Prevara Pik.ba

Prevara Pik.ba

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Da se i ja javim ;)

Znaci prica ide ovako,neko tu s foruma je javio da se trazi doticni Amir,javio je tom Amiru koji se trazi i koji mi se istu vece i javio porukom,U poruci je napisao da on radi terenski posao i da uopste ne koristi taj profil nego koristi njegov jaran kojem je on dao profil.Znaci mene Amir nije zafrkao nego taj neki njegov jaran,mada ja u to ness pretjerano ne vjerujem al ajde.Uglavnom nakon desetke poruka danas sutra pa za sat pa za 2 cu donijet robu,danas sam rekao donesi kolegi zatvoraš na posao ili ja predajem definitivno prijavu u Sipi za internet kriminal,jer mi je tako receno od strane pik admnistracije i koji su mi izasli skroz koliko god su mogli u susret.Na kraju moj player Alpine nece biti vracen vec neki dvd,jer taj Amir nije mogao naci moj player kod tog drugara,uostalom sam nek je ispravan i sve ce biti ok.Veceras je kolega zatvoraš preuzeo robu i ovim putem se njemu javno zahvaljujem sto mi je izasao u susret i pomogao da ovo rijesim,jer bi se ovo sigurno bez njega oduzilo i ko zna kako bi se zakomplikovalo.Znaci roba je tu kod kolege zatvoraš pa usput ako bude neko isao iz Tuzle za Sarajevo da to povuce bio bi jako zahvalan.Eh to je to sto imam reci,i znaci dobro provjerite s kim poslujete.Takoder njegov profil ce ostat trajno banovan,to cu isto zamolit ljude iz pik administracije.

Lijep pozdrav ;)
 
Administrator
:cool::cool: Super :) Bas mi je drago, kada ovako saznam da je neko nekom sa foruma valjao i izasao u susret.

Drago mi je da si to rijesio:cool:
 
BHT Ovisnik
ajd nek se dobro zavrsilo:cool:
mada ja i dalje mislim da je taj admir izmislio pricu da se izvuce ili nesto,jer eno jos se raje zalilo na njega,nije valjda koelga mu prevario nekog pa mu on opet dopustio da za njega posluje,ili su mu svi drugovi muljatori... kako god bitno je da je rijeseno:icon_biggrin:
 
Član
ja kad sam mu prodao light show reko je da za prijatelja ne za njega al to je uredno isto bilo nije bilo problema, imao je dosta artikala moguce da nije bilo sve njegovo, a ovo ko je zeznuo dal on il taj lik to je upito uglavnom ci je profil taj je i odgovoran, ne posudjuje se profil kad ga vec svako za sebe moze besplatno otvoriti :icon_rolleyes:

ubuduce ce biti opeznij ui kupac i prodavac
 

187

Član
sad kad ti zatvoraš uvali neki svoj kass a sebi uzme dvd :lol: sala naravno.. :cool:

drago mi je da je to sve super proslo, ja sam tako par puta uplatio pare na racun ono na slijepo ali hvala Bogu nikad nisam imao problema uvijek me potrefila neka fina raja..

uvijek kazem sebi pazi pazi al dzaba kad nadjes nesta sto dugo trazis onda trcis pred rudu, al eto sve do jednom..
 
Član
sumnjam ja da ces ti tu dobro proci..mislim da je on tebi poslao neispravan player.. jer to su takvi ljudi ispravno bi pokvario namjerno,pa onda poslao.. toopet bi ja njemu sačekušu napravio i kosti mu prebrojao
 
Član
E moj Chuza, al' te levati lik, malo je reći. Ja ipak ostajem pri svome da bih isključivo lično ovo rješavao.:icon_mad:
 
N

nenad

Ma klosar pravi, laze da ne zna gdje je player i garant ti je uvalio neispravan dvd! Pa kakav je to jaran da krade u njegovo ime? Uzmi svoje i javi mu da ces ga opet prijaviti, smrad j***ni! Garant mu je neki klosar sa foruma sve javio, pa pripremio pricu!
 
Član
nenad je napisao(la):
Ma klosar pravi, laze da ne zna gdje je player i garant ti je uvalio neispravan dvd! Pa kakav je to jaran da krade u njegovo ime? Uzmi svoje i javi mu da ces ga opet prijaviti, smrad j***ni! Garant mu je neki klosar sa foruma sve javio, pa pripremio pricu!

a vrlo lahko moze bit i neki od gostiju na forumu :icon_mad:

Korisnik(a) pregleda ovu temu: CoL3, Dzeniii, nenad, 3 Gost(a)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top