Sta bi ste dodali, ukinuli, izmjenili na forumu??

Sta bi ste dodali, ukinuli, izmjenili na forumu??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Sta bi ste vi uradili sa forumom? Sta bi ste dodali, sta ukinuli, sta izmjenili na zadovoljstvo svih nas forumasa?

Neke vase ideje i prijedlozi, samo bez pretjerivanja i u granici normale :icon_biggrin:


Trenutno je uradjeno:

-Limit potpisa povecan na 50 znakova
-Cekanje do sledeceg pretrazivanja smanjeno na 20 sec
-Ogranicen broj komentra jednog clana dnevno na 50

-Ukinuta reputacija
-Clan svoj komentar moze editovati u roku od 60 minuta
-OFF topic tema
-Novi clanovi ne mogu komentarisati dok se ne predstave
 
Početnik
ukino bi reputaciju,a iako volim spamat uveo bi doooosta ostrije kazne za nas tzv spamere jer stvarno pretjerujemo sa spamom,,,hehe..sve ostalo zadovoljavajuce
 
Član
da se uvede spam rubrika,i neka se brisu postovi svako 2dana,neki vid chata,ja moram negdje nesto reci da bude off,pa da nebi svaki put warn pucao i ban,il makar otvorit temu svake sedmice 2dana pa je zatvarat il nesto uradit po tom pitanju,ostalo mi se sve svidja,raja je extra,dobijes ono sto zasluzis :) toliko od mene
 
Član
Povećao bih broj mogućih slova u potpisu.

Ubacio nazad offtopic temu.

Ubacio još pokoju tehničku temu.

Postrožio pravila što se tiče duplih tema. Nitko ne koristi search opciju, svi bubaju teme kada im padne na pamet.

Ograničio refresh opciju kod oglasa svako 7 dana.

Inače, forum je jako dobar. Jedan od najboljih:icon_biggrin:
 
Legend
i da se vrati nemogucnost postanja novih clanova bez predstavljanja u za to namjenjenoj rubrici jer pomalo iritira u zadnje vrijeme...
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Povećao bih broj mogućih slova u potpisu.
To se moze srediti, ukinuto je na pocetku jer su poceli romane pisati u potpisu

Ubacio nazad offtopic temu.
Sto se tice off-a meni licno ta tema ne smeta ako se brise redovno. Za to ce admini glasati interno, pa ako bude bude.

Ubacio još pokoju tehničku temu.
Mislis na podforum ili?

Postrožio pravila što se tiče duplih tema. Nitko ne koristi search opciju, svi bubaju teme kada im padne na pamet.
Pravila postoje i primjenjuju se ali je tesko upratiti sve.

Ograničio refresh opciju kod oglasa svako 7 dana.
Moze se ograniciti jedino da mi manuelno brisemo te postove.

Inače, forum je jako dobar. Jedan od najboljih:icon_biggrin:
 
Ukinuti postanje u oglasima...znaci iskljucivo PM i napisati obavezno cijenu,pa kome se svida nek zove...a ne da netko komentira oglase bzvz.
 
Član
dzinn16v je napisao(la):
Ukinuti postanje u oglasima...znaci iskljucivo PM i napisati obavezno cijenu,pa kome se svida nek zove...a ne da netko komentira oglase bzvz.

Trenutno je prisutno 547 gostiju. Oni ti ne mogu poslati PM jer nisu ili ne zele da se registruju a mozda ih interesuje bas tvoj artikal a za cijenu se svakako slazem..
 
Legend
i mozda ce neko traziti neku informaciju u vezi tog oglasa,koju ce svi procitati,a ne da ti na pm salju svi jedno te isto pitanje...
 
Član
da se pravila primjenjuju isto za sve clanove (bez obzira ko su). i spam u oglasima da se ostrije kaznjava (takodje bez obzira ko spama)

PS: ovo u zagradi se odnosi na gledanje kroz prste odredjenim clanovima, necu sad nikoga imenovati. al mislim da bi trebalo svi da imaju isti status...
 
Član
Meni je forum odlican, reg. na vise foruma ovaj je br1, sta znam licno mi smetaju likovi koju su naucili o autima sve na google pa prosipaju pamet, a ostalo super!
Pohvale za administratore!
 
Član
smanjit spam po garazama definitvno .. to je u zadnje vrijeme stvarno iritirajuce
udjes da vidis koje je auto i na 30 strana je jedna slika auta, jedan update a ostalo neka suplja prica
al naravno tesko je to popratit sve

ubacit jednu off topic temu, pa svako vece ako treba brisat postove .. inace je dobra za neke dogovore i slicno

sto se ostalog tice sve odlicno ;)
 
Početnik
emir_89 je napisao(la):
da se pravila primjenjuju isto za sve clanove (bez obzira ko su). i spam u oglasima da se ostrije kaznjava (takodje bez obzira ko spama)

PS: ovo u zagradi se odnosi na gledanje kroz prste odredjenim clanovima, necu sad nikoga imenovati. al mislim da bi trebalo svi da imaju isti status...

potpis da veci biti nemoze,to sam zaboravio,posto sam iskiho radi tih "jaranskih" odnosa izmedju pojedinih clanova i admina..al jbg toga ce uvijek bit
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top