Mitsubishi Eclipse GST

Mitsubishi Eclipse GST

Član
djavolica je napisao(la):
4g63t je napisao(la):
Prodana dušo:icon_evil: da si slušala davnih dana bi ona išla kako treba,a ovako vapi za nekim voljnim da ju složi kako treba,a to je već priča za neko drugo "poglavlje"...:icon_rolleyes:

P.S. Treba joj Dr.koji zna što radi:D

Bio bi i ti prodana duša da ti je jedno auto radilo šta je ona meni!Hm pa ono...pitala sam se odakle više samo izmišlja tolike probleme!Da je bilo kakvo "normalno" auto ne bi se pola tih stvari desilo i u najlošijem stanju.Hm...vapi za nekim voljnim da ju složi kako treba kažeš?Ako je ja nisam složila niko i neće vjeruj iz jednog prostog razloga što za ovo više trebaju čelični živci i znanje nego pare a to sam barem stekla za ovo vrijeme!Neću da slažem čisto iz principa jer mi to ne treba u životu.Uljudila sam je da liči na nešta barem, da vozi i pali u bilo koje doba i dosta je bilo od mene.Kad bi se odlučila da je radim to bi bilo zamjena turbo kit-a, klipova, obrada svih dijelova motora koji budu trebali uz to, farbanje u crveno komplet, krov crni naravno, felge kakve 17-ke i bijela koža unutra.To sve bi izašlo otprilike koliko je ja cijenim sad za prodaju al...NEĆU da je radim više!

crno/crveni auto i bijela koža nutra??
O ćuneru sunce li ti tvoje.:icon_rolleyes:
Hm,kajat ćeš se kada ju prodaš...:lol:
 
4g63t je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
4g63t je napisao(la):
Prodana dušo:icon_evil: da si slušala davnih dana bi ona išla kako treba,a ovako vapi za nekim voljnim da ju složi kako treba,a to je već priča za neko drugo "poglavlje"...:icon_rolleyes:

P.S. Treba joj Dr.koji zna što radi:D

Bio bi i ti prodana duša da ti je jedno auto radilo šta je ona meni!Hm pa ono...pitala sam se odakle više samo izmišlja tolike probleme!Da je bilo kakvo "normalno" auto ne bi se pola tih stvari desilo i u najlošijem stanju.Hm...vapi za nekim voljnim da ju složi kako treba kažeš?Ako je ja nisam složila niko i neće vjeruj iz jednog prostog razloga što za ovo više trebaju čelični živci i znanje nego pare a to sam barem stekla za ovo vrijeme!Neću da slažem čisto iz principa jer mi to ne treba u životu.Uljudila sam je da liči na nešta barem, da vozi i pali u bilo koje doba i dosta je bilo od mene.Kad bi se odlučila da je radim to bi bilo zamjena turbo kit-a, klipova, obrada svih dijelova motora koji budu trebali uz to, farbanje u crveno komplet, krov crni naravno, felge kakve 17-ke i bijela koža unutra.To sve bi izašlo otprilike koliko je ja cijenim sad za prodaju al...NEĆU da je radim više!

crno/crveni auto i bijela koža nutra??
O ćuneru sunce li ti tvoje.:icon_rolleyes:
Hm,kajat ćeš se kada ju prodaš...:lol:

Nemoj da ti stavljam slike spojlera i trake na šajbi da vidimo ko je ćuner :D a tek neonke ispod sjedišta :icon_confused: tišu! :icon_twisted:
Da, bijela koža jer sam luda za tim!Crveno sa crnim krovom zato jer joj crvena najbolje stoji!Sviđa mi se baš ona crvena kao sto je na Flashovoj Clipsi.Također bi bijela dobra bila izvana kao ona što si mi slao slike al tu bijeli interijer ne dolazi baš do izražaja pa ne bih tu varijantu.Evo ti kolko vidim fabrički Clipse crvene sa bijelim sjedištima
http://colorado.olx.com/2003-red-mitsubishi-eclipse-gt-for-sale-in-fort-collins-co-80525-iid-34085881
 
Član
djavolica je napisao(la):
4g63t je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
4g63t je napisao(la):
Prodana dušo:icon_evil: da si slušala davnih dana bi ona išla kako treba,a ovako vapi za nekim voljnim da ju složi kako treba,a to je već priča za neko drugo "poglavlje"...:icon_rolleyes:

