Mitsubishi Eclipse GST

Mitsubishi Eclipse GST

jenny je napisao(la):
a valjda ćeš naći nešto kako treba što i nije baš lako...

ciljaš li na nešto konkretno ili?

Audi Coupe kojeg sam i imala il BMW E36 su favoriti a moglo bi i nešto drugo doći u obzir samo da mi se svidi...do sad za svakog za kojeg sam nešto dogovarala nije bilo ništa ipak na kraju, na ponudama neki auti koji se meni ne sviđaju i tako se razvukla potraga :icon_smile:

TDi Power je napisao(la):
badboy je napisao(la):
dobar ovaj japanaca u tebe...



a zensko...



haj da te zenim:D:icon_smile:;)

:lol::lol::lol:

Al ja prodajem ovog japanca :D
 
Da ne bude da je samo tekst u ovoj temi, evo i koja novija slika ;)

To je to što se tiče slika, ništa novo, radova nikakvih a iskreno se nadam da ih neće ni biti i da se nećemo još dugo družiti :) znam da ću žaliti ali…

edit: slike prebačene na sljedeću stranicu
 
ArminMkiv je napisao(la):
Dobro auto, ljepa boja i 4g63 je dobar motor!!

Hvala ;)

Da prebacim slike na ovu stranicu da ne budu u dnu stalno:

1415u03.jpg

2nkm68p.jpg

15fkxdv.jpg

egzk9t.jpg

5vpwkx.jpg

2hpotn8.jpg

2vcyzpu.jpg

2eploiq.jpg

2d7vac7.jpg

2ec19ag.jpg

21ecnmd.jpg

4ihraw.jpg

30hoc2h.jpg

29ne62w.jpg
 
ivica je napisao(la):
iskreno fale joj 18" :D

Fali njoj svašta ako mene pitaš :D hm, fabričke 16", 18" bi bile baš mjera al...iskreno se nadam da neće ludilo za ovim dovoljno dugo trajati da se zabavljam time :D auto na prodaju definitivno :icon_smile:
 
Član
cijena?

tek sad procitao cijelu temu...steta za auto ali jbg...

vidim da trazis e36...pokusacu da ti nabavim link pa cu ti postati ovde...
ima lik prodaje 318IS (coupe)...157 konja cini mi se...pokusacu da iskopam link...
 
Liquid89 je napisao(la):
cijena?

tek sad procitao cijelu temu...steta za auto ali jbg...

vidim da trazis e36...pokusacu da ti nabavim link pa cu ti postati ovde...
ima lik prodaje 318IS (coupe)...157 konja cini mi se...pokusacu da iskopam link...

318 bi bilo idealno :icon_smile: a coupe bi mogao da bude malo skuplji al eto vidjećemo...da je naći šta povoljno skontala bi nešto i za doplatu ako bi htio...
Cijena je za sad u oglasima zamjena što se tiče cijena je 7000 a za keš dosta manje naravno ;)
 
Član
e zaboravih ti napisati da je taj e36 318IS coupe 6.300KM lik je iz Zavidovica cini mi se i seli se u inostranstvo pa prodaje auto hitno...

sutra ti nabavim link...
 
Liquid89 je napisao(la):
e zaboravih ti napisati da je taj e36 318IS coupe 6.300KM lik je iz Zavidovica cini mi se i seli se u inostranstvo pa prodaje auto hitno...

sutra ti nabavim link...

aha ok...pogledat ću a možda sam mu i slala već šta za zamjenu :D

Liquid89 je napisao(la):
e zaboravih ti napisati da je taj e36 318IS coupe 6.300KM lik je iz Zavidovica cini mi se i seli se u inostranstvo pa prodaje auto hitno...

sutra ti nabavim link...

Po meni trenutno nedovoljno dobro...jer sam je i znala u boljim vremenima :icon_smile: al eto, čekam svoj ECU ponovo pa bi onda trebalo to popraviti malo stanje, još pumpu fabričku da vratim i mislim da nema šta više da izmišlja :D ima sve uglavnom samo para nikako za tog, uvijek na nešto drugo odu :icon_rolleyes:
 
Član
Prodana dušo:icon_evil: da si slušala davnih dana bi ona išla kako treba,a ovako vapi za nekim voljnim da ju složi kako treba,a to je već priča za neko drugo "poglavlje"...:icon_rolleyes:

P.S. Treba joj Dr.koji zna što radi:D
 
4g63t je napisao(la):
Prodana dušo:icon_evil: da si slušala davnih dana bi ona išla kako treba,a ovako vapi za nekim voljnim da ju složi kako treba,a to je već priča za neko drugo "poglavlje"...:icon_rolleyes:

P.S. Treba joj Dr.koji zna što radi:D

Bio bi i ti prodana duša da ti je jedno auto radilo šta je ona meni!Hm pa ono...pitala sam se odakle više samo izmišlja tolike probleme!Da je bilo kakvo "normalno" auto ne bi se pola tih stvari desilo i u najlošijem stanju.Hm...vapi za nekim voljnim da ju složi kako treba kažeš?Ako je ja nisam složila niko i neće vjeruj iz jednog prostog razloga što za ovo više trebaju čelični živci i znanje nego pare a to sam barem stekla za ovo vrijeme!Neću da slažem čisto iz principa jer mi to ne treba u životu.Uljudila sam je da liči na nešta barem, da vozi i pali u bilo koje doba i dosta je bilo od mene.Kad bi se odlučila da je radim to bi bilo zamjena turbo kit-a, klipova, obrada svih dijelova motora koji budu trebali uz to, farbanje u crveno komplet, krov crni naravno, felge kakve 17-ke i bijela koža unutra.To sve bi izašlo otprilike koliko je ja cijenim sad za prodaju al...NEĆU da je radim više!
 
Top