Sta bi ste dodali, ukinuli, izmjenili na forumu??

Sta bi ste dodali, ukinuli, izmjenili na forumu??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Administrator
ja sam deyi predlagao ako moze da se napravi gdje je lokacija padajuci meni sa gradovima, ali on je rekao da je to komplikovano za napravit jer je veliki broj gradova, mjesta i ostalog, ali mi je rekao da se moze napraviti da u lokaciji mora pisati nesto, makar to bio neki znak, tj. ne moze ostaviti lokaciju praznu...
I to je ok, ali kao sto mrva rece ako je lokacija upisi je, a nije napise za sankom, u kafani i ostalo ;)
 
Član
kolko bi bilo moguce kad se ode na profil korisnika da se tu nalazi i garaza,normalno pod uslovom da je ima...
 
Administrator
@elvis: bilo je ispod avatara ako se dobro sjecam ikonica i kliknes na nju i odmah ti otvara garazu clana... ne bi bilo lose kad bi se to vratilo ;)
 
Početnik
a sta mislite a se u temi FOTO I VIDEO naprave pod teme FOTO I VIDEO NJEMACKIH AUTA,FRANCUSKIH itd..jer bilo bi preglednije i lakse bi bilo nac neke teme koje su malo zapostavljene,a da nisi pod sticky..ako razumijete sta hocu rec
 
Član
Svaka cast na izmjenama moderatorima procitao sam svih 14 stranica ima jako zanimljivih prijedloga;)
 
Početnik
uh sta ste ovo uradili, odmah mi warning skocio :D
od sad manje pisem po forumu, samo oglasi i PM, eto od mene dovoljan doprinos forumu :cool:
 
Član
Najmanje promjena na forumu se desilo na prijedloge dane u ovoj temi. Zašto je uopće otvarana?

Reputacija po meni nije loša. Zašto ne bi javno mogao reći da nekoga na forumu poštujem ili da mislim da je debil. Sada je ukinuta. Forum se popravio zbog toga?

Editovanje postova je okej ali nemogućnost uređivanja naslova tema je bezveze. Također promašaj.

Znam da se ne može svima ugoditi ali...
 
Član
Iskren da budem nisam citao prethodne postove pa cu se ovdje odma ubaciti i reci prijedlog...ako je bio vec recitee
Znaci bilo bi dobro da ispod svakog profila pise puno ime i prezime i vozilo koje korisnik vozi...et..;);)
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Editovanje postova je okej ali nemogućnost uređivanja naslova tema je bezveze. Također promašaj.

Znam da se ne može svima ugoditi ali...

Naslov teme i postovi su vezani, ne moze se primjenjivati samo na jedno.
 
Član
NPR:eek:vako nestoo
memi
Član foruma
Posts: 88
Banja Luka
Reputation: 2
Ime: Milan Stojanovic
Vozi: Ibiza Turbooo
 
Član
memi je napisao(la):
Iskren da budem nisam citao prethodne postove pa cu se ovdje odma ubaciti i reci prijedlog...ako je bio vec recitee
Znaci bilo bi dobro da ispod svakog profila pise puno ime i prezime i vozilo koje korisnik vozi...et..;);)

Necemo nikoga "tjerati" da pise svoje licne podatke javno. Ti ako zelis stavi svoje ime i prezime u potpis. To je po licnom izboru clanova, nikako obaveza.
 
Član
@ZELA GTI

Uradjene su stvari koje se mogu jednostavno uraditi sto ne znaci da ce samo to biti uradjeno. Vecina ostalih stvari zahtjeva sate posla i uradice se kada se mogne, nadam se sto prije.
 
Član
meni se bas ne svidja ova nemogucnost editovanja, najvise radi naslova tema i toga... :icon_rolleyes:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top