TV SHOW u vezi Street race-a

TV SHOW u vezi Street race-a

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Svi ovdje shvataju da ce biti degradiranja u odgovorima i pokusaja ponizavanja....
Pa ***** mu mater i moj stari se zna potegnut na cesti sa nekim dedicom il slicno i nemojte mi rec da to niko ne radi...ali sve u granicama normala...
U jednu ruku nemomo sta izgubit tom emisijom jer nas vec smatraju ne odgovornim, ne savjesnim vozacima...divljacima....
Nek svak sebi postavi pitanje "DA LI SAM TAKAV?"

Jedno je sigurno da ce se to snimanje emisije odrzat...Ako neko od nas ne ode da osvjetla obraz Street Race-ui uopste Auto-Moto Sportu...doci ce jedan od tih divljaka bez gramama mozga i lupat razno razne budalastine cak i ako mu to nije namjera jer on o ovom ne zna nista.....

Nek se pokupe 3 i odu na snimanje ili da svi odemo pred OBN pa nek snima emisiju napolju sa nas 100....
Bilo kako bilo....cak i da pokusaju izvest neko sranje sa nasim odgovorima...odemo u Avaz i ispricat sve i oni jedva cekaju jednu takvu vijest da ih blate!
 
Član
Copy sto sam danas primio novu poruku:

"Ej druze, maloprije me zvao onaj Aleksandar Hrshun, urednik zabranjenog foruma i zanima ga tema vezano za ZANA, i da malo bolje poprati temu tunera i sl."

Kako ne mozete da shvatite, ovo na OBN-u nije emisija o automobilima, nije emisija kako mi u BiH imamo lijepe, glasne brze takmicarske automobile, nije emisija o nasim uspjesima ovo je emisija na temu "STOP DIVLJANJU PO GRADSKIM ULICAMA" i sada pokusavaju da skupe tih 5 divljaka koji ce se ispovjedati sta su radili, gdje, koliko brzo i koliko rizicno, anoreksicna Dejana ce vas presjecati sa pitanjima zasto, jeste li razmislali o drugim ucesnicima u saobracaju, djeci, nani, ti sad mangup sto tako i slicne stvari.

Sve je ovo marketing probudjen u glavi urednika povodom Zanove nesrece, ja necu niti zelim da ucestvujem u tome. Gdje su bile ove televizije kada je sve bilo ok??? Zvao sam na svako svoje snimanje 50% raje sa ovog foruma i na takve emisije se rado odazovem al na ovo necu.

Odjednom Dejanu zanima nasa Street Race scena???? Odjednom Zabranjeni Forum ima interesovanje za automobile???

Ja nikome ne branim da ode niti sam u mogucnosti zabraniti samo vas upozoravam dobit cete po guzici ljudi jer dobro znam koji je cilj emisije!!!!
 
Član
Ama Ice brate ne kazem ja nit bilo ko da to nije cilje emisije , nego ti kazem da ti bar imas odgovore(i jos dosta vas) na pitanja koja ce ona postavljati tako da te ne moze zajebati bar ne toliko koliko bi htjela....
Hocu da ti kazem da ako neko ne ode od onih koji znaju sta je ovo i odvajaju od usta za svoje auto,otici ce neki debil da se pojavi na televiziji i "baljezgat" o nasem pokojnom Zanu i o nama svima....

Podrzat cu svaku vasu odluku ako nista kao starijih clanova foruma i onih koji su u ovom sve duze od mene...
Samo jednostavno moramo nekako uzvratiti udarac ovima koji nas pljuju na svakom cosku!!!
 
Shvacam ove sto nece da odu, Mazdida npr, ali oni ce svakako nac nekog, pa bolje da ode neko od "nasih" i kaze sta pametno, nego da pokupe nekog divljaka sa ulice koji ce vidjet priliku u tome da isprica svoje lovacke o prolasku kroz crvenu, gasanju 150 kroz grad il sta vec primitivci "s 2 zuba" smatraju cool.
 
