Mitsubishi Eclipse GST

Mitsubishi Eclipse GST

Cido je napisao(la):
Djavolice,kupi bmw-a i rjesi se muka :D imao sam i ja japanca prije 91 godiste Daihatsu Applause (nije korea nego japan) i od dana kako sam ga kupio,samo sam ulagao u popravke,set kvacila platio 350 km i cekao mjesec da stigne u shandor :S i jos puno toga kupovao i nikad kraja,uglavnom zavrsio je na odpadu :D i jedino sto mogu reci jeste kupi bmw-a... htio sam istog kupiti kao sto ti imas,samo sivi,lik na alipasinu prodavao,jeste furka prava nema sta,oni pojasevi automatski te zavezu,nema mjesta u gepeku ni pozadi ali nema veze,samo sto znam da bi opet morao ulagati bruku u njega... ali svako ima svoje favorite...
izvini na velikom textu :p

Htio si moje sadašnje auto kupiti onda :icon_smile: Bila je prije siva i na Alipašinom je živio čovjek kod kojeg je najduže bila a prodao je jer je imao problem sa paljenjem, isti onaj koji je i mene dočekao i jedva sam ga riješila!Prethodni vlasnik je ofarbao u ovu boju a vidi se još na vratima kad se otvore ta siva boja i pod haubom.Bi ja BMW-a vrlo rado al ono što su meni nudili nije za mene...prvo kockice 1.6-to mi je preslabo, sedmica-previše glomazno auto za mene, petica jedino za prodati dalje al eto ne dogovorismo se...da je naći kakvu trojku samo da je ispravan i regularan i ja bi bila zadovoljna :icon_smile:
 
Član
haha nemoj zezati,ti ga kupila :D e Boga mi si puno uvalila u njega,znam one stopke,lik je imao sudar i stavio pleksiglas i unutra aluminij ali nije toliko sad strasno,unutra je kao svemirski brod sjecam se :p a zato je on meni govorio da ga moramo gurati da upali :)
ja sam uzeo peticu kao sto vidis na avataru prije jedno 2 sedmice,auto je bolest,lebdi,ali mislim da ti trazis nesta poput e36,ne svidja se meni kocka,a poslje kocke je taj e36 to je trica lijepa nije bas novija ali poslje kocke je, od 91 se pocela proizvoditi ja mislim,nebi se pokajala kad bi uzela bmw-a jer MNOGO ti je lakse za dijelove da se snadjes nego za bilo kojeg japanca,a ako ces uzimati 1.6 ili 1.8 to je ono bukvalno samo da mozes reci da imas bmw-a ali nije to to,lijeni su 1.6 i 1.8,ja sam uzeo 2.8 193ks jeste trosi mi od 12 do 13 gradske ali to mi je iskreno zadnje sto mi na um padne kad ga stisnem,nemoj ispod 2.0 ili 2.2 nista uzimati... koliko god da ti ja sad pricam neces shvatiti dok se ne provozas u njemu licno :D
 
Cido je napisao(la):
haha nemoj zezati,ti ga kupila :D e Boga mi si puno uvalila u njega,znam one stopke,lik je imao sudar i stavio pleksiglas i unutra aluminij ali nije toliko sad strasno,unutra je kao svemirski brod sjecam se :p a zato je on meni govorio da ga moramo gurati da upali :)
ja sam uzeo peticu kao sto vidis na avataru prije jedno 2 sedmice,auto je bolest,lebdi,ali mislim da ti trazis nesta poput e36,ne svidja se meni kocka,a poslje kocke je taj e36 to je trica lijepa nije bas novija ali poslje kocke je, od 91 se pocela proizvoditi ja mislim,nebi se pokajala kad bi uzela bmw-a jer MNOGO ti je lakse za dijelove da se snadjes nego za bilo kojeg japanca,a ako ces uzimati 1.6 ili 1.8 to je ono bukvalno samo da mozes reci da imas bmw-a ali nije to to,lijeni su 1.6 i 1.8,ja sam uzeo 2.8 193ks jeste trosi mi od 12 do 13 gradske ali to mi je iskreno zadnje sto mi na um padne kad ga stisnem,nemoj ispod 2.0 ili 2.2 nista uzimati... koliko god da ti ja sad pricam neces shvatiti dok se ne provozas u njemu licno :D

Jeste to je to bilo :) problem u ECU uglavnom bio, otkako sam stavila drugi nikad više nije zezalo to paljenje a prije toga neko vrijeme je bilo ok kad smo zamijenili senzor položaja bregaste i kasnije opet ista stvar dok nije stao skroz i nije moglo više nikako upaliti.Ovaj sad što imam je od motora bez turbine ali sve radi rgularno s tim da mi jedino ne pokazuje pritisak turbine, ostalo je sve bez problema.I mi smo palili auto tako što ga zašlepa čojek sa Dodge-om prvo :D Štopke ja naručila iz Amerike čim sam kupila auto a kasnije i žmigavce :icon_smile:
Da tražim E36 uglavnom mada bi za sad najprije 1.8 jer je solidna potrošnja a nije ni toliko baš sporo.Gori mi je recimo 2.0 jer je šestak a loše ide a troši ko i 2.5 skoro :) I znam kako ide vjeruj, nisam ga ja vozila al eto vozam se u tom 2.5 pa zato sam se i predomislila :)
 
Član
wow tek sam vidio slike kako si ga sredila :icon_eek: svaka cast,prelijep je nema sta,iz unutra kao sto sam rekao svemirski brod,a ona zadnja klupa nisam nista bolje vidio :D 9 hiljada obrtaja!!!! japanci... :D pa jesi li ga prodala vec?
 
