Mitsubishi Eclipse GST

Mitsubishi Eclipse GST

Prije nekih mjesec dana je Audi nasao novog vlasnika, a kod mene je stigao Mitsubishi...dobro ne bas kod mene jos uvijek, ceka se registracija i jos neke sitnice, ali je kupljen uglavnom, a red je da ga i predstavim.
Dakle, nova vozilica je Mitsubishi Eclipse, 2.0 16v turbo_O karakteristikama i opremi se ne treba puno pricati jer je oprema full:DZa sada su u toku neki radovi oko njega i pred moju zgradu jos uvijek nije stigao, ali strepljenja malo pa ce se i to docekati.
Evo i par slikica:
yz1pd.jpg

2w5otih.jpg

1214av9.jpg

11cb6v9.jpg

2ciyid.jpg
 
Član
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

vidio sam ga neki dan na tranzitu dok sam ishao na posao - i usporio sam maxuz da ga malo odmjerim. zvjerka prava i nek ti je hairli puno hektolitara u njemu potroshila ;)
 
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

KoKUz je napisao(la):
vidio sam ga neki dan na tranzitu dok sam ishao na posao - i usporio sam maxuz da ga malo odmjerim. zvjerka prava i nek ti je hairli puno hektolitara u njemu potroshila ;)

hehe hvala :) tu ceka na red zajedno sa crvenom Suprom da dodju na red kod majstora da se zavrse
 
Član
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

lijepoo auto :) al audi je ipak audi..... sretnoo sa automm...
 
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

hehe super je auto dje ga samo nadje jos turbak vau a japanac hehe ima da leti nadam se da ces i neki video da posaljes kad za to dodje vreme pozz i srecno
 
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

dobar mitsubishi nema sta, jos turbak uuuuf...
nek je sa srecom i da ti bude poslusan
 
Član
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

dobar nema sta,a i neki dan sam vidio audija tvog,ja majko moja u kakvom je stanju blatnjav,sve nakrivo stoji i visi haos zivi,
 
N

nenad

RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

Bas je dobar, sretno sa novim autom!
 
Top