Prevara Pik.ba

Prevara Pik.ba

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ja sada pogotovo nebi odustao, a svak ima svoj izbor, tačno bi mu sada i dvd i alpine i pojačalo ugurao usta, sve 3 istovremeno, i je*o bi mu znanje za sva vremena, tako da mu nikada nebi naumpalo da nešti uradi takvo. Uostalom sam to traži, prevarant :icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
e koja je to supcina, sve mu prevarantsko... zao mi je drug, al danas su ti ljudi cudo.. ajd kad te zajebe neko koga neznas nije mi ni cudo, al zamisli jaran kojeg znas 8 godine, sta da mu covjek radi :icon_question:, ovo je sve otislo u k....
 
Član
Chuza je napisao(la):
Little Dragon je napisao(la):
Nije buraz OK , DVD vrati nek ti da pare koliko si prodavao Alpine

Nemam vise volje jer stvarno sam sjeban do daske,al ajde zivotna skola,eto ako ko htjedne tu je dvd za malu paru cu ga dati ;)

ma zjebi ti to, ganjaj dalje dok ne vratis svoje ili ne nadoknadis novcano stetu ...
 
Član
Fino u tuzlu i trazi lika i razbi mu od glavu dvd...nemoj biti debil jebo ga ...treba mu neko dohakati da ne levati raju...i svi tako eto "jebaji ga"...to mu jednom noge polomis i nece vise nikad...
 
Član
fora mi je ovo sto svi predlazu da Chiza ide razbit lika, ono po defaultu je prevareni uvjek jaci ili?

volio bi da mi neko taj dio objasni...msm znam da nije jednostavno biti prevaren, tukao sam se i za manje od tog nego zanima me kako se u interent raspravama tek tako lako savjetuje ''idi razbi ga'' ''ja bi ovo ja bi ono''... da ne zaboravimo lomljenje nogu, kostiju, pucanje u koljena...

samo sto mu dođes kuci i povisis ton kazna je 500KM minimalna... a moze biti 10x veca...ako to napravite u kaficu onda moze biti jos i gore ako je vlasnik dobar sa doticnim....ako napravite sacekusu onda je to jos gore od pva dva prije navedena scenarija.... ne ide to bas tako kako vi mislite.
 
Član
-Suki- je napisao(la):
fora mi je ovo sto svi predlazu da Chiza ide razbit lika, ono po defaultu je prevareni uvjek jaci ili?

volio bi da mi neko taj dio objasni...msm znam da nije jednostavno biti prevaren, tukao sam se i za manje od tog nego zanima me kako se u interent raspravama tek tako lako savjetuje ''idi razbi ga'' ''ja bi ovo ja bi ono''... da ne zaboravimo lomljenje nogu, kostiju, pucanje u koljena...

samo sto mu dođes kuci i povisis ton kazna je 500KM minimalna... a moze biti 10x veca...ako to napravite u kaficu onda moze biti jos i gore ako je vlasnik dobar sa doticnim....ako napravite sacekusu onda je to jos gore od pva dva prije navedena scenarija.... ne ide to bas tako kako vi mislite.
E to je to,imam debeo razlog zasto nemogu otici i razbit ga radi posla kojeg upravo ganjam nemogu to uradit,to je razlog.Druga stvar je sto cu jos veceras poslat poruku mu i pitat sta kako sto je poslao ne ispravan dvd i slicno.A ako opet ne bude htjeo onda ide definitivno prijava
 
Član
Chuza zadnja solucija nek ti bude razbijanje lika, prvo se zapitaj jeli vrijedno svega toga, probaj na normalan kulturan nacin rijesiti situaciju, izvuci ono svoje, tucom neces nista rijesiti, osim sto ces pored svih tih problema koje sad imas, stvoriti sebi nove koji su puno ozbiljniji od ovih sad. ;)
 
Član
Ja bi' ga razbio kad tad, makar kad odem u penziju, tukao bih ga štakom iz invalidskih kolica!!!:icon_mad:
 
Član
Cekajte ...


Odes u Tuzlu i lijepo nadjes lika i trazis svoje , ili povedes 2 pandura sa sobom i pred momka pa cemo da vidimo ...


