Prevara Pik.ba

Prevara Pik.ba

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Hvala Zlaja na podrsci,valjda uspijem rijesit ovo samo da povratim svoju opremu i sve bi bilo ok ;)
 
Član
CoL3 je napisao(la):
a kako ti se javio za opremu,tek tako kaze vratit cu ti,sta kako ?

Jutros,ulazim na pik.ba poruka vidim stigla,napisao je vracam ti opremu kroz 2-3 dana i ja ti smo zavrsili i to je sve...
 
Član
Hm nebi mu ja bas vjerovao.
Obrati se pik administraciji,napisi da je doslo do prevare i da provjere da li koristi jos profila...Mozda je na nekom drugom postavio tvoje artikle.
 
Član
Nemrin je napisao(la):
Hm nebi mu ja bas vjerovao.
Obrati se pik administraciji,napisi da je doslo do prevare i da provjere da li koristi jos profila...Mozda je na nekom drugom postavio tvoje artikle.

Obratio sam se vec njima,izasli su mi u susret svaka im cast,al sutra jos nesto po njihovoj preporuci moram uradit i onda cu sve napisat kako se ova prica aBd sretno zavrsila...
 
Član
Chuza je napisao(la):
Nemrin je napisao(la):
Hm nebi mu ja bas vjerovao.
Obrati se pik administraciji,napisi da je doslo do prevare i da provjere da li koristi jos profila...Mozda je na nekom drugom postavio tvoje artikle.

Obratio sam se vec njima,izasli su mi u susret svaka im cast,al sutra jos nesto po njihovoj preporuci moram uradit i onda cu sve napisat kako se ova prica aBd sretno zavrsila...

Nadam se da si sacuvao onaj oglas, pa i to spoji. Super neka se rjesava.
 
Član
aksham je napisao(la):
Chule vidim da je levat banovan , ako hoces hajmo s Geom pa cemo ga provozat do Sarajeva krug

Mah nema potrebe,sutra cemo vidjet sve sta ce se desit rekao je vratit opremu za 2-3 dana ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top