TV SHOW u vezi Street race-a

TV SHOW u vezi Street race-a

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
junfer je napisao(la):
Ja predlazem da se okupimo svi i napravimo reportazu o nama,pa mozda bude drugcije!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:icon_question:

Sutra emisija, hoce li neko ici?


@Junfer.
Mislim da bi najbolje rijesenje bio Hrsum i zabranjeni forum. Covjek je razuman koliko toliko, mogao bi poslat ekipu da napravi reportazu i onda par clanova ode i objasni neke stvari direktno u emisiji (ona ide uzivo?)

Da mu neko mail posalje i predlozi navedeno?
 
Član
Mediteran je napisao(la):
KingP i Junfer
sad se vama obracam

ja se slazem da treba uraditi nesto da se popularise taj sport i da napokon neko prihvati da nije svako ko ima brz auto UBICA!!!
slazem se da treba pokusati uciniti nesto da bi napokon i mi kao i svi normalni ljudi u evropi imali mogucnost da uzivamo u necemu sto volimo

ali se ne slazem sa tim da neko treba ici u emisiju u kojoj tema nece biti LEGALNI STREET RACE!!!
jel vam sad obojici jasnije
ne kontam samo kako ste to vi shvatili moj post

"Mi svi ovjde pokusavamo naci najbolje rijesenje a ti dodjes i je*es svima moral oko napretka ovog sporta....."

sad procitaj moje postove a i one koji su pisani prije mene pa malo prokontaj jel ja hebem moral tim sto probam da ti objasnim da ta emisija i ta tema nema veze sa popularizacijom sporta.

zamisli samo da ti odes u tu emisiju,pa umrli bi od smijeha ako bi ovako kontao pitanja koja bi ti voditelj postavio :D

Drug,ja shvatam u potpunosti sta hoces da kazes i razumijem da nije emisija o street-u,pogledaj jedan od mojih post-ova i vidjet ces da sam napisao da se slazem sa srdjanom kako netreba ici u emisiju,pa sam napisao da se napravi suprotna emisija ovoj sto ce biti na obn-u.Kontas sad ti???
Uglavnom nije ni bitno ja znam da svi mi hocemo najbolje za nas svi hocemo da dokazemo ljudima ko je bio Žan,ali trebamo se boriti zato.Sta god da bude u ovoj usranoj emisiji meni niko od vas nece biti manje vrijed a pogotovo Žan sa kojim sam skoro odrastao.:icon_confused:

vw_damir je napisao(la):
junfer je napisao(la):
Ja predlazem da se okupimo svi i napravimo reportazu o nama,pa mozda bude drugcije!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:icon_question:

Sutra emisija, hoce li neko ici?


@Junfer.
Mislim da bi najbolje rijesenje bio Hrsum i zabranjeni forum. Covjek je razuman koliko toliko, mogao bi poslat ekipu da napravi reportazu i onda par clanova ode i objasni neke stvari direktno u emisiji (ona ide uzivo?)

Da mu neko mail posalje i predlozi navedeno?

Sto se mene tice moze,ja sam za neznam samo za ostale,mislim na ovu raju koja je duze u svemu ovom;)
 
Član
Mene je jednino strah da se sve ovo ne prenese na nas i da se ovdje mi ne pocnemo svadjati

Istina je da ce pokusati na OBNu da sa nama obrsisu pod ali to ne mogu sa svakim....
Ajd sad i to nije bitno ali mislim da je vrijeme da uzvratimo udarac.....
Da uradimo nesto po pitanju toga sto nas smatraju ubicama,divljacima i kojekakvim ljudima...JESAM LI UPRAVU?


Nadam se da cemo kao i uvjek ostati jedni uz druge i da cemo uspjeti dokazati ljudima da nismo onakvi kakvima nas smatraju....
 
Član
Ma vise mi se zgadilo da nas smatraju kamikazama,mislim da bi mozda ipak neko trebao otici,ko ima jake argumente i spiku.DAnas sam isao za Sokolac,3 patrole me zaustavljaju,kofo zbog rutinske kontrole,pretrkeljali me ko da sam zadnji krimos,sva 3 puta.Mozda bi ipak trebao neko otici,znam da se ne bi promjenilo skoro nista,ali opet bar iz inata da se ode i iznesu neki argumenti i cinjenice,pa makar... :icon_question:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top