Mitsubishi Eclipse GST

Mitsubishi Eclipse GST

Član
Jednom kada ti jače auto uđe pod kožu...Nema prelaziti na slabije:D
Ubijam se od dosade kada moram voziti obiteljske dizele dok je moje na popravci ili van funkcije:lol::lol:
 
rinaldo je napisao(la):
kakav je bimer na umu ? :icon_question:

Najradije bi to bio naravno neki M...al vidjećemo kakve budu financijske mogućnosti :icon_smile: A pored M-a meni lično najbolji izbor E46 330ci coupe facelift, mada pored toliko širokog i dobrog izbora teško se odlučiti :D al eto, kad budu pare u rukama valjda ću se lakše odlučiti :D Jedino je definitivno sigurno da će biti bimmer ;)

ZELA GTI je napisao(la):
Jednom kada ti jače auto uđe pod kožu...Nema prelaziti na slabije:D
Ubijam se od dosade kada moram voziti obiteljske dizele dok je moje na popravci ili van funkcije:lol::lol:

Poznato mi je to...i ne samo dizele nego i benzince koji nemaju to nešto pod haubom :D al šta ću, s ovim nikad doći do para za šta fino :icon_smile:

AnDel je napisao(la):
ista si ja sve se ceka kraj faxa pa bi lako bilo kupiti bas ono sto zelim...al opet da bi neki s5/a5 ,m3 i sl. preko noci al neide bas:icon_smile:al kako mama kaze 'zivot je pred tobom':lol:

A to je ideja za nekad...kad se mogne :icon_smile: Ima još lijepih autića u opticaju, bimmeri na prvom mjestu i najvjerovatnije da će neki biti čim bude prilike za to.Ma da sam fax na vrijeme završila kako sam počela do sad bi imala već nešto fino i fin posao, al eto bitnije bilo vozat se i povremeno nešto raditi :D
 
Top