Mitsubishi Eclipse GST

Mitsubishi Eclipse GST

Šta fali, neka je malo :) meni mrsko da pišem :) Ma bezveze ponešta oko LED sijalica unutra ali nemam još nekih kvalitetnijih slika, pa dok slikam postavim :icon_smile: Ostalo niš specijalno....malo pobudalilo auto dva puta pukla cijev za dovod ulja na turbinu, pa je bilo patnje oko toga al eto, napravih je konačno.Sve ostalo mrsko mi da radim trenutno em radi vremena nikakvog, em što čekam samo da se proda, da nađem kakvo "normalno" auto i to je to...dosadila više ovakva auta ;)
 
Član
Ne moraš vjerovati,ali pročitao sam svih 17 stranica.Imam slobodnog vremena,nema šta:DČak vjerujem da vrijeme ne postoji:lol:

Dok sam čitao,bilo je kao roman.uvod,zaplet,rasplet...:lol:
Prvo jako zadovoljna,nakon toga kvarovi,pa prodaja,te si na kraju ostala pri tome da auto zadržiš.

Svaka čast na hrabrosti i na velikoj ljubavi prema komadu lima.Mogu te shvatiti,kao i većina članova foruma koji su zaljubljenici u auta...

Nemam ti šta spominjati za auto,svatko ima svoj ukus...Meni se osobno ne sviđa,ali si u svakom slučaju zaslužila respect;)

Sretno u daljnjim radovima,želim ti da te auto dobro služi
 
Thanks ;) Odavno se ništa ne piše na temi pa me iznenadiše odgovori :D A baš danas evo deveram oko auta :D Novi misteriozno nastali kvarovi :lol: Anlaser je nekim čudom sam od sebe pukao tj. njegov dio kojim je pričvršćen pa to ispušta neke čudne zvukove kad se proba upaliti...uglavnom otišao na popravak...sutra ode i auto čitav i ovog puta nadam se da ga dobijem nazad popravljenog jednom za promjenu :D A vjerujem da će tako i biti, pošto sam majstora također promijenila pa ćemo vidjeti šta ovaj može učiniti :icon_smile: Ima još nekih stvarčica da se poradi kako odavno i stoji auto-bez registracije, a ja bez vozačke :D A da sam odlučila ostaviti i nisam...u oglasima je još uvijek pa ako se nađe neko bit će dobro...Imam na umu nešto novo da kupim i za još neke stvari mi trebaju pare pa mi se radi toga ne ulažu pare u auto nego bih radije prodala, al eto vidjećemo šta će biti od toga :icon_smile:
 
Član
Autu je smrt kada dugo stoji.Valjda će naletiti neki zaljubljenik kao što si i sama.Svako auto ima svoga kupca;)I sam sam muku mučio s jednim cabriom,apsolutno sve sam izmjenjao dok nisam postigao da auto ide i vozi kako treba.Nemar prijašnjih vlasnika se samo množio dok nisam JA naišao i poplaćao sve cehove:icon_confused:Da ne spominjem detalje,bila je toga sila...Jedan detalj me posebno iziritirao,auto je bilo u karambolci,te je poslje toga "popravljeno".Nisu stavljani novi pragovi,nego su stari ispravljani i što je najgore nisu bili zaštićeni.Nakon par godina su se pretvorili u prah...To nebi bilo toliko strašno da novi pragovi nisu 23km:icon_mad:Ali svejedno je dobar osjećaj prodati auto u mnogo boljem stanju nego što si ga kupio.Yebo pare.Sretno s prodajom;)
 
Sve znam, sve mi je poznato :)Eto i ja to upravo pokušavam jer ne bih nikome preporučila uzeti onako kako sam ja pa se patiti...a ni majstera srećom takvih više, da skrpi kolko se može samo da se proda...da sam majstora slušala vozila bi 3 mjeseca auto i prodala i fine pare izvukla na tom al bi tom sljedećem vlasniku kroz par sedmica s epočelo dešavat što je meni...ovako bit će bar nešto od njega na kraju valjda :icon_smile: Najgore je to što kažeš, što ljudi prije nisu marili za održavanjem auta i to je sve zapušteno, al eto da se sve ispraviti ;) Imaš pravo, svaka roba ima svog kupca pa tako i ovo, a moglo se davno za nešta zamijeniti al ljudi stvarno podcjenjuju i nude neke kante za zamjenu...pa više volim ovo gledat pred zgradom nego kantu vozati :D Hvala ;)
 
Član
Ma ne znam sta bi ti rekao znas da volim japance i ovaj tvoj autic mi je super i ima jako mnogo potenciala za tuning motora,a to sto mu je doslo vrijeme da se sve mjenja pa ti sve to trpis pa ti se i ogadi i sve uradis i prodas i na kraju nisi nista dobila zato da sam na tvom mjestu ja ga ne bi prodavao nego kada se lagano sve sredi onda ragas ga i sigurna si da imas dobar i ispravan auto;)
 
Iskreno-ne da mi se to više raditi...nije više do para nego imam neke druge planove :icon_smile: Umorilo se od auta, daj sad malo bitnijih stvari u životu i uživanja a ne smaranja oko šarafanja :D dosta su meni ulje bile crne od auta, a i drugima oko mene koji su pomagali :D sastavit da je ispravno, da me neko ne spominje kasnije i prodaja :icon_smile: U planu manji autić za svakodnevnice i neki drugi planovi :)
 
Član
Svi mi to tako kazemo,ali nam srce zaigra kada ga cujes da odnekle rarvlaci trecu,a ti vozis neki fen koji jedva zaskripi prvom:lol: i daj sve ponovo:icon_smile:
 
Joj ne nagovaraj me :D dovoljno mi je teško ovako se naviknuti na tu zamisao :D al et ostaje i dalje ideja za jedan fini autić kasnije kad fax privedem kraju.Još malo pa i to gotovo a posao skoro pa 100% siguran,samo mi diploma treba a onda je lako do autića ;) l ne mislim se na japance vraćati,nego kakvog finog bavarca :D
 
AnDel je napisao(la):
neki bimmer bi ti legao ko budali samar:lol::lol:
a o audi S3 da nepricam:)

Imam jednog konkretnog bimmera na umu...a u opticaju više njih :D pa dok budu te pare pri ruci valjda ću se odlučiti za nešto konkretno :D A od Audi-a ništa ispod A/S5 :D :lol: Skromna sam pravo, znam :lol: ma za sad fax na prvom mjestu, da ja mogu do tih para, pa lako je onda auto birat ;) Bolje nego gubit vrijeme i novac na "krševe", bar sam mirnija kako ne vozam :icon_smile: Em uvijek ima neko s autom, em po potrebi komercijala/taxi i za sad dobro :icon_smile:
 
Član
ista si ja sve se ceka kraj faxa pa bi lako bilo kupiti bas ono sto zelim...al opet da bi neki s5/a5 ,m3 i sl. preko noci al neide bas:icon_smile:al kako mama kaze 'zivot je pred tobom':lol:
 
Top