Mitsubishi Eclipse GST

Mitsubishi Eclipse GST

Član
djavolica je napisao(la):
AnDel je napisao(la):
e bas sam iznenaden da ima cura koje trose novce i na druge stvari osim krpica i sminke..i koje rade tunning na vlastitim autima..inace je to kod cura sto sporije to bolje,kad su auta upitanju:lol:,,,jos je auto prava masina,,rijetko,lijepo,sport,,,,naravno treba se malo nasminkati,a ko to bolje zna od vas cura,,,,svaka cast razbijas stereotipe,,,,,pravo si 'osvjezenje' na tunningu,,,,,,,,,RESPECT

Hvala :icon_smile: Imaju još 3 ženske na forumu koje se istim stvarima bave :icon_smile: Rijetke jesmo al nas ima ipak :D
Volim i ja sve što i druge cure al se počesto ipak više uloži u auto nego u svoje krpice :D

mislim da je od skora jedna manje tj. banovana je... :D

svaka ti cast na volji i trudu. bice to super kad se sve zavrsi. samo laganice... ;)
 
3rror je napisao(la):
Extra je nema sta, neka je sa srecom;)

Hvala :)

emir_89 je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
AnDel je napisao(la):
e bas sam iznenaden da ima cura koje trose novce i na druge stvari osim krpica i sminke..i koje rade tunning na vlastitim autima..inace je to kod cura sto sporije to bolje,kad su auta upitanju:lol:,,,jos je auto prava masina,,rijetko,lijepo,sport,,,,naravno treba se malo nasminkati,a ko to bolje zna od vas cura,,,,svaka cast razbijas stereotipe,,,,,pravo si 'osvjezenje' na tunningu,,,,,,,,,RESPECT

Hvala :icon_smile: Imaju još 3 ženske na forumu koje se istim stvarima bave :icon_smile: Rijetke jesmo al nas ima ipak :D
Volim i ja sve što i druge cure al se počesto ipak više uloži u auto nego u svoje krpice :D

mislim da je od skora jedna manje tj. banovana je... :D

svaka ti cast na volji i trudu. bice to super kad se sve zavrsi. samo laganice... ;)
Da, na žalost jeste, i to radi poruke meni poslate...glupost čista i totalno nefer...nismo tada još uvijek komunicirale preko Face-a pa eto samo mi pokušala ovdje javiti...:icon_rolleyes:
:icon_exclaim: Hvala, bit će aBd kako sam zamislila jednog dana ako ostane u mom vlasništvu :icon_smile:
 
Super Moderator
Drugarice nije los micun samo obavezno skokni u visoko kod onog sto radi sjedista i tapacirunge (radio svojevremeno za Audi i tako te firme ;) ) i nek ti sredi malo ova sjedista ;)
ako nista imai u sarajevu puno ljudi rade sjedista, to ti nije skupa investicija a izgledat ce puno ljepse ;)
nek je sa srecom da se navozas ;)
 
Bit će i to, svakako je sljedeće u planu :) samo dok dođe na red :)akako radim sad unutrašnjost pa dok završim tablu trebalo bi i to da se sredi nego mi stvarno mrsko da odem negdje to uraditi odavno već :D Pazarić je bliže a kažu da dobro rade pa sam planirala kod njih to uraditi, svakako imam još nekih stvari tamo da kupim za auto kad odem :)
 
Član
Trebao bi Smajke iz TZ da postavi slike punta unutra pa da pogledas, jeste bilo navece pa nisam bas detalje vidio, ali je izgledalo kao da je fabricki uradjeno.

Tako da ako se sam ne prepozna, zvacemo ga da stavi koju sliku :) ja sam se iznenadio kako dobro izgleda i to mi je jedno od malo auta koje sam vidio da mi se svidjelo, to jest da je uradjeno bez zguzvanih ivica i sa lijepim savovima i da stvarno izgleda kao fabricko.

