nabrojani i da se ograde od svega toga tj. "divljanja" i pokazu da postoji i nesto drugo pored toga, mada kako god da bude znaju se tu "negativci" od samog pocetka...
 
Administrator
pa de neka neko nazove silverstar-a da popricate na telefon, eto ima roman bi mogao doci... treba odluciti sto prije da oni koji bi zeljeli i mogli doci da znaju ili da uzmu slobodan dan...
 
Član
Ljudi ovo je jako bitno. Organizirajte se. Majke mi da sam poznaovao Žana, da sam u tim Sarajevskim krugovima ja bih otišao da yebem Dejanu među sljepočnice...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top