Mitsubishi Eclipse GST

Mitsubishi Eclipse GST

RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

hero je napisao(la):
ma polako zvrkni dodjem ja do tebe

ok eto cut cemo se uglavnom, mislim da imam br. jos a i meni je isti ostao pa eto uglavnom dogovrit cemo se nekako:icon_biggrin:
 
Član
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

U zadnje vrijeme se samo auta mjenjaju za japance, sto mi je drago cuti! Svaka cast za auto! A ne sumnjam da ga neces dalje sredjivati! Nek' je sa srecom!
 
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

predobar eclipse, pored FTO i EVO najbolji je model mitsubishija.. drago mi je kad vidim da se i u bosni vozikaju dobri japanci!!!
 
Član
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

Hmmmmmm samo što to nije ni Clipsa, niti Mitsubishi. Prosurfaj malo. To je Dodge Talon. Svejedno lijep auto, nema šta. Daj poslikaj ispod haube.
 
Član
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

Tuzni fakat lici na Talona...da nije i ovo slucaj kao Fiat punto - Zastava 10 hehehehehe....
 
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

Ajde super, i ti si napokon dosla pameti ;) Neka je sa srecom i sve naj naj! Japanac je cudo ;)
 
Član
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

lov2xlr8 je napisao(la):
uh dobar autic,pravo dobar
ima u tuzli jedan eclipse,noviji malo,neka cura isto vozi

To je Milna, moja prijateljica:)
Dobar je Eclipse, 2.4 150 KS..vozio sam ga. Steta samo sto je automatik. Bice joj drago kad cuje da ima jos neka cura sto vozi Micija;)
 
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

Tuzni je napisao(la):
Hmmmmmm samo što to nije ni Clipsa, niti Mitsubishi. Prosurfaj malo. To je Dodge Talon. Svejedno lijep auto, nema šta. Daj poslikaj ispod haube.

Nemam ja sta surfati, ja ga vec imam hahaha hajde molim te nauci me koje sam ja auto kupila da znam:lol:ja ovako budala inace pa ne znam:icon_rolleyes:Usput kad vec surfas probaj ukucati Eclipse umjesto Clipsa pa mozda i nadjes auto;)
P.S. Ovo je verzija za americko trziste pa te to mozda zbunjuje, sto se kod ove ne dizu farovi
 
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

Tiburon je napisao(la):
lov2xlr8 je napisao(la):
uh dobar autic,pravo dobar
ima u tuzli jedan eclipse,noviji malo,neka cura isto vozi

To je Milna, moja prijateljica:)
Dobar je Eclipse, 2.4 150 KS..vozio sam ga. Steta samo sto je automatik. Bice joj drago kad cuje da ima jos neka cura sto vozi Micija;)

Hehe odlicno, zna cura sta je pravo auto:icon_biggrin:Koliko sam razumjela kod nje je sljedeca generacija Eclipse? To je po meni ujedno i najljepsa pa ako kad na nju negdje naletim da se prodaje to cu vjerovatno kupiti :)
 
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

Tuzni je napisao(la):
Hmmmmmm samo što to nije ni Clipsa, niti Mitsubishi. Prosurfaj malo. To je Dodge Talon. Svejedno lijep auto, nema šta. Daj poslikaj ispod haube.

loool za post, ne mogu da vjerujem sta napisa frajer
 
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

Integra_Gsi je napisao(la):
Tuzni je napisao(la):
Hmmmmmm samo što to nije ni Clipsa, niti Mitsubishi. Prosurfaj malo. To je Dodge Talon. Svejedno lijep auto, nema šta. Daj poslikaj ispod haube.

loool za post, ne mogu da vjerujem sta napisa frajer

I ja kazem, sramota za jednog vozaca Mitsubishija:icon_rolleyes:prvo pomislih neki laik pa hajde reko da objasnim covjeku, ako vec ne poznaje auto, ali kad vidjeh da i sam vozi Mitsubishija...no comment stvarno:lol:
 
Top