Sta bi ste dodali, ukinuli, izmjenili na forumu??

Sta bi ste dodali, ukinuli, izmjenili na forumu??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ja nisam za stavljanje imena ,jer je ipak ovo BiH...
odmah smo se tu podijelili na srbe,muslimane i hrvate
a to nam nije u interesu... ;)
 
Član
ko se bude dijelio na srbe hrvate muslimane i ostale treba dobiti trajni ban,ipak je ovo auto moto forum i druzenje
 
nisam ni ja za to da se dijelimo, upravu je ljuboje zbog imena neka ostane ovako ;) koliko puta je izbila prepirka i svadja zbog nekih stvari koje su na osnovu nacionalsti prpadnosti i tome slicno, ovo je auto forum i nek ostane ovako

da upotrijebim post i kazem stavite nam na profile ikonice prečaca za garazu ;)
 
ja bih malo vise se potrudio oko sankcionisanja likova koji postavljaju teme u podforumima u kojima to nije mjesto, npr u dijelu Kvarovi postavi temu Popravljam pokvarene ljubimce.......

U zadnje vrijeme je sve cesce i cesce toga, kao i bumpanje oglasa svako pola sata, a da ne pricam da su pojedini poceli da bumpaju video koji postave ukoliko vise niko ne komentarise na njega, samo da bi se nasao u Novim postovima......

smijesno stvarno, i za takve malo ostrije kazne.....

ovo sto ljuboje kaze za podjelu, ako takvi posjecuju forum bolje da ga zaobidju, zvao se ti Mujo ili Mitar ili Stipe, svevjedno je, covjek si, nisi ne znam ti sta....... te podjele su mi za ogranicene ljude nazalost,,,,,,
 
Član
zato ko podje kenjati na nacionalnoj osnovi BAN
evo na hrvatskim i srpskim bmw forumima svi imamo navedena imena i lokaciju odakle dolazimo a ima i srba i mulimana i hrvata svi su jednaki !!!
a najveca prednost toga je npr. putujem ja u bijeljinu znam tamo je ljuboje npr. i saljem mu PM eto me na kavu taj i taj dan i to je to. Ili nasao si neke dijelove u livnu ili u bilo kojem dijelu BiH naravno da provrtis malo po glavi aha. evo to je jedan livnjak idem mu se javiti za uslugu i slicno... pa ja mislim da je to jedna jako korisna stvar
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top