Sta bi ste dodali, ukinuli, izmjenili na forumu??

Sta bi ste dodali, ukinuli, izmjenili na forumu??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
-Limit potpisa povecan na 50 znakova
-Cekanje do sledeceg pretrazivanja smanjeno na 20 sec
-Ogranicen broj komentra jednog clana dnevno na 50
-Ukinuta reputacija
-Clan svoj komentar moze editovati u roku od 60 minuta
-OFF topic tema

4 od 6 trenutnih promjena su prijedlozi clanova sta napadas heh
 
Član
Vise clanova se zalilo na search opciju a niko nece da navede konkretan proimjer??? Kod mene radi sve normalno. Napisite sta ne mozete da nadjete a da postoji na forumu?
 
Član
edo_16v je napisao(la):
Vise clanova se zalilo na search opciju a niko nece da navede konkretan proimjer??? Kod mene radi sve normalno. Napisite sta ne mozete da nadjete a da postoji na forumu?

Ništa ne pišem, samo pratim temu. Ne znam kako da objasnim, ali search opcija traži po nekim određenim parametrima. Kad bi ti parametri mogli malo da se prošire, jednostavno rečeno, neko je napisao nešto drugačije nego što tebe interesuje, a u principu radi se o istoj stvari. Ona radi odlično, ali ljudi postave istih 10 tema sa različitim naslovima i niko ne može da nađe, postavi 11.-u sa različitim naslovom. Glup primjer, ali tako je.
 
Član
Pa to je drugi problem.. Problem je sto clan stavi naslov teme "Jest mocan" i u postu video bmw m5, naravno sa search ne moze da nadje to..
 
Član
edo ja sam vec pisao ako moze za search kad se trazi neki clan da izbaci odma njegov profil .. ovako izbacuje teme u kojim je pisao
 
Član
I novi članovi, nekako, ako može, dok se ne predstave, do određene mjere popune profil, da ne mogu da postaju i da se tema zaključava odmah čim se predstavi. Jednom je tako bilo i baš je bilo cool.;)
 

IGY

Član
kavaz je napisao(la):
edo ja sam vec pisao ako moze za search kad se trazi neki clan da izbaci odma njegov profil .. ovako izbacuje teme u kojim je pisao

http://www.bhtuning.com/memberlist.php

ukucas ovo i pregled svih clanova ;)


tj na kraju linka od foruma samo doda /memberlist.php
 

IGY

Član
Edo smao staviti neku ikonicu pored vec postojecih, ciji ce klik voditi na link http://www.bhtuning.com/memberlist.php i mislim da je rijesen problem

barem je prije tako bilo
 
Član
ok igy ovo je jako dobro, ima pretraga ispod, i lahko je naci .. hvala

al evo npr. i ovako bi se moglo uraditi, da on odma pravi search po clanovima i izbaci kao rezultat trazeni profil
to treba deyo da vidi mozel se dodat da tako trazi

2w5j8sh.jpg


EDIT: evo vidim da si i ti vec napisao to dok sam ja pisao ;)
 
Član
edo_16v je napisao(la):
memi je napisao(la):
Iskren da budem nisam citao prethodne postove pa cu se ovdje odma ubaciti i reci prijedlog...ako je bio vec recitee
Znaci bilo bi dobro da ispod svakog profila pise puno ime i prezime i vozilo koje korisnik vozi...et..;);)

Necemo nikoga "tjerati" da pise svoje licne podatke javno. Ti ako zelis stavi svoje ime i prezime u potpis. To je po licnom izboru clanova, nikako obaveza.

nemoraju to biti licni podatci,moze biti auto koje vozi mislim da bi to trebalo je fino izgleda i moze biti korisno
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top