Mitsubishi Eclipse GST

Mitsubishi Eclipse GST

Član
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

Ah Majo,dobar auto mada nije po mom ukusu ali o tome se ne raspravlja.Ako si imala pehova sa Audijem,nek si ga sutnula mada mi se pravo svidjao.Kako god,znam da ces ovog nalickati pa ce biti pravi autic bomboncic.
Pozdrav i pomalo u radovima...nemoj se umorit :lol:
 
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

ludjak je napisao(la):
Ah Majo,dobar auto mada nije po mom ukusu ali o tome se ne raspravlja.Ako si imala pehova sa Audijem,nek si ga sutnula mada mi se pravo svidjao.Kako god,znam da ces ovog nalickati pa ce biti pravi autic bomboncic.
Pozdrav i pomalo u radovima...nemoj se umorit :lol:

Ma joj, bio mi je peh pravo, ali eto otisao je, nadam se da ce novom vlasniku biti sretniji svakako.Fin je i ovo autic, tacnije bolji je od Audija samo ga treba malo dovesti u red, da bude kao i on kada sam ga kupila.Ma nisam ja jos nsita na njemu pocela raditi da se umorim:lol:to tek slijedi, do sad je sve bio kod majstora
 

edo

Član
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

vidim ga svaki dan na tranzitu kod one praonice i ima dosta posla na njemu...sretno
sa radovima...
 
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

djulba je napisao(la):
vidim ga svaki dan na tranzitu kod one praonice i ima dosta posla na njemu...sretno
sa radovima...

Vecina posla je zavrsena, ali trebalo je jos nesto danas ja mislim da se zamijeni pa valjda cu ovih dana dobiti auto konacno...onda ostaje sredjivanje iznutra naravno
 
Član
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

Ovo mi je bio najdrazi auto u NFS-u :)
Kako radovi? :)
Svidja mi se dizajn ovog "kokpita" !
 
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

LudoA je napisao(la):
Ovo mi je bio najdrazi auto u NFS-u :)
Kako radovi? :)
Svidja mi se dizajn ovog "kokpita" !
Radovi su pri kraju sto se tice popravke konacno, ali ima jos posla oko njega sto se tice unutrasnjosti, muzike, nekih detalja iz vana, drugih farova i tome slicno :)
 
Član
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

djavolica je napisao(la):
LudoA je napisao(la):
Ovo mi je bio najdrazi auto u NFS-u :)
Kako radovi? :)
Svidja mi se dizajn ovog "kokpita" !
Radovi su pri kraju sto se tice popravke konacno, ali ima jos posla oko njega sto se tice unutrasnjosti, muzike, nekih detalja iz vana, drugih farova i tome slicno :)

A de mi reci kakav je s djelovima, kako ces pronalazit djelove za njega i to?
 
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

Sporting je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
LudoA je napisao(la):
Ovo mi je bio najdrazi auto u NFS-u :)
Kako radovi? :)
Svidja mi se dizajn ovog "kokpita" !
Radovi su pri kraju sto se tice popravke konacno, ali ima jos posla oko njega sto se tice unutrasnjosti, muzike, nekih detalja iz vana, drugih farova i tome slicno :)

A de mi reci kakav je s djelovima, kako ces pronalazit djelove za njega i to?

Za sada je dijelove majstor nalazio, nesto moze sa drugih auta, nesto je nasao original, a ima ih i nekoliko koje se prodaju u dijelove, slupane ili stranci ili je nesto slicno...jedini problem bi bio oko limarije u slucaju nezgode ne daj Boze naprijed jer su ovdje sve za evropsko trziste, a ova je za americko pa se prednji dio razlikuje, ostalo je sve isto.A ima naravno i Ebay gdje je sve jeftinije skoro nego ovdje za Yugu:lol:Treba samo naci ko salje dijelove po svijetu i rijesen problem
 
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

BLACK KNIGHT je napisao(la):
Reci tom majstoru da malo pohita, da vidimo vise ljepotana na cesti ;)

Za to nije bas toliko do majstora koliko je bilo do registracije, radi toga i jeste ovako sve sporo.Trebalo bi uskoro sve da bude gotovo ja mislim:icon_smile:
Stope su montirane prije par dana takodje, nisu bas ispale kako sam zamislila ali uglavnom bolje od onog sto je bilo na autu jer se ono nije moglo ni nazvati stopama:D
2b88zk.jpg
 
Član
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

Solidno mu stoje...a inace sam malo alergican an lexus/chrom stopke...tako da nemoj mi se ljutiti puno, bitno da tebi leze :)
 
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

tibor987 je napisao(la):
Solidno mu stoje...a inace sam malo alergican an lexus/chrom stopke...tako da nemoj mi se ljutiti puno, bitno da tebi leze :)

Meni ne leze nikako u tom i jest problem:icon_sad:Ja vec kontam kako da ih farbam u crno jer su na slici bile crne skoro skroz a ne ovako da sljaste al eto sta se moze sad...
 
Član
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

Šta da ti kažem... Meni ove štope extra leže, na ovoj slici ga već zamišljam sa napucanom muzikom, ispod haube motorcina, unutra sve tip top... Bit će ovo zvijer prava... Sretno u daljnim radovima...
 
Top