P.S. Treba joj Dr.koji zna što radi:D

Bio bi i ti prodana duša da ti je jedno auto radilo šta je ona meni!Hm pa ono...pitala sam se odakle više samo izmišlja tolike probleme!Da je bilo kakvo "normalno" auto ne bi se pola tih stvari desilo i u najlošijem stanju.Hm...vapi za nekim voljnim da ju složi kako treba kažeš?Ako je ja nisam složila niko i neće vjeruj iz jednog prostog razloga što za ovo više trebaju čelični živci i znanje nego pare a to sam barem stekla za ovo vrijeme!Neću da slažem čisto iz principa jer mi to ne treba u životu.Uljudila sam je da liči na nešta barem, da vozi i pali u bilo koje doba i dosta je bilo od mene.Kad bi se odlučila da je radim to bi bilo zamjena turbo kit-a, klipova, obrada svih dijelova motora koji budu trebali uz to, farbanje u crveno komplet, krov crni naravno, felge kakve 17-ke i bijela koža unutra.To sve bi izašlo otprilike koliko je ja cijenim sad za prodaju al...NEĆU da je radim više!

crno/crveni auto i bijela koža nutra??
O ćuneru sunce li ti tvoje.:icon_rolleyes:
Hm,kajat ćeš se kada ju prodaš...:lol:

Nemoj da ti stavljam slike spojlera i trake na šajbi da vidimo ko je ćuner :D a tek neonke ispod sjedišta :icon_confused: tišu! :icon_twisted:
Da, bijela koža jer sam luda za tim!Crveno sa crnim krovom zato jer joj crvena najbolje stoji!Sviđa mi se baš ona crvena kao sto je na Flashovoj Clipsi.Također bi bijela dobra bila izvana kao ona što si mi slao slike al tu bijeli interijer ne dolazi baš do izražaja pa ne bih tu varijantu.Evo ti kolko vidim fabrički Clipse crvene sa bijelim sjedištima
http://colorado.olx.com/2003-red-mitsubishi-eclipse-gt-for-sale-in-fort-collins-co-80525-iid-34085881

Jaoj trake nema,spojler samo privremeno još a neonke su izvađene davno,nesjećam se da ti smetalo što svjetle:lol::lol::lol:

Da ti nisi daltonist????
Bijela sjedišta???
onda su i moja bijela.

e jel bi i onda kistom radila rub na felgama,ona ćuner svjetla...:D

De se ti uhvati i popravi to.
ja ću donirati serijske turbo klipove ako ti odgovaraju dimenzijom...

Po meni ona bijela perla sa crnim krovom je pun pogodak...
 
4g63t je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
4g63t je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
4g63t je napisao(la):
Prodana dušo:icon_evil: da si slušala davnih dana bi ona išla kako treba,a ovako vapi za nekim voljnim da ju složi kako treba,a to je već priča za neko drugo "poglavlje"...:icon_rolleyes:

P.S. Treba joj Dr.koji zna što radi:D

Bio bi i ti prodana duša da ti je jedno auto radilo šta je ona meni!Hm pa ono...pitala sam se odakle više samo izmišlja tolike probleme!Da je bilo kakvo "normalno" auto ne bi se pola tih stvari desilo i u najlošijem stanju.Hm...vapi za nekim voljnim da ju složi kako treba kažeš?Ako je ja nisam složila niko i neće vjeruj iz jednog prostog razloga što za ovo više trebaju čelični živci i znanje nego pare a to sam barem stekla za ovo vrijeme!Neću da slažem čisto iz principa jer mi to ne treba u životu.Uljudila sam je da liči na nešta barem, da vozi i pali u bilo koje doba i dosta je bilo od mene.Kad bi se odlučila da je radim to bi bilo zamjena turbo kit-a, klipova, obrada svih dijelova motora koji budu trebali uz to, farbanje u crveno komplet, krov crni naravno, felge kakve 17-ke i bijela koža unutra.To sve bi izašlo otprilike koliko je ja cijenim sad za prodaju al...NEĆU da je radim više!

crno/crveni auto i bijela koža nutra??
O ćuneru sunce li ti tvoje.:icon_rolleyes:
Hm,kajat ćeš se kada ju prodaš...:lol:

Nemoj da ti stavljam slike spojlera i trake na šajbi da vidimo ko je ćuner :D a tek neonke ispod sjedišta :icon_confused: tišu! :icon_twisted:
Da, bijela koža jer sam luda za tim!Crveno sa crnim krovom zato jer joj crvena najbolje stoji!Sviđa mi se baš ona crvena kao sto je na Flashovoj Clipsi.Također bi bijela dobra bila izvana kao ona što si mi slao slike al tu bijeli interijer ne dolazi baš do izražaja pa ne bih tu varijantu.Evo ti kolko vidim fabrički Clipse crvene sa bijelim sjedištima
http://colorado.olx.com/2003-red-mitsubishi-eclipse-gt-for-sale-in-fort-collins-co-80525-iid-34085881

Jaoj trake nema,spojler samo privremeno još a neonke su izvađene davno,nesjećam se da ti smetalo što svjetle:lol::lol::lol:

Da ti nisi daltonist????
Bijela sjedišta???
onda su i moja bijela.

e jel bi i onda kistom radila rub na felgama,ona ćuner svjetla...:D

De se ti uhvati i popravi to.
ja ću donirati serijske turbo klipove ako ti odgovaraju dimenzijom...

