Sta bi ste dodali, ukinuli, izmjenili na forumu??

Sta bi ste dodali, ukinuli, izmjenili na forumu??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
zmayich je napisao(la):
JA BI BANOVAO LIKOVE KOJI GOVORE: stio, spustan, zamrcen, olakiran itd itd itd...naravno uz BAN PORUKU koja GLASI:

PAPANI MANITE SE INTERNETA, UFATITE SE KRAMPE!!!

:):):):)

bravo;)
Isto tako rijeci tipa "htjeo","vidjeo",kao i izbacivanje samoglasnika "a" u nekim rijecima...Uredu je u usmenom govoru skracivati te rijeci,ali pismeno...
 
Član
ugl nista nije ucinjeno na poboljsanju kvaliteta foruma u smislu da opravda njegov epitet tuning ili opcenito vezano za automobile.
ukinuta reputacija koja korist....
povecan broj slova u potpisu, od tog jos manja korist.
ljudi slabo predstavljaju svoje projekte..
necemo da nam forum lici na forume tipa sa-x i ostale, gdje ima sve i svasta.
 
Član
Nexus je napisao(la):
zmayich je napisao(la):
JA BI BANOVAO LIKOVE KOJI GOVORE: stio, spustan, zamrcen, olakiran itd itd itd...naravno uz BAN PORUKU koja GLASI:

PAPANI MANITE SE INTERNETA, UFATITE SE KRAMPE!!!

:):):):)

bravo;)
Isto tako rijeci tipa "htjeo","vidjeo",kao i izbacivanje samoglasnika "a" u nekim rijecima...Uredu je u usmenom govoru skracivati te rijeci,ali pismeno...

nemoraju nista pisat,pogledas im auto i sve ce ti biti jasno.truhli pragovi i pod,a vazno je da je on napucan i da ima dioda i neonki hahahaha.
Svaka cast na pojedincima...
 
Član
iskreno evo par prijedloga jer i sam odrazavam jednu web stranicu i znam kako je:

1. S obzirom da ima jako puno otvorenih tema svaki dan,i isto tako jako puno odgovora na te teme + na starije zasto ne ubaciti jos ljudi koji ce vam pomoci oko brisanja,prebacivanja i uredjivanja tema(tj. "novih moderatora" sa ogranicenjima znam da se u administraciji to da napraviti)

2. Pola oglasa nemaju slika,zasto,zato il ih posjetioci tj. clanovi neznaju postaviti,ili se jednostavno nesto desi sa njima,pola slika fali ili samo pise "error on photo"

3. Trebalo bi malo ove smajlije reducirati,obrisati neke koji se nikako nekoriste,i po mogucnosti ubaciti neke nove ima ih na netu mali milion.

toliko od mene :icon_exclaim:
 
Administrator
moj prijedlog je da se sad kada se ne moze editovat ime garaze polako kad bude update koje garaze promijeni ime teme od strane administracije. Tema da nosi naslov ono standardno koje je vozilo i mozda motor i to je to...
jer bezveze mi je ovako ljudi osvjezavaju garazu a u naslovu teme stoji tamo neki datum koji veze nema sa novim update-om ;)
 
Član
Vrlo lako se moze smanjiti broj koliko toliko suvisnih tema (barem u oglasima), neki clanovi otvore u roku 3 dana i po 7 tema i to za dijelove jednog auta npr. audi 80... nek to stavi u jednu temu i sve okk.
 
Član
ovo za garaze... da se srede onda naslovi, jer ostat ce onda ovi update i sl... koji su recimo zastarjeli i to... opet glupo da se pri svakom updateu garaze salje poruka nekom modu da on mjenja naziv... stavit naslov; marka model auta i to i vozi :icon_smile:
 

MTR

Član
hmm , ovo sa oglasima ...... zar nije normalnije da sve artikle stavi pod jedan oglas a ne za svaki saraf , poklopac , filter zraka , lonac po jedna tema , bog te neki dan gledam ( ne znam ko je ) 7 tema u oglasima od istog lika - tipa : stek doza , kabal za pojacalo , pa pojacalo , pa zvucnici , pa konektori i sve to posebno. zar nije normalnije da ide naslov npr. Muzika pa redaj brate sve sta imas .
po ovom sada ispane' da ako prodaje motor u dijelovima pise : prodajem glavu , pa prodajem blok , pa karter ,pa za 16V za svaki ventil poseban oglas .........
 
Član
Ime prezime i lokacija bi bilo obavezno da se postavi. Na svim normalnijim forumima ta opcija je obavezna jer jbg da imamo uvida u tome tko je odakle sta i kako...
Npr. ja i u privatnom zivotu koristim nadimak Scaner ime Marko mi je samo u osobnoj i putovnici ostali me svi znaju po nadimku. A to popunjavanje profila bi cisto uveo da se smanji međusobno vrijedjanje clanova ( ipak ce nekome zadrhtati ruka na tastaturi kad se podje kaciti rijecima a taj netko ga lako moze naci :) ) i u sucaju kupovine prodaje ili sta ja znam cega vec..
 
BHT Ovisnik
neznam zasto se naslov ne moze promijeniti,ne vidim svrhu toga,osim sto nastane zbrka jer se update u naslovu ne moze promijeniti...
bilo bi dobro ponovo vratiti u projektima da se ne moze komentirati u toj temi,nego posebno,nadam se da radite na tome jer ona svhra teme projekti nema smisla,ista stvar kao i garaza
te da se bar stavi par standardnih smajlija sa strane,da ne treba ici na pregled pa odgovor npr.

:cool::icon_smile::D:lol:;)
 
Član
naslov se ne moze promijeniti zato sto je postavljeno da se postovi mogu editovati 60 min od postovanja, a ne moze se staviti da to vazi samo za poruke, a ne za naslov, nego ide zajedno. vec je objasnjeno na prethodnim stranicama...
 
edo_16v je napisao(la):
Ne mogu da vjerujem.. Čitate li vi ovu temu ili samo udjte sa new reply ??

Naravno da ne citaju...i vi pokusavate urediti forum...a vidi samo gluposti u ovom topicu.:icon_cry::icon_cry: Zalosno
 
BHT Ovisnik
emir_89 je napisao(la):
naslov se ne moze promijeniti zato sto je postavljeno da se postovi mogu editovati 60 min od postovanja, a ne moze se staviti da to vazi samo za poruke, a ne za naslov, nego ide zajedno. vec je objasnjeno na prethodnim stranicama...
citao sam to,pratim,ali zasto je to uvedeno,nitko se nije na editovanje nesto posebno zalio
ovo drugo sto sam spomenuo napisao sam da predpostavljam da se radi jer to zahtjeva vise posla,razumijem,a za smajlije nitko nista ne odgovara
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top