Prevara Pik.ba

Prevara Pik.ba

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
MeBeSad je napisao(la):
B.M - Floyd je napisao(la):
120 KM nije vrijedno da se neko izbode i da neko ima problema čitav život,da ne može pišat' i sl' .. A druga stvar,što i jeste najžalosnije on je takav kakav je i vjerovatno će i da ga nalupate nastaviti starim putem,a ostali koji to isto rade se takođe ništa neće promijeniti .. Zaključak,ništa ne dobijate sa tim . .Dobro Suki kaze ;)

Ne dobijes al opet ispadnes debil i nemas svoje JA....i taj lik kaze "vidi jos jedan debil nasjeo idemo dalje"...to je najtuznije od sveg..sto ce svak isto ovako presutiti i on hajrovati al hvala bogu uvijek ima ludih dok ne naleti...a ima i Boga...ako vec neces da ga ganjas...onda prijavi policiji mada od tog nista nema...

Imaš svoje JA kad nekog pretučeš ? Jel ? I to da si ga baš ti pretukao ćeš znati ti i vjerovatno on i ko još ? Budeš li laprdo ode ti u prdekanu .. Pa što ćeš ga onda prijavljivati policiji ako i sam kažeš da nema ništa od toga ? Slažem se ja da to ne treba proći ne kažnjeno,al' lomiti nekog .. to nikako ! Bar da je neka veća lova u pitanju pa ajde al' ..120 km . .:icon_rolleyes:
 
Član
ljudi džaba pričate kako naći čovjeka ko ga poznaje ja sam pokušavao na sve načine lično da preuzmem stvari ali jednostavno nemožeš čovjek izbjegaje kontakt lično ja sam pomagao koliko sam mogao zvao ga neznam ni sam koliko puta ali se čovjek nije javlja jednom me on nazvao ja tražio da lično odem po to ali čovjek izbjegavao nakraju stvari donio i osavio bez toga da se sretnemo evo nek i chuza sam kaže kolko sam ga puta zvao svaki put izađem s posla upalim tel zovem i jednog i drugog
 
Član
B.M - Floyd je napisao(la):
MeBeSad je napisao(la):
B.M - Floyd je napisao(la):
120 KM nije vrijedno da se neko izbode i da neko ima problema čitav život,da ne može pišat' i sl' .. A druga stvar,što i jeste najžalosnije on je takav kakav je i vjerovatno će i da ga nalupate nastaviti starim putem,a ostali koji to isto rade se takođe ništa neće promijeniti .. Zaključak,ništa ne dobijate sa tim . .Dobro Suki kaze ;)

Ne dobijes al opet ispadnes debil i nemas svoje JA....i taj lik kaze "vidi jos jedan debil nasjeo idemo dalje"...to je najtuznije od sveg..sto ce svak isto ovako presutiti i on hajrovati al hvala bogu uvijek ima ludih dok ne naleti...a ima i Boga...ako vec neces da ga ganjas...onda prijavi policiji mada od tog nista nema...

Imaš svoje JA kad nekog pretučeš ? Jel ? I to da si ga baš ti pretukao ćeš znati ti i vjerovatno on i ko još ? Budeš li laprdo ode ti u prdekanu .. Pa što ćeš ga onda prijavljivati policiji ako i sam kažeš da nema ništa od toga ? Slažem se ja da to ne treba proći ne kažnjeno,al' lomiti nekog .. to nikako ! Bar da je neka veća lova u pitanju pa ajde al' ..120 km . .:icon_rolleyes:

Neke stvari ces tek da razumijes kad budes zaradjivao svoje pare...nije to stvar koliko je para i da je 10km to je tvoje u tom je fazon... Neznam kakvim vi mozgom razmisljate al ja ne dam na sebe pa makar i marka bila u pitanju a isto tako necu nikog ni zajebati, ako budem nedo Bog u prilici da to uradim nek popijem batine.


@zatvoras bas zbog tog sto je to neki krele koji sjedi za compom i vara raju zato i nije htjeo da se nadje s tobom jer nema muda...
 
