Mitsubishi Eclipse GST

Mitsubishi Eclipse GST

Član
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

Jel imaš u isteresu ju prodavat, znam dosta ljudi koji bi i bubreg dali za nju.
 
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

Tuzni je napisao(la):
Jel imaš u isteresu ju prodavat, znam dosta ljudi koji bi i bubreg dali za nju.

Vidjet cu jos, za sada ne, zavisi koliko bude zahtjevna i koliko joj budem mogla ugadjati :)Ipak je tek kupljena tako da se jos nismo ni upoznale kako treba :)
 
Član
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

auto fino izgleda. nadam se da je odrzavan , i da ce biti odrzavan.
daj nam vise slikica, vin, unutrasnjost,motor bay, itd.
najtocnije receno tvoj auto je dsm eclipse, znam da se vodi pod mitsubishi ali nema gotovo nikakve veze sa japanom.
on je proizveden i kompletan izasao u tvornici u americi, u dsm-u.
dsm(diamond star motors) je chryslerova tvornica koja je po mitsubishievoj licenci izradjivala ''mitsubishi'' eclipse, eagle talon, te plymouth laser, koji su u prvoj generaciji prakticki isti.

eclipse
eclipse92-94rear.jpg

talon
talon92-94.jpg

laser
laser92-94.jpg


dalje, dsm eclipse jedinica od 92' ima ta svjetla kao tvoj.
a pravi(proizvoden u japanu) mitsubishi eclipse prve generacije ne postoji bez pop-up svjetala.
pogledaj sliku mog bivseg zelenog koji je 95' godiste ;)
btw, 2g klipsa se proizvodila od 95-99.
cekamo nove slikice i prve dojmove....pozdrav.

p.s.
zasto ne uzmes origigi zadnje lampe,ove sta pikiras izgledaju ''jeftino'' i totalno su žasu. šteta iskičati dsm turbaka....
 
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

Hvala na odgovoru, odlično pojašnjenje sa slikama, razlike su stvarno male ali se mogu primijetiti...Dalje što se tice drugih slika bit ce kada dobijem auto u svoje ruke pa mogu da slikam kako meni već odgovara.A štope su ove naručene isključivo iz razloga boje kakva je jer se bolje uklapaju u kompletan izgled nego crvene fabričke:icon_confused:Bit će takođe i crni farovi, fino izgledaju barem ovi koje sam našla pa tako da će biti sve usklađeno.No o tom, po tom.Za sad je kako jeste, a dorađivat ce se u skladu kako bude budžet dozvoljavao:icon_biggrin:Uglavnom nema nekih velikih planova, neki detalji samo jer je meni ovo auto lijepo kakvo jeste i ne bih voljela nešto previse oko njega raditi jer je po meni to kič
 
Član
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

djavolica je napisao(la):
Tuzni je napisao(la):
O šta se volite prepirati. Pobijedili ste.
Najveći stučnjak za Mitsubishi-e u HR a vjerujem i na Balkanu je napisao nešto u stilu da je to kemija veća, ne vjeruje da je Eclipsa i isto ukazao na zadnje štopke. Isto kaže ako je 4G63T da mu nije bitno. To je i fucking poanta šta ga pogoni a ne šta je, kakve natpise ima, šta piše u prometnoj itd.

c/p :Eclipse GS-T: Top FWD model equipped with a 180-195 hp turbocharged 2.0 L 16-valve DOHC 4G63T engine
To bi bio motor koji ga pogoni za strucnjke exluzivno;)
A sto se tice Talona  da se ne biste dalje brukali, sa pisanjem da se radi o Dodge-u, ukucate na pretragu Talon i dobit ce te rezultate koji bi bili kada bi za Hyundai-a ukucali Tiburon, odnosno drugi naziv za coupe-a, pa tako bi ovo bio neki njihv naziv za Eclipse takodje;)

Da se nadovežem...Coupe/Tiburon ima još jedno ime pod kojim se prodaje u Koreji...Tuscani Elise;)
 
Član
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

Planiraš li i na njega ugraditi plin? Pretpostavljam da je veliki potrošač.
 
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

Tiburon je napisao(la):
Planiraš li i na njega ugraditi plin? Pretpostavljam da je veliki potrošač.

Ma ni slucajno plin sto se mene tice:icon_biggrin:Jeste da je dosta jeftiniji i sve ali nisam toliki dusman motoru, radije bi ga prodala ako se vec ne mogne sipati.A i u Audije je bio zato sto je vec ugradjen, ja to sebi sama ne bi ugradjivala ipak
 
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

Integra_Gsi je napisao(la):
jos cekamo slike tog motora hehe..koja mu je kilometraza i godina?

Kao sto rekoh Tuznom, slike motora kada uzmem auto u svoje ruke, jos uvijek je kod majstora, ovo su jedine slike do sad sto sam slikala.Godiste je 94., a kilometraza-mislis predjenih? Kolko mi se cini da vidjeh 160 000, nije me to bas pretjerano zanimalo, s obzirom da je radjena i generalka motora pa tako da nisam bas obracala paznju...
 
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

Evo koja par novih slika unutrasnjosti i ispod haube...Jeste da je sve u haosu ali sta se moze ipak jos uvijek nije auto doslo u moje ruke...
2hfruv7.jpg

vq5obd.jpg

bfv39.jpg

2nvw3d0.jpg

Stigle su i nove stope,pa evo i jedne slike kako to izgleda, a na autu ce biti kada se sve ostalo zavrsi
33nunw3.jpg
 
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

sto se tice auto predobro je, rijetko vidjen na nasim cestama(sto mi se i svidja) i stope su odlicne, ali malo je unutrasnjost losa(ili tako izgleda na slikama)...
 
Top