Mitsubishi Eclipse GST

Mitsubishi Eclipse GST

RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

olensoner je napisao(la):
sto se tice auto predobro je, rijetko vidjen na nasim cestama(sto mi se i svidja) i stope su odlicne, ali malo je unutrasnjost losa(ili tako izgleda na slikama)...

Jeste losa, pod haubom narocito, ako mene pitas-grozna...ali bit ce i to sve sredjeno samo dok se glavne stvari na autu zavrse i da ono dodje meni u ruke, nece ostati ovako sigurno...Kod mene uvijek mora sve u autu da bude utegnuto, pa nece biti razlika ni sa ovim :)
 
Član
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

JAPAAAAN!!! :icon_twisted::icon_twisted: :cool:

Odmah ubaciti nekakve neupadljive podmetače za noge (bez nekih kričavih natpisa), te nečim zapushiti tu rupu za HU i odmah sve izgleda za nijansu bolje ;)

Sretno!
 
Član
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

Vidjeo sam auto maloprije, koliko sam mogao primjetiti stalno stoji kod praonice na vracama.
 
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

Sporting je napisao(la):
Vidjeo sam auto maloprije, koliko sam mogao primjetiti stalno stoji kod praonice na vracama.
Jeste pored praonice je i srevis takodje, tu se pravi, zato je stalno tu :) treba sutra da se uzmu jos neki dijelovi pa da se to privede kraju sa popravkom
 
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

Colman je napisao(la):
JAPAAAAN!!! :icon_twisted::icon_twisted: :cool:

Odmah ubaciti nekakve neupadljive podmetače za noge (bez nekih kričavih natpisa), te nečim zapushiti tu rupu za HU i odmah sve izgleda za nijansu bolje ;)

Sretno!

Ima u unutrasnjosti jos svasta da se uradi...ovo sjediste vozaca sto je ispucalo da se presvuce, muziku svu skopcati, ubaciti player, promijeniti volan vjerovatno za neki manji, podmetaci svakako...No to su vec za mene detalji i manje bitne stvari,sada mi je glavno da se auto osposobi da se moze voziti, pa kada to bude onda cu se baciti na detalje :) Ovo su za sada samo slike stanja u kakvom je trenutno, a kad se zavrsi bit ce nove slike sta je na kraju postignuto :)
 
Član
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

evo i slika, super. sto ti oni tocno rade na autu? vidim da je skinut usis od ICa do glave i sajla skinuta sa mjenjaca... kakav ti je taj prvi kabel,jel to funkcionira?
inace se cini ok, samo te zadnje lampe sta mislis stavit....uf, nebih sa time unakazio auto pa da su zadnji stopovi na svijetu:icon_sad:
rice do bola..
 
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

KRISTIJAN je napisao(la):
evo i slika, super. sto ti oni tocno rade na autu? vidim da je skinut usis od ICa do glave i sajla skinuta sa mjenjaca... kakav ti je taj prvi kabel,jel to funkcionira?
inace se cini ok, samo te zadnje lampe sta mislis stavit....uf, nebih sa time unakazio auto pa da su zadnji stopovi na svijetu:icon_sad:
rice do bola..
Prvi kabel nije prije radio pa je stavljen novi uglavnom sada radi, mada ne znam odakle je dosao, al glavno je da radi sve...Mjenjac je rastavljen radi psotojecih radova kao sto ti vec napisah na Mitsu forumu.Uglavnom sve u svemu nije jos auto spremno za ceste tako da je dosta toga raskopcano
 
Član
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

sretno u sredjivanju,svidja mi se kako je uradjena kontrolna tabla na autu,fakat neobicno
 
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

Tnx;)Bit ce jos radova na autu samo kako se stigne vec financijski, trenutno je glavno osposobiti ga za ceste
 
Član
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

ma samo polako majo, no sikiriki bice to kako treba, pozdrav
 
Top