Član
Citam ovu temu i stvarno mi je zao sto ti se to desilo i najgore sto bilo ko od nas moze postati zrtva prevare i tek onda postajemo svjesni u kakvom okruzenju zivimo. Nemam ti nikakvo pametno ili zakonsko obrazlozenje kako da izganjas svoje zadovoljstvo mozda jedino da pokusas preko Udruzenja za zastitu potrosaca da ih kontaktiras pa da kakvom prijavom zaprijetis tom liku. Policija sumnjam da ce ista uciniti,posto je u pitanju mali iznos,zalosno ali istinito... jedino ti postoji mogucnost privatne tuzbe pa ako imas kakvog jarana advokata da se sa njim posavjetujes...
Znam da nije zgodno da te kritikujem ali znas da ima tu i tvoje greske sto si malo bio neoprezan i nekome vjerovao na slijepo.
Evo moje iskustvo kako sam obavio kupovinu preko interneta da drugi nebi imali slican problem. Nasao robu (felge sa gumama) koja mi odgovara,kontaktirao lika koji kaze da ce robu poslati brzom postom ako ti se svidi uzmi ako nesvidi vrati sto imas i pravo bez ikakvih posljedica jer placas po preuzimanju.Lik sacekao dok sam ja pregledao jesu li udarene uvrnute (naravno na masini) probao na autu i sve 5 kako je i receno. Platio soferu i svi zadovoljni...
Eto puno srece i da ustrajes u tome i vratis svoju robu
 
Član
Ne poznajem Šukija lično, ali čovjek ima očito i malo više godina od većine na forumu i još i više životnog iskustva...zato ga i poslušajte, dobro je sve napisao...pogotovo kad je sve izašlo u javnost, preko foruma itd.
I po meni je najveći krivac Intereuropa i zato ovo treba biti njima upisano kao ogroman minus, nepoštivanje dogovora...
 
Ovi svi sto ti govore idi i prebij ga, to su djeca koja su napunila 18 godina.
Kenno upravu si Suki ima vise godina i covjek zna sta pise.
Chuza ima svoj razlog zasto nece da se ide tuci.
Nemojte mislit da nisam pomislio izdegenečit ga jer je ocito neki balavac, nije vrijedan toga iako mu ne bi stetilo ali ponavljam nije vrijedan toga.
 
Član
Još , gore mi je žao Chuze , pošto nisam znao da ima 22 godine i da je bez posla i sve to ja sam baš , neki dan se dop. sa Amirom tj. time što te izlevatio ja njemu pšem što si čojka izlevation on govori nisam ja drug imao pasvord od Pik-a to je sluda priča u koju ne vjerujem , al otom potom...Nisam ga pitao jel ispravan i to , on mi je samo rekao da je dao Dvd player i Pojacalo , da je vraceno a nista nije pisao jel ispravan il ne...Al stv. Chuza znam kako ti je i ja sam isto bez posla , pa se ganja inostranstvo , pa ovo ono mala prijava nemožeš o ne kažnjavanju izvadit papir...Neznam stvarno šta bih ti preporučio , vidi nazovi pitaj ga pa nam javi..šta će sad slafinjat :lol:...Ja bih volio da se riješi u najboljem redu..Toliko od mn :123:
 
Član
ja samo ne znam zasto ti to do sad nisi prijavio policiji.
izradio te dva puta.
ono sto satro njegov drug koristi profil na piku i te gluposti macku o rep. ok mozda i jeste tako ali kad njemu murija pokuca na vrata on ce reci koji je to drug. imas dokaze,rekao si da ti je administracija pika rekla izaci u susret,imas dostavnice od kurirske sluzbe.
dakle,prijavis i prst u uho. ti si to svakako haman halalio,pa ako nesto i bude od svega dobro je,ako ne bude makar nek levata upisu negdje.
ovi razbijacki prijedlozi su se i meni svidjali prije desetak godina ali to rijetko ima efekta. slomis ga al opet si kratak za lovu koju ti duguje,osim toga mozes sebi napraviti veci belaj.
PRIJAVLJUJ MURIJI dok nije kasno i za taj korak.

:123:
 
Član
Mediteran je napisao(la):
ja samo ne znam zasto ti to do sad nisi prijavio policiji.
izradio te dva puta.
ono sto satro njegov drug koristi profil na piku i te gluposti macku o rep. ok mozda i jeste tako ali kad njemu murija pokuca na vrata on ce reci koji je to drug. imas dokaze,rekao si da ti je administracija pika rekla izaci u susret,imas dostavnice od kurirske sluzbe.
dakle,prijavis i prst u uho. ti si to svakako haman halalio,pa ako nesto i bude od svega dobro je,ako ne bude makar nek levata upisu negdje.
ovi razbijacki prijedlozi su se i meni svidjali prije desetak godina ali to rijetko ima efekta. slomis ga al opet si kratak za lovu koju ti duguje,osim toga mozes sebi napraviti veci belaj.
PRIJAVLJUJ MURIJI dok nije kasno i za taj korak.

:123:

Ma necu niss vise prodao sam DVD rekao sam haram mu svaka marka sto je imao od mog cd-a i to je to,napravio dobru gresku naucio jos jednu skolu i to je to ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top