Mitsubishi Eclipse GST

Mitsubishi Eclipse GST

edo

Član
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

extra ali mu odmah promijeni farove i žmigavce...
 
Član
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

uh dobar autic,pravo dobar
ima u tuzli jedan eclipse,noviji malo,neka cura isto vozi
 
N

nenad

RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

lov2xlr8 je napisao(la):
ima u tuzli jedan eclipse,noviji malo,neka cura isto vozi

Vidio sam ga par puta, cesto je parkiran u ulici kod Turbeta, plavo/sivkaste boje, dobar pravo
 
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

djulba je napisao(la):
extra ali mu odmah promijeni farove i žmigavce...

Najvjerovatnije sljedeci mjesec narucujem farove black chrom, posto su ovaj mjesec stope prvo narucene, prioritet ipak jer su ovo sada samo plastike pozadi, a farovi zajedno sa zmigavcima onda kad stignu druge pare
 
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

Chuza je napisao(la):
dobar nema sta,a i neki dan sam vidio audija tvog,ja majko moja u kakvom je stanju blatnjav,sve nakrivo stoji i visi haos zivi,

Znam vidjela sam ga i ja takvog za 1.maj :( prije toga je opran zadnji put dva dana prije nego sto sam ga ja predala.Farovi su za sad onakvi jer ja jos nisam dobila "slavne" angel eyes farove iz njemacke i zmigavce sa njima, tako da ce ih dobiti kada stignu.Karambolka zadnja tek sto je napravljena vec je pukla al eto sta se moze...
 
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

hero je napisao(la):
hehehe proda ti mog audija djavolice, pozdrav od damira

hehehe otkud ti :icon_biggrin: jesam, otisao, mada ga jos nisam prezalila al eto valjda cu...nije mi nesto bio sretan nikako, samo mi ponavljali da ga prodam
 
Član
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

Predobar autich, dobra podloga za friziranja hehe...sretno ti bilo kolegice :)
 
Član
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

ma naletio nedavno na forum i registrovo se dobra raja pravo, mada ja malo iskacem i godinama i u onome u cemu uzivam, al eto tu sam, naleti nekad na kafu il se javi stari mi je broj
 
Član
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

ma hajd ne zali ni za cim bice auta mada je audi stvarno bio jedinstven a i naucila si na njemu vozit , sjecas li se......
 
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

hero je napisao(la):
ma hajd ne zali ni za cim bice auta mada je audi stvarno bio jedinstven a i naucila si na njemu vozit , sjecas li se......
hehe znam jesam, ipak je to moje prvo auto pa mi ga mora biti zao, opet je po meni relativno kratko bio kod mene :) al eto u zadnje vrijeme stalno neki problemi bili sa njim tako da je bilo bolje prodati ga...Pa eto zovem onda nekad na kafu dok novo auto zavrsim, posto sam za sad pjesak jos uvijek dok se ne srede stvari oko njega
 
Top