Mitsubishi Eclipse GST

Mitsubishi Eclipse GST

Legend
parking - connecting people hehehhe :cool:


auto ti je super,bas se pazi na detalje al cudi me kako nije lakirano prag i ispod lajsne kad je cijelo auto radjeno,steta....al rijeseno ;)
kao sto su mnogi rekli sjele bi sad na proljece/ljeto kakve 17 ili 18 felge....za tvoje auto mislim da bi najbolje bio neki race fazon isl ....
svaka cast ,samo tako dalje ...i da ide po planu .... ;)
 
Felge je teže malo za naći radi raspona svakako, a mislim da će i biti zadnje na redu svakako ;) Prvo motor u bolje stanje dovesti, onda nedostatke eksterijera i tek onda to najvjerovatnije...osim ako se ne nađe nešto povoljno pa da se isplati kupiti :icon_smile:
 
Član
Ti si stavile prioritete na njihovo mjesto i to je prava stvar...:cool:
Prvo treba napraviti auto da ide kako spada, a onda manje važne stvari kao felgice i ostale sitnice...

Samo ti to napravi da ide kako spada, znam da i nije baš lako pogotovo kad si bez posla jbg... Ali ako te to što tješi nije lako ni kad si zaposlen, nije boga mi!:icon_mad:
 
Član
djavolica je napisao(la):
A znam i to vjeruj...dok sam audija imala, radila sam i ista stvar je bila :D sve pare na auto :D

ti si bogme baš djavolica dobro si nick izabrala, meni ne idu sve pare na auto, ali ide većina, sad sam već vidjela neke budalaštine za hondu čim je napravim da radi normalno idu điđe gore malo carbon-a....:D
 
jenny je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
A znam i to vjeruj...dok sam audija imala, radila sam i ista stvar je bila :D sve pare na auto :D

ti si bogme baš djavolica dobro si nick izabrala, meni ne idu sve pare na auto, ali ide većina, sad sam već vidjela neke budalaštine za hondu čim je napravim da radi normalno idu điđe gore malo carbon-a....:D

Vjeruj da je išla čitava plata na Audija :D kasnije sam malo to okrenula al eto i sad ima sličnih ispada nekad sa ovom zelenom isto, al cilj je bio dovesti je u red i mislim da sam i uspjela napokon ;) a drago mi je isključivo radi svih onih koji su podcjenjivali i mene i auto ;)
 
Član
Moj savjet je da ostaviš auto, i čekaš neko bolje vrijeme, kada će biti i više love.
Onda nađeš kakvog stranca i prebaciš sve. Tako ti je najjeftinije vjeruj ;)

Vidim da si se emotivne vezala za auto, zato obavezno odustani od prodaje.
NEMA PREDAJE IDEMO DO KRAJA !!!
 
2FAST je napisao(la):
Moj savjet je da ostaviš auto, i čekaš neko bolje vrijeme, kada će biti i više love.
Onda nađeš kakvog stranca i prebaciš sve. Tako ti je najjeftinije vjeruj ;)

Vidim da si se emotivne vezala za auto, zato obavezno odustani od prodaje.
NEMA PREDAJE IDEMO DO KRAJA !!!

Bila nedavno jedna stranac za 900 km :D da je sad bila ili prošlo ljeto uzela bih je odmah, al eto u nepovoljno se vrijeme pojavil u oglasima kad nije bilo para...Eno sad jedne 2000km se prodaje registrovana :D veoma je kvalitetna inače... :D
 
Član
Vidio auto prije nekoliko sedmica na semaforu...extra auto izgleda.Svaka cast ;)A bilo mi pravo simpaticno...odma hiljadu onih malih cigana oko auta se stvori... :lol: Mislim da je jos neka djevojka sa tobom bila... Odlicno auto,boja mi je za 10 takodje :icon_biggrin:
 
Alive je napisao(la):
Vidio auto prije nekoliko sedmica na semaforu...extra auto izgleda.Svaka cast ;)A bilo mi pravo simpaticno...odma hiljadu onih malih cigana oko auta se stvori... :lol: Mislim da je jos neka djevojka sa tobom bila... Odlicno auto,boja mi je za 10 takodje :icon_biggrin:

Aha...pa standardno :D navale se na auto čim staneš na semafor, kažu ja "puna ko brod" (po njima) :D
 
Član
Joj i meni je doslo sto puta da prodam, al necu makar ga morao osjec popola pa sastavit ponovo i odvrnut svaki saraf i zamjenit svaku zicu al prodat sad necu :)

Ali u pravu su ljudi, mi sto vozimo auta stara po 20 godina imamo para :) a oni sto voze nova nemaju, oni su ga kupili na lizing ili pushing ili ko zna i voze 5 godina pa prodaju a mi smo na svoje do sad ulozili ... i jos cemo samo da dodje proljece :D:D:D

Ajde to popravljaj, registruj ..... kad cemo se vozat :)
 
menjic je napisao(la):
Joj i meni je doslo sto puta da prodam, al necu makar ga morao osjec popola pa sastavit ponovo i odvrnut svaki saraf i zamjenit svaku zicu al prodat sad necu :)

Ali u pravu su ljudi, mi sto vozimo auta stara po 20 godina imamo para :) a oni sto voze nova nemaju, oni su ga kupili na lizing ili pushing ili ko zna i voze 5 godina pa prodaju a mi smo na svoje do sad ulozili ... i jos cemo samo da dodje proljece :D:D:D

Ajde to popravljaj, registruj ..... kad cemo se vozat :)

Ja mijenjam sad samo za jedno auto, tj da se dodje do njega pa makar i neke druge zamjene bile u pitanju, inace ne prodaje mi se al eto, razum nalaze drugacije :) Ima novih kandidata pa cu znati opet za koji dan ostaje li il ode dalje :) Necu ja da registrujem jer znam ako i to jos platim da je onda 100% necu prodat :D
 
Član
e bas sam iznenaden da ima cura koje trose novce i na druge stvari osim krpica i sminke..i koje rade tunning na vlastitim autima..inace je to kod cura sto sporije to bolje,kad su auta upitanju:lol:,,,jos je auto prava masina,,rijetko,lijepo,sport,,,,naravno treba se malo nasminkati,a ko to bolje zna od vas cura,,,,svaka cast razbijas stereotipe,,,,,pravo si 'osvjezenje' na tunningu,,,,,,,,,RESPECT
 
AnDel je napisao(la):
e bas sam iznenaden da ima cura koje trose novce i na druge stvari osim krpica i sminke..i koje rade tunning na vlastitim autima..inace je to kod cura sto sporije to bolje,kad su auta upitanju:lol:,,,jos je auto prava masina,,rijetko,lijepo,sport,,,,naravno treba se malo nasminkati,a ko to bolje zna od vas cura,,,,svaka cast razbijas stereotipe,,,,,pravo si 'osvjezenje' na tunningu,,,,,,,,,RESPECT

Hvala :icon_smile: Imaju još 3 ženske na forumu koje se istim stvarima bave :icon_smile: Rijetke jesmo al nas ima ipak :D
Volim i ja sve što i druge cure al se počesto ipak više uloži u auto nego u svoje krpice :D
 
Top