Mitsubishi Eclipse GST

Mitsubishi Eclipse GST

Član
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

djavolica je napisao(la):
Tiburon je napisao(la):
lov2xlr8 je napisao(la):
uh dobar autic,pravo dobar
ima u tuzli jedan eclipse,noviji malo,neka cura isto vozi

To je Milna, moja prijateljica:)
Dobar je Eclipse, 2.4 150 KS..vozio sam ga. Steta samo sto je automatik. Bice joj drago kad cuje da ima jos neka cura sto vozi Micija;)

Hehe odlicno, zna cura sta je pravo auto:icon_biggrin:Koliko sam razumjela kod nje je sljedeca generacija Eclipse? To je po meni ujedno i najljepsa pa ako kad na nju negdje naletim da se prodaje to cu vjerovatno kupiti :)

Ma loži se na njega od kada ga je prvi put vidjela ko mala...i to bas kao tvoj model, zeleni:)
Kod nje je 2003 godina, znaci predzadnji model. Nije los autic, samo sto su zeznuli sa nekim detaljima...tipa jeftine plastike unutra, doboša umjesto diskova pozadi i sl..al da je fensi-šmensi...to da:)
 
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

Tiburon je napisao(la):
Ma loži se na njega od kada ga je prvi put vidjela ko mala...i to bas kao tvoj model, zeleni:)
Kod nje je 2003 godina, znaci predzadnji model. Nije los autic, samo sto su zeznuli sa nekim detaljima...tipa jeftine plastike unutra, doboša umjesto diskova pozadi i sl..al da je fensi-šmensi...to da:)

Aha znam koji je, fin autic nema sta :) Meni se recimo jako svidja onaj model poslije mog 94-99.god.Koliko je jaka kod nje, motor, snaga...?
 
Član
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

djavolica je napisao(la):
Integra_Gsi je napisao(la):
Tuzni je napisao(la):
Hmmmmmm samo što to nije ni Clipsa, niti Mitsubishi. Prosurfaj malo. To je Dodge Talon. Svejedno lijep auto, nema šta. Daj poslikaj ispod haube.

loool za post, ne mogu da vjerujem sta napisa frajer

I ja kazem, sramota za jednog vozaca Mitsubishija:icon_rolleyes:prvo pomislih neki laik pa hajde reko da objasnim covjeku, ako vec ne poznaje auto, ali kad vidjeh da i sam vozi Mitsubishija...no comment stvarno:lol:

Joj ispričavam se. Totalno sam dezinformiran.
Kad smo kod dezinformacija iz nekih kuteva čujem da je dihtung otišao na tom autu. Jel možda bio siv prije?
I daj pliz poslikaj mašinu da vidimo čija je i riješimo dileme. I dalje sam nevjernik.
 
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

Tuzni je napisao(la):
Joj ispričavam se. Totalno sam dezinformiran.
Kad smo kod dezinformacija iz nekih kuteva čujem da je dihtung otišao na tom autu. Jel možda bio siv prije?
I daj pliz poslikaj mašinu da vidimo čija je i riješimo dileme. I dalje sam nevjernik.

Dihtung cega?Zamijenjeni su vec dihtung turbine i izduvne, hladnjak i jos neke sitnice koje nisu bas toliko bitne za spominjanja.Da bio je siv prije, prethodni vlasnik ga je nedavno ofarbao u ovu boju.
 
Član
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

Tuzni je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
Integra_Gsi je napisao(la):
Tuzni je napisao(la):
Hmmmmmm samo što to nije ni Clipsa, niti Mitsubishi. Prosurfaj malo. To je Dodge Talon. Svejedno lijep auto, nema šta. Daj poslikaj ispod haube.

loool za post, ne mogu da vjerujem sta napisa frajer

I ja kazem, sramota za jednog vozaca Mitsubishija:icon_rolleyes:prvo pomislih neki laik pa hajde reko da objasnim covjeku, ako vec ne poznaje auto, ali kad vidjeh da i sam vozi Mitsubishija...no comment stvarno:lol:

Joj ispričavam se. Totalno sam dezinformiran.
Kad smo kod dezinformacija iz nekih kuteva čujem da je dihtung otišao na tom autu. Jel možda bio siv prije?
I daj pliz poslikaj mašinu da vidimo čija je i riješimo dileme. I dalje sam nevjernik.

EM DEZINFORMISAN EM TUZHAN - ubitachna kombinacija ;)
 
Član
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

A mora da sam vidovit kad iz Zagreba toliko točnih informacija naserem.
Sad bez podjebavanja dalje molim jer nismo ovce zajedno pasli.

Znam da je Mitsubishi znak na njemu, tu se isto tako prodaju. Vidio sam danas Asconu sa Abarthovim znakom pa ljudi ne viču, gle Fiat.
Boli mene briga šta je. Sam ti kažem šta mislim zbog zadnjih farova. Iskreno frend mi dao link i kaže da ti napišem da je Talon u pitanju i sad nastala buka. Topic je i na Mitsubishi-evom forumu pa me baš zanimaju odgovori ljudi sa Eclipsama i Talonima.
 