A uvijek se moze otici u Tuzlu , upratiti lika i kad krene kuci kapice na glavu i udri ... toga je uvijek bilo i bice , a ti lijepo gdje si bio Chuza , bio kod Madzida lijepio karbon :D
 
Član
-Suki- je napisao(la):
fora mi je ovo sto svi predlazu da Chiza ide razbit lika, ono po defaultu je prevareni uvjek jaci ili?

volio bi da mi neko taj dio objasni...msm znam da nije jednostavno biti prevaren, tukao sam se i za manje od tog nego zanima me kako se u interent raspravama tek tako lako savjetuje ''idi razbi ga'' ''ja bi ovo ja bi ono''... da ne zaboravimo lomljenje nogu, kostiju, pucanje u koljena...

samo sto mu dođes kuci i povisis ton kazna je 500KM minimalna... a moze biti 10x veca...ako to napravite u kaficu onda moze biti jos i gore ako je vlasnik dobar sa doticnim....ako napravite sacekusu onda je to jos gore od pva dva prije navedena scenarija.... ne ide to bas tako kako vi mislite.


evo procitah sve postove i ovaj je nekako adekvatan bas svi skoro su na principu "tuča",nepoznajem nikoga sa foruma ali Chuza je napravio jednu gresku (to je moje misljenje) nije trebao ni otvarati temu vec kroz poruke,sa kolegama ili vec na neki nacin doci do info o doticnom koji ga je prevario i jednostavno otici popricati s momkom kako,sta,jer u pocetku se momak uplasio i vjerovatno je nasao ekipu da je spremna za "tucu" a ovaj ima svoje razloge zasto nece u tu guzvu,i onda su poceli postovi razbi,polomi itd,mislim stvarno je to nelogicno pisati,Chuza zelim ti da sredis na sto bolji nacin svoju situaciju
 
Član
-Suki- je napisao(la):
fora mi je ovo sto svi predlazu da Chiza ide razbit lika, ono po defaultu je prevareni uvjek jaci ili?

volio bi da mi neko taj dio objasni...msm znam da nije jednostavno biti prevaren, tukao sam se i za manje od tog nego zanima me kako se u interent raspravama tek tako lako savjetuje ''idi razbi ga'' ''ja bi ovo ja bi ono''... da ne zaboravimo lomljenje nogu, kostiju, pucanje u koljena...

samo sto mu dođes kuci i povisis ton kazna je 500KM minimalna... a moze biti 10x veca...ako to napravite u kaficu onda moze biti jos i gore ako je vlasnik dobar sa doticnim....ako napravite sacekusu onda je to jos gore od pva dva prije navedena scenarija.... ne ide to bas tako kako vi mislite.

Kakva drug kazna? Ti zaboravio da zivis u Bih? Ljudi se bodu, pucaju pa prenoce u zatvoru...

Iskreno da je 5km u pitanju ja bi to nekako naplatio...sto bi se neki debil bogatio na tudji racun? Ti si to valjda posteno zaradio i isao na to da posteno dobijes nesta "bolje"...al eto..
 
Član
MeBeSad je napisao(la):
-Suki- je napisao(la):
fora mi je ovo sto svi predlazu da Chiza ide razbit lika, ono po defaultu je prevareni uvjek jaci ili?

volio bi da mi neko taj dio objasni...msm znam da nije jednostavno biti prevaren, tukao sam se i za manje od tog nego zanima me kako se u interent raspravama tek tako lako savjetuje ''idi razbi ga'' ''ja bi ovo ja bi ono''... da ne zaboravimo lomljenje nogu, kostiju, pucanje u koljena...

samo sto mu dođes kuci i povisis ton kazna je 500KM minimalna... a moze biti 10x veca...ako to napravite u kaficu onda moze biti jos i gore ako je vlasnik dobar sa doticnim....ako napravite sacekusu onda je to jos gore od pva dva prije navedena scenarija.... ne ide to bas tako kako vi mislite.

Kakva drug kazna? Ti zaboravio da zivis u Bih? Ljudi se bodu, pucaju pa prenoce u zatvoru...

Iskreno da je 5km u pitanju ja bi to nekako naplatio...sto bi se neki debil bogatio na tudji racun? Ti si to valjda posteno zaradio i isao na to da posteno dobijes nesta "bolje"...al eto..


Zamisli odes po svoje pare, i ili u namjeri da ga slomis i naletis na jednog ovakog.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top