Sta bi ste dodali, ukinuli, izmjenili na forumu??

Sta bi ste dodali, ukinuli, izmjenili na forumu??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
meni ovo nije nesto sza ovo ukidanje reputacije,mislim nije se nsita forum popravio??? ali nekada je dobro kad nekome mozes dati + za nesto sto ti je ucinio,kako bi drugcije nekome zahvalio(poslao mu neki znak zahvalnosti,uvelicao ga nekako) ko je npr. u livnu a ja u zivinicam,hocu li mu poslati marku kredita na telefon i reci mu popij kafu ako uspijes unovciti??
:lol:
meni je bilo extra kada nam je bilo ono ispod avatara dole,oni sarfcigercici za direktan ulaz u garazu,to mi je par puta ukazalo na neke clanove cija auta cesto vidjam a i neznam da su oni ti na forumu..to pomaze ljudima da se upoznavaju i druze...
et tako malo i od menE...



sta bi,jesi nasao MAF?
(ovo je spamanje,kada se oftopicari u po zmijskog legla :D )
 
Član
Obavezno popunjavanje "Lokacije" na profilu????
Najvise me smeta kad neko nesto prodaje a nema na profilu lokacije popunjene...
 
Član
Mozda je bilo vec pitano, al zaist ami se ne da kopati sad unazad po topicu...dje nestade reputacija i sto ?
 
Član
Mislim da nije nista postignuto ukidanjem reputacije :icon_rolleyes: bolje da je ostala i trebalo je vise clanova glasat dal ukinut il ne,a ne samo na zahtjev par njih ...
 
Član
citajte ba malo i zadnje postove...
edo_16v je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
Editovanje postova je okej ali nemogućnost uređivanja naslova tema je bezveze. Također promašaj.

Znam da se ne može svima ugoditi ali...

Naslov teme i postovi su vezani, ne moze se primjenjivati samo na jedno.

dakle ne moze se omogucit da se samo mjenja naslov, a ne i sam sadrzaj posta... tako sam ja barem shvatio
 
Član
Bekir_SA je napisao(la):
Obavezno popunjavanje "Lokacije" na profilu????
Najvise me smeta kad neko nesto prodaje a nema na profilu lokacije popunjene...

To je obavezno svakako, kome vidimo da nema saljemo opomenu, ako ne popuni onda ban
 
Član
dellas je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Mozda je bilo vec pitano, al zaist ami se ne da kopati sad unazad po topicu...dje nestade reputacija i sto ?

Ukinuta je na predlog nekih članova i većine admina.

Nidje veze, ako vec nje nema onda bolje staviti nesto slicno reputaciji sa plusevima i miusima iz prodaje/kupovine...
 
Član
sta ce nam reputacija, meni licno je to bezveze,al et. Drago mi je da je ukinuta:icon_smile::icon_smile:
 
Član
ArminM je napisao(la):
sta ce nam reputacija, meni licno je to bezveze,al et. Drago mi je da je ukinuta:icon_smile::icon_smile:

upravo tako. sto se mene tice nek ukinu i br postova, nista mi ne znaci. bitno je da je raja i forum ok, a reputacija, br postova, hebe mi se...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top