Cido je napisao(la):
wow tek sam vidio slike kako si ga sredila :icon_eek: svaka cast,prelijep je nema sta,iz unutra kao sto sam rekao svemirski brod,a ona zadnja klupa nisam nista bolje vidio :D 9 hiljada obrtaja!!!! japanci... :D pa jesi li ga prodala vec?

Zadnja klupa je extra samo što je tijesno u autu užas :icon_smile: ja se pozadi ne mogu uspraviti kada već moram tamo ući stakla da očistim i prebrišem sjedišta :Dšteta što nije samo malo veći prosto unutra a inače je sve ostalo super.Nisam još prodala, tražim nešto odgovarajuće za zamjenu ne bih baš da prodajem jer mi se ne isplati

VR6Boki je napisao(la):
Nije, al valjda hoce :D

Jest, mijenjam za VTS-a :)
 
Član
djavolica je napisao(la):
Zadnja klupa je extra samo što je tijesno u autu užas :icon_smile: ja se pozadi ne mogu uspraviti kada već moram tamo ući stakla da očistim i prebrišem sjedišta :Dšteta što nije samo malo veći prosto unutra a inače je sve ostalo super.Nisam još prodala, tražim nešto odgovarajuće za zamjenu ne bih baš da prodajem jer mi se ne isplati

VR6Boki je napisao(la):
:lol::lol::lol:
 
Aditas je napisao(la):
http://www.market.ba/vozila/auto/oglas/398956

da sam na tvom mjestu uzeo bi radi dijelova...

Vidjela sam ovu, da je bilo ovako nešto prošlo ljeto poštedilo bi me puno troškova al sad mi već ne može pomoći...Isplati se svakako jer je malo je reći jeftino, al meni sad trebaju dijelovi od motora sa turbom a ovo mi isto onda ne bi moglo pomoći.Ima svega na Ebay-u i jako jeftino samo da je kakvih para :icon_smile: Ako ostane naručivat ću preko zime i na proljeće da se zamijeni to sve konačno

jenny je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
Zadnja klupa je extra samo što je tijesno u autu užas :icon_smile: ja se pozadi ne mogu uspraviti kada već moram tamo ući stakla da očistim i prebrišem sjedišta :Dšteta što nije samo malo veći prosto unutra a inače je sve ostalo super.Nisam još prodala, tražim nešto odgovarajuće za zamjenu ne bih baš da prodajem jer mi se ne isplati

VR6Boki je napisao(la):
:lol::lol::lol:

Nije smiješno :D ja moram zadnju šajbu dijelom brisati iz vana, dijelom iznutra pa se moram ovako zavlačiti :D Samo se nisam fino izrazila :lol:
 
Tiburon je napisao(la):
Ne znam moze li ti ovo sta pomoci..
http://www.market.ba/vozila/auto/oglas/398956

Evo ga gore već postavljen također a vidjela sam je i ja prije toga :icon_smile: a kasno je sad za toga...najvjerovatnije da će se prodati auto ovih dana pa tako da nema potrebe više išta raditi :icon_sad:
 
Član
djavolica je napisao(la):
Tiburon je napisao(la):
Ne znam moze li ti ovo sta pomoci..
http://www.market.ba/vozila/auto/oglas/398956

Evo ga gore već postavljen također a vidjela sam je i ja prije toga :icon_smile: a kasno je sad za toga...najvjerovatnije da će se prodati auto ovih dana pa tako da nema potrebe više išta raditi :icon_sad:

Ne vidjeh...samo sam htio pomoći;)
Šta je u planu sljedeće?
Jel opet neka riža?:lol:
 
Tiburon je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
Tiburon je napisao(la):
Ne znam moze li ti ovo sta pomoci..
http://www.market.ba/vozila/auto/oglas/398956

Evo ga gore već postavljen također a vidjela sam je i ja prije toga :icon_smile: a kasno je sad za toga...najvjerovatnije da će se prodati auto ovih dana pa tako da nema potrebe više išta raditi :icon_sad:

Ne vidjeh...samo sam htio pomoći;)
Šta je u planu sljedeće?
Jel opet neka riža?:lol:
Evo gledala upravo jednu rižu al ne vjerujem da ćemo šta dogovoriti...totalno kontra od mog ukusa al sve u svemu fin je auto...al to bi ja nakratko samo dok se ne proda dalje.A ja bih najradije šta njemačko al ne4što mi se ne da sa njima nikako, tj nude ono što ja neću a što bi htjela niko neće da mijenja :D

TDi Power je napisao(la):
Joj samo riza ;)i ja kontam ponovo uzeti sta japansko;)

Da se mijenjamo onda pošto ja kontam BMW-a? :lol: heheh šalim se :icon_smile: nešto mi se ne da nikako, tj. sve na ponudi oni koji meni ne odgovaraju, 7, 5, nadžidžane kocke...ništa za moj ukus da se nađe :D
 
Član
a valjda ćeš naći nešto kako treba što i nije baš lako...

ciljaš li na nešto konkretno ili?
 
Top