Po meni ona bijela perla sa crnim krovom je pun pogodak...

Rekla sam ovako nešto,ne isto jer nije ni isti auto očito.Jesu crna il crvena sjedišat?Nisu, neka prljavo bijela pa tako da više asociraju na to što ja govorim!
Što će meni smetat šta svijetli na tvom autu :icon_question: isto kao što ni tebi ne bi trebalo šta je na mom...
Ti ćeš donirat klipove :icon_question: sad il odmah? :D Pa bijela je extra al mi se više sviđa za uraditi crveno.
Uostalom šta uopšte bespotrebno komentarisati?Ovaj auto ode prvom prilikom sada i to je završena priča već.

GTI 16V je napisao(la):
Joooooooj slike ove crvene Eclipse su me podsjetile na onu moju dragu Eclipse-cu....:icon_cry:

Fino je ono auto bilo, šteta što ga prodaste :icon_smile: Bit će opet aBd ;)
 
Nakon razgledanja auta za zamjenu danas, odluka je ipak pala da Eclipse ostane u mom vlasništvu :icon_smile: Takva je odluka iz razloga što je u svakom pogledu u prednosti od potencijalne zamjene,a sam izgled i snagu smiješno i porediti...Tako da ostaje kod mene do daljnjeg :icon_smile: U međuvremenu se ponešto i uradilo još...
Neko vrijeme već bilo je problema sa mjenjačem što se tiče pete brzine i rikverca tako da je to konačno popravljeno, naravno promjenom majstora :icon_smile: Također, ventilator i hladnjak koji nisu valjali a od prethodnog majstora su, napravljeni su sada, sve opet po starom :icon_smile: Problem koji je bio od početka sa trokiranjem i slabom vučom motora također riješen u vrlo kratkom roku, kod Šandora :D sve u svemu...preporodilo se auto promjenom majstora :) U međuvremenu se malo i farbalo :D tj.detalji koji su bili u staroj boji na autu još, pa evo par slika toga što je urađeno :)

jsyo2w.jpg


r9jtjp.jpg


vgoqqa.jpg


2hnakr7.jpg


sy59ic.jpg


Skinute lajsne pozadi i ofraban također i dio ispod njih koji je bio siv

oksv8n.jpg


4l53b5.jpg


I napravljena desna lajsna koja je falila na autu :)

30jlc9t.jpg


Toliko za sad, bude možda još po nešto u skorije vrijeme :)
 
Član
E baš mi je drago da je nećeš prodati ni zamijeniti, neka nas cura sa "neobičnim" bijesnim autima....:cool:
 
BHT Ovisnik
jako fina eclipsa,samo da je naci ljepse felgice i mozda skinuti staklo sa stopki pa sivo prefarbat u crno,mislim da bi ljepse izgledalo ako je to izvodljivo:cool:
 
CoL3-99 je napisao(la):
jako fina eclipsa,samo da je naci ljepse felgice i mozda skinuti staklo sa stopki pa sivo prefarbat u crno,mislim da bi ljepse izgledalo ako je to izvodljivo:cool:

Hvala :) to sam upravo i ja kontala da uradim sa stopkama :) samo sam malo lijena da se nakanim i skinem ih :D probat cu to nekad dok je ovog finog vremena ako se dadne, posto je malo teze za lijevu bilo ustimati je pa radi toga mi se to ne dira...a felgi sto se tice...vjerujes da ih i ne primijetim na autu :D od svih drugih briga do sad :D necu ja vise neke vece investicije tu raditi to je bar sigurno, prodaje se pa kad se nadje vec neko :)

jenny je napisao(la):
E baš mi je drago da je nećeš prodati ni zamijeniti, neka nas cura sa "neobičnim" bijesnim autima....:cool:

Za sad necu :icon_smile: sada mijenjam iskljucivo za E36, o kantama raznim necu vise ni da pricam...stvarno nema smisla-doveze ti covjek neku kantu kojoj 1001 stvar fali i hoce kljuc za kljuc...ma ne moze vala, pa nije niko lud!Za sad jedino mi je problem sto ne mogu cesto da vozam jer je neregistrovana a imam puno platiti za registraciju sa kaznama :D
 
Član
Pročitao sam sve i zaista sve pohvale za tebe. Prije svega što si djevojka, a zatim za hrabrost. :cool:
Malo je ljudi koji bi se usudili kupiti tako rijedak automobil, a svima se sviđa.
Upravo sam i ja takav poput tebe, kupujem samo stvari koje mi se sviđaju, bez obzira šta drugi mislili. Nažalost kod nas u BiH je takva sredina da većina vozi golfove samo iz razloga što su jeftini dijelovi, i za nešto drugo nemaju hrabrosti. Naravno ne podcjenjujem istinske ljubitelje golfa, kojima je golf nešto više od ovoga što sam napisao.
Upravo iz navedenog razloga auto je nemoguće prodati, znam iz vlastitog iskustva, i savjetujem ti da odustaneš od prodaje jer ćeš jedino tako izbjeći nepotrebno živciranje. Jedino što bi možda mogla postići je zamjena, ali sama znaš da svi koji mjenjaju imaju velike razloge za to, tako da bi na kraju dobila još gore rješenje.

