Sta bi ste dodali, ukinuli, izmjenili na forumu??

Sta bi ste dodali, ukinuli, izmjenili na forumu??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
zmayich je napisao(la):
JA BI BANOVAO LIKOVE KOJI GOVORE: stio, spustan, zamrcen, olakiran itd itd itd...naravno uz BAN PORUKU koja GLASI:

PAPANI MANITE SE INTERNETA, UFATITE SE KRAMPE!!!

:):):):)

:lol: :lol: :lol:
a jbg,ima nas koji smo jedva prolazili u skoli :lol: :lol:
 
Član
Ko hoce nek stavi svoje ima u potpis i to je to.. Vec sam napisao da ce ispod "Pridružen:" biti ulaz u garazu svakog clana koji je ima tako da mena potrebe da se pise koje je auto. Vidjet ce se u garazi.
 
Član
zmayich je napisao(la):
JA BI BANOVAO LIKOVE KOJI GOVORE: stio, spustan, zamrcen, olakiran itd itd itd...naravno uz BAN PORUKU koja GLASI:

PAPANI MANITE SE INTERNETA, UFATITE SE KRAMPE!!!

:):):):)

A sta ako kaze šćeo, spusćan, gori, doli :D
 

JD.

Član
zasto se opet moze odgovarati u teme projekata, zar nije bilo ljepse kad su komentari isli u zasebnu temu ??
 
Član
zmayich je napisao(la):
JA BI BANOVAO LIKOVE KOJI GOVORE: stio, spustan, zamrcen, olakiran itd itd itd...naravno uz BAN PORUKU koja GLASI:

PAPANI MANITE SE INTERNETA, UFATITE SE KRAMPE!!!

:):):):)


I mene ubi u pojam čitanje deformisanih riječi u svakom drugom postu.
Ne samo da to djeluje krajnje nepismeno već jednostavno ne priliči 21-om stoljeću, ne priliči zreloj i odrasloj osobi. Mislim, ako se neko nađe uvrijeđen ovim komentarima nadam se da to neće preosobno shvatiti već da će umjesto poliranja ili pranja auta sljedeći put uzeti dobru knjigu te pročitati.

Nikako ne može biti ''u mene'' već kod mene, ne ide se ''na policiju'' već u policiju (sud je nešto drugo), ne može nikako ''on bih... nešto'' već on bi i... td.

Takođe je problem što se čovjek vremenom navikne na čitanje tih kratkoumnih riječi i misli pa mu postane normalno ponovno isto to pričitati. U početku sam se frustrirao takvim stvarima :)
 
Član
trebalo bi brisat sve artikle iz prodaje nebitno sta je ako je zakljucano,onako se samo gomilaju a nisu aktivni....
 
eh ovako posto je sad limit postova 50 lijepo bi bilo da se povede racuna o vremenskoj zoni jer sat vremena je nemoguce postat iza 00:00

kad smo vec toliko sankcionisani pa red je ba bar i to malo bude ok

i da napomenem da je ovo problem u radu ali sam napisao ovdje jer iz ove teme je nastao taj problem

Hvala na razumijevanju ;)

nadam se da se cete uciniti nesto po tom pitanju
 
Član
zmayich je napisao(la):
JA BI BANOVAO LIKOVE KOJI GOVORE: stio, spustan, zamrcen, olakiran itd itd itd...naravno uz BAN PORUKU koja GLASI:

PAPANI MANITE SE INTERNETA, UFATITE SE KRAMPE!!!

:):):):)

to nisu papani vec nepismeni ljudi, fakat nek se uFate krampe
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top