Prevara Pik.ba

Prevara Pik.ba

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Uglavnom u srijedu 07.11.2012 sam poslao momku svoj Alpine player 9843 i Kenwood pojacalo te nesto novca za njegov Alpine 9886 koji prodaje,Paket mu je uredno stigao al svoj po dogovoru koji smo postigli noc prije nikad nije poslao,Danima ga evo vec zovem al se ne javlja,tu neke raje s foruma vec zna za ovu situaciju,al evo otvaram je na forumu.Stoga molim ekipu ovu iz Tuzle ako poznaje doticnog ili neki drugi koristan info da mi se javi porukom s informacijama.Znaci radi se o ovom korisniku:

http://www.pik.ba/profil/CyBeRmAn/

Znaci dogovor je bio paket za paket,s tim da ja postarinu svoje robe platim on svoje,kako rekoh player nikad dogovoreni nije poslao,eto jos uvijek mu je na profilu,a uredno je oglasio moje stvari koje sam mu poslao da prodaje.

Znaci jos jednom molim ako iko poznaje doticnog da mi se javi porukom,

Hvala unaprijed.
 
Legend
Pa nije iz tuzle, iz sapne je kako vidim, ja da sam na tvom mjestu bih pokusao pronaci jos jednog korisnika iz sapne i pitao da li zna ovog, jer malo je to mjesto, znaju se svi medjusobno i zaputio tamo
 
ej drug i ja sam tako vrsio razmjenu par puta, na svu srecu nisam imao takvih problema, s tim da uvjek naglasim kad saljem da moraju preuzet paket nazad za mene, i stvarno momak zapise da ide paket nazad, kaze nedamo mu ovaj dok ne vidimo taj, i stvarno su bili ljubazni momci u ovoj kompaniji 24 vip par puta su pregledali paket i javili mi telefonom sadrzaj, momak ti salje to i to jel ok to..
 
Član
Napravis novi profil na piku fino se dogovorite da se nađete za neki njegov artikal kobajagi kupujes nazoves sa drugog broja on dođe povedi sa sobom jos nekoliko malo jacih momaka ima da se usere i vratit ce ti ga ako ne vrati fino podici rukave i AKCIJA ;)
 
Benny_BMW je napisao(la):
Napravis novi profil na piku fino se dogovorite da se nađete za neki njegov artikal kobajagi kupujes nazoves sa drugog broj on dode povedi sa sobom jos nekoliko malo jacih momaka ima da se usere i vratit ce ti ga ako ne vreti fino podici rukave i AKCIJA ;)

;););) tama poceo pisat nesto slicno
 
Član
Dobio sam info da radi negdje u Tuzli kod inter auta u nekom kaficu,takoder sam i to zaboravio navest samo bi volio da mi neko da neke konkretne informacije jer sam mu slao na adresu u Tuzli ne na adresu u Sapni.

Znaci trebaju mi konkretne informacije,jel ga zna iko jer sutra gotovo sigurno idem u MUP i dizem prijavu i sto bude potrebno dalje,pa zato sam i najvise pitao jel zna ga iko da ga obavjesti prije nego to odradim da zavrsimo to fino.
 
Član
Benny_BMW je napisao(la):
Napravis novi profil na piku fino se dogovorite da se nađete za neki njegov artikal kobajagi kupujes nazoves sa drugog broj on dode povedi sa sobom jos nekoliko malo jacih momaka ima da se usere i vratit ce ti ga ako ne vreti fino podici rukave i AKCIJA ;)

Potpis !!!
 
Član
U zavrsenim artiklima sam nasao ovo:
Re: Pitanje za Wirelles Telindus 1132 router

solana... 066887014

http://www.pik.ba/artikal/1639704/sonyericsson-satio-silver/#sta=pitanja

Korisnik koji ga ocigledno poznaje : http://www.pik.ba/profil/andi_tz/
 
Član
Pa Chuza trebao si bar traziti da oznaci da je kupio artikl, pa mu opalis negativan velik ko kuca.

To ti je preko pika jedino "osiguranje", a nakon toga ganjas sto mozes...
 
Član
Nemrin je napisao(la):
U zavrsenim artiklima sam nasao ovo:
Re: Pitanje za Wirelles Telindus 1132 router

solana... 066887014

http://www.pik.ba/artikal/1639704/sonyericsson-satio-silver/#sta=pitanja

Korisnik koji ga ocigledno poznaje : http://www.pik.ba/profil/andi_tz/

Na taj broj se meni nece da javi,imam taj broj,a evo citam Bgm taj andi ga poznaje sad cu mu poslat PM ;) Hvala na ovome ;)
 
Koja je to brza posta da je tako neodgovorna ? Koliko znam ne daje se nista dok ti ne dobijes svoje , tacnije kad god sam slao ili primao paket uvijek mora dati pare ili ja dati pare da dobijem paket . Znaci trebalo je ici paket za paket i nikako drugacije. Ako imas priznanicu od Poste lako ti je sloziti prijavu jer imas dokaze. Pored toga slikaj mu profil sa svojim stvarima sto prodaje da slucajno ne obrise da i to imas kao dokaz , da je bio online , da prodaje tvoje stvari kao i ono sto je trebao poslati. Pored toga zna ga Adi iz srebrenika vidis da mu je ostavljao dojam 2 puta da su poslovali pitaj njeg.
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Koja je to brza posta da je tako neodgovorna ? Koliko znam ne daje se nista dok ti ne dobijes svoje , tacnije kad god sam slao ili primao paket uvijek mora dati pare ili ja dati pare da dobijem paket . Znaci trebalo je ici paket za paket i nikako drugacije. Ako imas priznanicu od Poste lako ti je sloziti prijavu jer imas dokaze. Pored toga slikaj mu profil sa svojim stvarima sto prodaje da slucajno ne obrise da i to imas kao dokaz , da je bio online , da prodaje tvoje stvari kao i ono sto je trebao poslati.

Slao sam Intereuropa,a imam sve slike priznanice nista nisam bacio izbrisao ili nesto slicno
 
Administrator
"Znaci dogovor je bio paket za paket,s tim da ja postarinu svoje robe platim on svoje,kako rekoh player nikad dogovoreni nije poslao,eto jos uvijek mu je na profilu,a uredno je oglasio moje stvari koje sam mu poslao da prodaje."


Je li naznaceno da oni moraju uzeti njegov paket i odnijeti tebi ili će on naknadno poslati tebi taj player preko neke druge kompanije? Tj. je li bilo njihovo samo da oni isporuce tvoj paket?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top