Prevara Pik.ba

Prevara Pik.ba

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Franki je napisao(la):
MeBeSad je napisao(la):
-Suki- je napisao(la):
fora mi je ovo sto svi predlazu da Chiza ide razbit lika, ono po defaultu je prevareni uvjek jaci ili?

volio bi da mi neko taj dio objasni...msm znam da nije jednostavno biti prevaren, tukao sam se i za manje od tog nego zanima me kako se u interent raspravama tek tako lako savjetuje ''idi razbi ga'' ''ja bi ovo ja bi ono''... da ne zaboravimo lomljenje nogu, kostiju, pucanje u koljena...

samo sto mu dođes kuci i povisis ton kazna je 500KM minimalna... a moze biti 10x veca...ako to napravite u kaficu onda moze biti jos i gore ako je vlasnik dobar sa doticnim....ako napravite sacekusu onda je to jos gore od pva dva prije navedena scenarija.... ne ide to bas tako kako vi mislite.

Kakva drug kazna? Ti zaboravio da zivis u Bih? Ljudi se bodu, pucaju pa prenoce u zatvoru...

Iskreno da je 5km u pitanju ja bi to nekako naplatio...sto bi se neki debil bogatio na tudji racun? Ti si to valjda posteno zaradio i isao na to da posteno dobijes nesta "bolje"...al eto..


Zamisli odes po svoje pare, i ili u namjeri da ga slomis i naletis na jednog ovakog.

Ne djeluje mi ovaj debil na jednog od takvih :) ovo je vise neki debil koj sjedi kuci i vara raju..
 
Član
amkos je napisao(la):
samo sto mu dođes kuci i povisis ton kazna je 500KM minimalna... a moze biti 10x veca...ako to napravite u kaficu onda moze biti jos i gore ako je vlasnik dobar sa doticnim....ako napravite sacekusu onda je to jos gore od pva dva prije navedena scenarija.... ne ide to bas tako kako vi mislite.
Ma daj prijatelju,pa nije ovo Svicarska pa da tolike cifre spominjes,nigdje veze...ljudi pljackaju pa nit plate nit robu vrate,a mi ne smijemo zagalamit na lopova..
Nisam ni ja za fizicko vaspitanje,ali manite se vise i politike i razgovora...lik je isao svjesno da prevari,neka to i vrati..opet je izvarao Chuzu jer je Alpine garant prodao,i mislim da bi trebalo biti sankcija...prevareni bi trebali biti jaci jer imaju motiv,uvijek nas se moze sabrati jer smo na pozitivnoj strani...
 
Član
pa dobro decki nije svicarska, dođite Modrica Cara lazara 46, izbodite me, propucajte i premplatite....

500km je min kazna za narusavanje javnog reda i mira...probao i to i nocenje, i vikend u zatvoru i vise od toga..... dobro i opet cu vjerovatno jer to jaca tijelo i duh samo kazem da neide to tako bas lako, nismo svicarska ali neki gledaju puno filmova.

Udara groznica posljednjeg Batman nastavka izgleda.
 
Član
-Suki- je napisao(la):
pa dobro decki nije svicarska, dođite Modrica Cara lazara 46, izbodite me, propucajte i premplatite....

500km je min kazna za narusavanje javnog reda i mira...probao i to i nocenje, i vikend u zatvoru i vise od toga..... dobro i opet cu vjerovatno jer to jaca tijelo i duh samo kazem da neide to tako bas lako, nismo svicarska ali neki gledaju puno filmova.

Udara groznica posljednjeg Batman nastavka izgleda.

Kad si se vec dotakao te teme...kako ne kontas da zivis u Bih nije ti ovo CSI serija...prebije te lik ti kazes ko je oni dodju uzmu izjavu i cica mica gotova prica...tvoja rijec protiv njegove...

Bar ja se nebi zaustavio na ovom, ako ista mrzim to su prevaranti i lopovi...i takvim bi obje ruke sjekao hladno.
 
Član
pa ajde dođi prebi me budi faca, necu se braniti taman imam nekih kredita za zatvoriti a ti ispanes faca jos..a samo prenocis u zatvoru... ako i to...sta ti fali jebo ga ti.
 
Član
-Suki- je napisao(la):
pa ajde dođi prebi me budi faca, necu se braniti taman imam nekih kredita za zatvoriti a ti ispanes faca jos..a samo prenocis u zatvoru... ako i to...sta ti fali jebo ga ti.

Cek da ti prvo posaljem 200km a ti mi nemoj vratiti :cool::cool:
 
Član
Suki, presmješan si mi sa ovim svega mi.
Stvarno si naložen na te csi fore, pričaš mi tu o nekim kaznama a na moje oči mi druga zbolil uzeli mu telefon i torbu, i naš'o se lik, vratio mu telefon i evo viđam ga slobodno hoda gradom kao da ništa nije bila,a jaran mi jedva živ ostao.
I da ga premlati, kako će dokazati da si to ti kad ga sačekaš sa fantomkom na "bidonu"

Chuza brate, molim te da idem sa tobom da vide da nije internet priča, i da ga ja lično slomim je?em mu sve prevarantsko
 
Član
Ne bi da podcjenjujem kolegu s foruma jer ga osobno i ne poznajem, ali sta znas mozda nije nasilan tip niti se zna tuci ( nemoj se naci uvrijedjenim ). Tako da ili prijavi policiji, ili otidji direktno do njega s nekim.
 
Član
ma kakvi to evo i ja se pridruzujem cestitkama i pozdravima da treba ovog otici i slomiti a da ni nezna ko je to napravio, valjda to daje neku licnu satisfakciju i pupunjava prazninu za izgubljenim stvarima.
 
Član
Mah nisam covjek koji voli tucu bitku i slicno,jbg takav sam.Sad sam donji 120KM za player i jbg sta sad mogu popusio foru i jedna dobra zivotna skola.ABD sebi cu priustit opet novi kakav player u toku zime i to je to ;)
 
Član
Suki, a zašto se uvijek voliš praviti pametan i kontrirati svima, kao nedodirljiv si :icon_question:
 
Član
nekontriram evo pridruzio sam vam se... i neodgovori ti meni jeste slomili toga sto vam izbo druga...posto vidim da za sitnicu (120KM) covjeka nagovarate na jos vece probleme, cak se i nudite da idete u TZ da to obavite.
 
Član
Nije bilo do mene, drug se uplašio i nije htio, a što se tiče lomljenja nije nikakav problem, u svaka doba i sada da mi kaže , slomio bi ga na sred čaršije, pa da vidim koliku ću kaznu dobiti i šta već ide ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top