Član
Sto se tice Dejane njene emisije mogu imati dobru temu i ideju Nama u prilog ide to sto ona nije kapacitet kada je u pitanju realizacija iste bez obzira kakva joj je namjera
Madžide ti si kapacitet momak - mahalac Mozes je slomiti kako hoces na nacin da ti vodis emisiju uz podrsku par predlozenih clanova bez obzira sta ona pitala Znam i nju i tebe Nije ona tvrd orah Nikada nije imala "ozbiljne" goste u studiju Prilika je da se sapere ljaga i ogradi od debila bez obzira sto je slaba gledanost obn-a
Sa druge strane Aco je extra momak i ima dobru gledanost Mislim da se i sa njim (u slucaju da bude emisija) moze razgovarati na datu temu a da prije toga saslusa i nasu stranu
Po meni je veci rizik stav "organa" prema eventualnim ucesnicima ;)
 
Član
E , a da li mogu ja otici :p Skolovan sam ako nista :D

Iz 2 razloga bi volio otici . Prvi je da kazem supcima kakav je Zan bio ,a drugi je da kazem onoj seljanci sa OBNa da joj nije mjesto na televiziji jer ljudi sa govornom manom ne mogu biti voditelji nigdje na svijetu sem kod nas.

Bljak nikad ne bih otisao . Ako ide uzivo tamo sam 100% ,a ovako da me neko montira i da uzima dio kad kazem da je Zan volio brzu voznju to zadovoljstvo ne bi da priustim nikome .

P.S j..m im ma..u
 
Član
Dajte ljudi nek neko ode , siguran sam da bi svako od predloženih znao začepiti usta dejanici...
 

JD.

Član
erol_brcak je napisao(la):
Shvacam ove sto nece da odu, Mazdida npr, ali oni ce svakako nac nekog, pa bolje da ode neko od "nasih" i kaze sta pametno, nego da pokupe nekog divljaka sa ulice koji ce vidjet priliku u tome da isprica svoje lovacke o prolasku kroz crvenu, gasanju 150 kroz grad il sta vec primitivci "s 2 zuba" smatraju cool.

pa taj neko koga oni nadju i dovedu u studio sigurno nece govoriti recimo u moje ili u tvoje ime, tako da se nemamo sta brinuti
 
Član
evo ja predlazem HONEY-a vjerujem da bi pametno reko sve neznam sta se svadjate bezveze oko ovoga
 
Početnik
ne treba niko da ode, koji ***** ima iko sta pricat, tu emisiju svakako niko ne gleda, a i de ode doktor nauka i da prica pozitivno u nase ime nece nas izvaditi iz govana jer je njihov cilj da skrenu paznju narodu i djeci kako smo mi jedna bagra koja ih svaki dan moze pomesti sa stanice i kako smo mi govna koja ne gledaju kuda voze, ne postujemo pravila itd itd...
 

JD.

Član
erol_brcak je napisao(la):
Jes prijatelju, al javnost sve nas trpa u jedan kos, tako da, skontaj.

jbg brate prodje zivot dok se dokazes svakom pojedinacno i opet nisi nista napravio...

pametan covjek moze shvatiti ovu temu i bez obn emisija, i nece generalisovati, a ove ostale ovce kojima novinari oblikuju svijest i stavove ne treba ni smatrati bitnim... takvi se ljudi ni nemogu nazvati "javnost"
 
Član
Dzaba ljudima govoriti neke stvari kad oni vec imaju svoje misljenje i predrasude i niko ih nece uvjeriti u suprotno. Rijeci mog profesora sa fakulteta, koji je inace sef odsjeka, citiram: " Djeco nemojte navece ici Skenderijom oko 12, skupljaju se oni ludjaci sa autima i trkaju se, jos skinu auspuhe da se jace cuje". Za njega su svi koji imaju remus ili zatamnjena stakla ludjaci koji ne paze i boli ih briga hoce li koga ubiti na cesti ili ne. Mozda se to sve i desava kod nas u gradu, mozda ima i tih ludjaka ali nismo svi isti i ne treba da nas trpaju u isti kos sa tim seljacima "sa dva zuba u glavi" :icon_mad::icon_mad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top