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

Tuzni je napisao(la):
A mora da sam vidovit kad iz Zagreba toliko točnih informacija naserem.
Sad bez podjebavanja dalje molim jer nismo ovce zajedno pasli.

Znam da je Mitsubishi znak na njemu, tu se isto tako prodaju. Vidio sam danas Asconu sa Abarthovim znakom pa ljudi ne viču, gle Fiat.
Boli mene briga šta je. Sam ti kažem šta mislim zbog zadnjih farova. Iskreno frend mi dao link i kaže da ti napišem da je Talon u pitanju i sad nastala buka. Topic je i na Mitsubishi-evom forumu pa me baš zanimaju odgovori ljudi sa Eclipsama i Talonima.

A ja tebi licim na budalu koja prepoznaje auto po znaku koji se nalazi na njemu?I takodje budalu koja nije vidjela papire od auta koje je kupila nego samo znak na njemu...smijesno stvarno, al hajd da i to covjek vidi da ga uvjeravaju sta je kupio:lol:A sto se tice zadnjih farova ili ti stopki, ako ne vidite dobro, a izgleda da nevidite u pitanju je plastika sama a ne stopke prave jer je auto bilo udareno pozadi.Taj problem je takodje rijesen tako sto su narucene sljedece stope iz Amerike:
2s6ohvr.jpg

A prave bi izgledale ovako:
2a9ec68.jpg

P.S. gdine ili sta ste vec posto zelite da Vas persiramo nisam ni ja sa Vama ovce cuvala, da vi slicno komentarisete...Ja Vas pokusavam ispraviti u onom u cemu grijesite,a Vi mene ubijediti da ja sama ne znam sta sam kupila, pa eto vide i drugi onda pa mogu da kazu-u kome je problem?!
Pozz od mene za strucanjke iz Zg-a
 
Član
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

O šta se volite prepirati. Pobijedili ste.
Najveći stučnjak za Mitsubishi-e u HR a vjerujem i na Balkanu je napisao nešto u stilu da je to kemija veća, ne vjeruje da je Eclipsa i isto ukazao na zadnje štopke. Isto kaže ako je 4G63T da mu nije bitno. To je i fucking poanta šta ga pogoni a ne šta je, kakve natpise ima, šta piše u prometnoj itd.
 
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

Tuzni je napisao(la):
O šta se volite prepirati. Pobijedili ste.
Najveći stučnjak za Mitsubishi-e u HR a vjerujem i na Balkanu je napisao nešto u stilu da je to kemija veća, ne vjeruje da je Eclipsa i isto ukazao na zadnje štopke. Isto kaže ako je 4G63T da mu nije bitno. To je i fucking poanta šta ga pogoni a ne šta je, kakve natpise ima, šta piše u prometnoj itd.

c/p :Eclipse GS-T: Top FWD model equipped with a 180-195 hp turbocharged 2.0 L 16-valve DOHC 4G63T engine
To bi bio motor koji ga pogoni za strucnjke exluzivno;)
A sto se tice Talona da se ne biste dalje brukali, sa pisanjem da se radi o Dodge-u, ukucate na pretragu Talon i dobit ce te rezultate koji bi bili kada bi za Hyundai-a ukucali Tiburon, odnosno drugi naziv za coupe-a, pa tako bi ovo bio neki njihv naziv za Eclipse takodje;)
No, kada se vec tako raspravlja o mom autu, o kojem forumu se radi ako mogu da dobijem link, bas me zarko zanima. A sto se tice informacija za vas u Zg-u bas, nije mi ni to cudno s obzirom da moj majstor za auta koja radi ide u Zagreb po dijelove koje ne moze ovdje da nadje
 
Član
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

mitsubishi-club.hr - vjerujem da ljudi na forumu zahvaljuju što ih zoveš stručnjacima, uvjerit češ se kad pogledaš forum malo
Znaći 4G63T je unutra? E onda je to za mene Mitsubishi. Nije ona amarička mašina 42A ili 420A po kojem svi bivši vlasnici pljuju. Bitno da je from Japan.
Sretno s autom i dobrodošla na forum ako češ se regati.
Molim te stavi sliku mašine. Ne podjebavam nego me zanima da vidim još jednu 4G63T. U HRV osim u EVO-ima, ima dvije u Eclipsi, jedna u Coltu, jedna u pripremi da sjedne u auto i to je to za koje znam.
 
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

Tuzni je napisao(la):
mitsubishi-club.hr
Znaći 4G63T je unutra? E onda je to za mene Mitsubishi. Nije ona amarička mašina 42A ili 420A po kojem svi bivši vlasnici pljuju. Bitno da je from Japan.
Sretno s autom i dobrodošla na forum ako češ se regati.
Molim te stavi sliku mašine. Ne podjebavam nego me zanima da vidim još jednu 4G63T. U HRV osim u EVO-ima i ima jedna u Eclipsi, jedna u Coltu, jedna u pripremi da sjedne u auto i je to za koje znam.

Ok registrovacu se na forum, pa postavim i slike, a masine slika trenutno nema jer auto jos stoji kod majstora i ove slike sve su kod njega ispred radnje, tako kad bude kod mene auto bit ce i druge slike.Koliko znam ta je masina u pitanju, tako je rekao i prethodni vlasnik...
 
Top