Sta bi ste dodali, ukinuli, izmjenili na forumu??

Sta bi ste dodali, ukinuli, izmjenili na forumu??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
emir_89 je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
sta ce nam reputacija, meni licno je to bezveze,al et. Drago mi je da je ukinuta:icon_smile::icon_smile:

upravo tako. sto se mene tice nek ukinu i br postova, nista mi ne znaci. bitno je da je raja i forum ok, a reputacija, br postova, hebe mi se...

umjesto broja postova mozda staviti koje auto vozis,,,,,,, bas bi cool bilo ;)
 
I ja podržavam ovaj prijedlog da se ispod avatara uz lokaciju stavi vlastito ime i automobil, e sad tko bi tome pristupio ozbiljno, pitanje je.... :icon_confused:
 
Kaznjavati spamere sa banom od 7 dana,jer stvarno se previse spama, toliko tema ima da u njima nista ne nadjes korisno,i da se oglasi napisu i stave slike,broj tela i cijena i samo na PM da se javlja!
 
Član
pa jesui li ti ovde samo radi oglasa?
zato i jesmo ovde,da komentarisemo,ko nema vremena i nije za njega forum... ;)
 
Član
interesantno sto su ljudi zapeli za ime i prezime...pa sto u nick niste stavili ime i prezime ??? kad pravite account 90% ljudi gleda kako staviti sto gluplji nick sto nema veze sa imenom i prezimenom a onda im se svidi na forumu pa bi da se i raspoznaju...lol
 
marko_v je napisao(la):
interesantno sto su ljudi zapeli za ime i prezime...pa sto u nick niste stavili ime i prezime ??? kad pravite account 90% ljudi gleda kako staviti sto gluplji nick sto nema veze sa imenom i prezimenom a onda im se svidi na forumu pa bi da se i raspoznaju...lol

ja svoj nick koristim na skoro pa svim forumima, tako da ukucavsi moj nick u google mozes skoro pa sve o meni saznati, uz malo spretnosti..... br tel, ime, prezime, auto i ostalo,,,,,
imao sam par smaraca koji su tako dolazili do br tel, ali sta im vrijedi.....
 
Početnik
kako sam ja odma ime i prezime i sad mi je samo prezime..ha ya..i potpuno ispunio profil i podatke,,,nije ovo neka tajna organizacija da se nesto taji ha ya:icon_smile::D
 
Član
ljuboje ima point...
pa ovo je otvoren forum,necu sad rodni list stavljat...
za sve ostale potrebe tu su privatne poruke...
 
Član
I ja podrzajem ovaj prijedlog da se ispod nicka stavi ime auta ;) ;)

A to za ime i prezime.Tesko da ce raja stavljati svoja stvarna imena :icon_confused:
 
Početnik
JA BI BANOVAO LIKOVE KOJI GOVORE: stio, spustan, zamrcen, olakiran itd itd itd...naravno uz BAN PORUKU koja GLASI:

PAPANI MANITE SE INTERNETA, UFATITE SE KRAMPE!!!

:):):):)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top