A za ove probleme koje si kažeš imala, ne krivi auto nego majstore, jer nažalost u tome je problem ovakvih auta.Malo ko zna da ih pravi, i prilikom popravke jedne stvari pokvare drugu, i upravo zbog toga problemi. Auto sam viđao na tranzitu i prijateljski ti savjetujem da ga više ne voziš tamo.

Još jednom svaka čast, i ako zatreba pomoć tu sam u komšiluku.
 
Hvala na lijepim riječima kao prvo :icon_smile: I mislim da mi je poznata ta Celica sa avatara ;)
U pravu si, stvar jeste do majstora a ne do auta samo na žalost da bi saznao neke stvari to nekad zna skupo koštati...Moje mišljenje je samo da sve što je napravio čovjek, može i popraviti drugi čovjek, al naravno pod uslovom da zna...A auto je također jedna od stvari koje je čovjek napravio i što je najsmješnije u svemu ovaj auto je tako jednostavan kad ga upoznaš da je to neopisivo...dijelovi također nisu čak ni skupi, samo je teže onome ko ne zna gdje da traži, a jedini bi problem bio ne daj bože udesa...Nadam se da do toga neće doći a za sve ostalo je lako za dijelove.Također što reče za tranzit i mog "slavnog" majstora, vjeruj da se ovo auto tamo više neće naći barem ne dok je u mome vlasništvu ;) Kad ti neko japanca skrpi od Golfa a IMA dijelove od tog istog japanca koji čak i manje koštaju od onog što ti je rekao za Golfa...onda ti je sve jasno o kakvom se majstoru radi ;) Za sada neću ni prodavati osim ako se nađe neka povoljna zamjena, a ako ostane do proljeća auto onda će se svakako na njemu još dosta poraditi da se poprave još neki nedostaci prethodnih vlasnika.Jedina stvar koja mene koči u tome su finansije i to što sam nezaposlena, a auto bi odavno bio u puno boljem stanju da to nije tako
 
Član
Celica ti je poznata zato što stanujemo blizu, ja sam na ovom velikom parkingu preko puta gdje ti parkiraš auto.
Ako se sjećaš kada si dolazila na parking, a ja sam tad vozio crvenog Corada, a ti si baš nešto komentarisala kako si ga ti htjela kupiti, ili nešto tako.
Za dijelove jedna radosna vijest za tebe je da sam vidio istog Mitsubishi-ja u Pazariću na jednom odpadu, a čovjek je korektan i nijepreviše skup. Ako budeš zainteresovana objasnit ću ti detaljnije.
Samo još pitanje vezano za majstore, pošto i ja nemam sreće sa njima , a glasi gdje voziti japance. Kome si ti poklonila svoje povjerenje?
 
Aha, sjećam se sad :) a ta Celica je isto bila na onom parkingu jedno vrijeme kod momka što živi ondje u zgradi pored koliko znam?Ima sada plavu Celicu?A tvoju vidim na dvojci kod Kunovske uglavnom...
Taj iz Pazarića i jeste od kojeg kupujem dijelove :D Trebala bih ovih dana do njega otići da vidi moje auto konačno uživo a ne na slici jer sam mu davno još obećala da ću doći i treba mi jedna plastika velika pozadi koja je kod mene slomljena pa se nadam da je čitava u njegovoj...
A majstora što se tiče jedan prijatelj je popravljao mada se ne bavi inače time jer ima drugi posao i ponešto uradi samo za bolje prijatelje, nešto sam kod Šandora završila, isto tako ljudi jako korektni i brzo otklonjen problem, a neke stvari sam naravno sama završavala i uz pomoć ponekoga još :icon_smile:
 
Član
:lol:
Zamjenila si ja sam taj sa parkinga, i moja je plava.
A ta crna je od Tarika iz Kunovske, nekada bila moja, a sad njegova. Malo si pobrkala lončiće :lol:
 
2FAST je napisao(la):
:lol:
Zamjenila si ja sam taj sa parkinga, i moja je plava.
A ta crna je od Tarika iz Kunovske, nekada bila moja, a sad njegova. Malo si pobrkala lončiće :lol:
Aha pa tako reci :lol: ja kontam da je tvoja crna pa zato :D znam da je ona otisla sa parkinga a plava ostala :icon_smile:
 
Top