Prevara Pik.ba

Prevara Pik.ba

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član



evo to je roba koju sam dobio iskreno volio sam upoznati lika ali nisam imao priliku danas sam mu nudio da lično preuzmem ali kaže da je van grada kod majstora a sad kada je ostavljeno dok sam došao sa odjeljenja već je otišao
 
Član
Chuza je napisao(la):
Da se i ja javim ;)

Znaci prica ide ovako,neko tu s foruma je javio da se trazi doticni Amir,javio je tom Amiru koji se trazi i koji mi se istu vece i javio porukom,U poruci je napisao da on radi terenski posao i da uopste ne koristi taj profil nego koristi njegov jaran kojem je on dao profil.Znaci mene Amir nije zafrkao nego taj neki njegov jaran,mada ja u to ness pretjerano ne vjerujem al ajde.Uglavnom nakon desetke poruka danas sutra pa za sat pa za 2 cu donijet robu,danas sam rekao donesi kolegi zatvoraš na posao ili ja predajem definitivno prijavu u Sipi za internet kriminal,jer mi je tako receno od strane pik admnistracije i koji su mi izasli skroz koliko god su mogli u susret.Na kraju moj player Alpine nece biti vracen vec neki dvd,jer taj Amir nije mogao naci moj player kod tog drugara,uostalom sam nek je ispravan i sve ce biti ok.Veceras je kolega zatvoraš preuzeo robu i ovim putem se njemu javno zahvaljujem sto mi je izasao u susret i pomogao da ovo rijesim,jer bi se ovo sigurno bez njega oduzilo i ko zna kako bi se zakomplikovalo.Znaci roba je tu kod kolege zatvoraš pa usput ako bude neko isao iz Tuzle za Sarajevo da to povuce bio bi jako zahvalan.Eh to je to sto imam reci,i znaci dobro provjerite s kim poslujete.Takoder njegov profil ce ostat trajno banovan,to cu isto zamolit ljude iz pik administracije.

Lijep pozdrav ;)
Drug ja sam mu to veče poslao poruku , našao broj njegov i napisao mi lijepu porukicu , da ti vrati player da ne bi bilo sranja :) Eto nek se sve dobro zavrsilo Hvala Bogu :icon_smile: ;) I sl. put gledaj s kime poslujes vazdan na piku je prevaranata :icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
ne vrijedi taj DVD ko Alpine i pojacalo a mana su im laseri, ne citaju CD DVD ali imaju MMC i mini USB

Na slici je dvd i pojacalo,DVD je dao za Alpine a pojacalo je vratio,bolje ista da mi je vratio nego da sam ostao bez bilo kakve robe ;)
 
Chuza je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
ne vrijedi taj DVD ko Alpine i pojacalo a mana su im laseri, ne citaju CD DVD ali imaju MMC i mini USB

Na slici je dvd i pojacalo,DVD je dao za Alpine a pojacalo je vratio,bolje ista da mi je vratio nego da sam ostao bez bilo kakve robe ;)

jbg nije mi otvorilo sve slike, aj dobro je da je i pojacalo a DVD ne vrijedi ni 100KM, daj boze da je ispravan, napiso sam ti koje su mu mane a i izlazi su slabi, ako je ispravan odma prodaji
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
Chuza je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
ne vrijedi taj DVD ko Alpine i pojacalo a mana su im laseri, ne citaju CD DVD ali imaju MMC i mini USB

Na slici je dvd i pojacalo,DVD je dao za Alpine a pojacalo je vratio,bolje ista da mi je vratio nego da sam ostao bez bilo kakve robe ;)

jbg nije mi otvorilo sve slike, aj dobro je da je i pojacalo a DVD ne vrijedi ni 100KM, daj boze da je ispravan, napiso sam ti koje su mu mane a i izlazi su slabi, ako je ispravan odma prodaji
eto ispravan dvd a prije ce ga prodati nego onaj player nije los ovaj dvd imo sam ga nekad davno
 
Član
Ok danas roba stigla hvala kolega Mario na prevozu,jos jednom hvala kolegi Adisu,jer covjek mi je pomogao da stvarno nemam rijeci,dvd sam sad spojio al nista od njega,radi on upali,al nista vec je neko majstorisao oko njega,usarafio plocicu da se nemoze preklopit cd ostao uglavanjen unutra,usb ne radi kartica ne radi aux ne radi,za radio nezz jer nemam antene da probam,svi djekovi iza su odsjeceni od cinceva pa do euro djeka,znaci dvd moze nekom posluzit za dijelova ili ko zeli moze pokusat napravit,ako ima ko zainteresiran nek se javi dacu ga za malu lovu.
Sto se tice pojacala,vraceno je kakvom je i stanju bilo znaci to je ok ;)
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Nije buraz OK , DVD vrati nek ti da pare koliko si prodavao Alpine

Nemam vise volje jer stvarno sam sjeban do daske,al ajde zivotna skola,eto ako ko htjedne tu je dvd za malu paru cu ga dati ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top