Evo:

attachment.php


Salim se malo evo slike :
attachment.php


attachment.php


attachment.php
 
Fino ovo izgleda, tnx ;) al ja opet računam na to da samo presvlačenje onog poderanog dijela neće pomoći da izgledaju kao fabrička sjedišta, s obzirom da je to ipak 15 godina stara koža u autu i nije obična standardna koža koja dođe na sjedištima većine auta već je ona sa sitnim rupicama po sredini a sa strana je standardna i još uz to je i tamno siva a svi uglavnom imaju crnu ili bijelu kožu tako da ne vjerujem da ću ovo igdje naći.Jedina opcija da izgleda kao fabrika je da se kompletna sjedišta ponovo presvuku i prednja i zadnje al to košta negdje oko 500 gdje sam ja bar pitala :icon_smile: Eh sad...redosljedom, ako ostane kod mene radit ću i to kad dođe na red, ako ne za sada svakako presvući taj donji dio samo i ja opet zadovoljna :)
 
Član
To s rupicama ima na mercedesima novim sad, al kazem mrak je bio pa cu te slagati ako kazem daje i kod Smajketa takva rupicasta ali eko koza i da uopste nije skupo al isto cu slagati ako kazem cijenu. A posto ne volim da lazem pitacemo ga tacno koliko kosta.
 
Eko koža ne dolazi u obzir :) evo kako to izgleda nakon nekog vremena kao primjer već kod mene u autu pa tako da taj film neću više gledati, a i sa Audijem je bila ista stvar, nakon godinu dana poderala se sjediša.
U medjuvremenu ovako malo šarafanja :D
55fa018c39feb7684bea537d426ebd06.jpg

5b8cf77f37e94b576463c088fd102983.jpg
 
Član
djavolica je napisao(la):
Eko koža ne dolazi u obzir :) evo kako to izgleda nakon nekog vremena kao primjer već kod mene u autu pa tako da taj film neću više gledati, a i sa Audijem je bila ista stvar, nakon godinu dana poderala se sjediša.
U medjuvremenu ovako malo šarafanja :D
55fa018c39feb7684bea537d426ebd06.jpg

5b8cf77f37e94b576463c088fd102983.jpg

potpis za eko kozu ni ja je ne gotivim nikako;)
 
Super Moderator
ono kod tebe djavolice vjerovatno i nije koza
mislim nije ona klasicna jer te sa rupicama su ono sportski fol i to nije koza kao koza vec je neki materijal ko skaj il sta ti ja znam uglavnom je obicna koza bolja samo sto ta ljepse izgleda
kod mene u A4 s-line davno sto sam imo bila su takva sjedista s tim rupicama ;)
 
Svugdje se u opremi u podatcima o autu vode kao kožna sjedišta pa ih tako i računam :icon_smile: a postoji vidna razlika između skaja i kože, imam ja stručnjaka za to koji čitav život sa istim radi i na sam pogled zna prepoznati a kamoli dodir :D
 
Član
Kad ces ga brate vise srediti... covjek bi reko da ce poletjeti koliko ga lickas i pripremas... Idu godine bona..;)
 
Član
Aditas je napisao(la):
Kad ces ga brate vise srediti... covjek bi reko da ce poletjeti koliko ga lickas i pripremas... Idu godine bona..;)

Joj meni je trebalo da ofaram 3 mjeseca i opet ne valja, pa ce na ljeto opet da se farba po treci put :)

A nisam lickao nista, a kad bi se lickalo treba, mnogo mnogo mnogo vremena a i novca, svi koji su probali znaju :)

Ne kazem ja nista protiv koze prave, nego kazem da ako je dobra eko koza moze da bude i bolja, s tim da eko koza nije ono sto se kod nas vodi pod tim imenom.

Ja pod eko kozu podrazumjevam tako nesto sa rupicama odnosno materijal koji ne mozes zakacit noktom pa poderati :) sto je slucaj sa nasim skajevima kojekakvim koji se lakse izlizu i poderu nego obican papir.

A evo na sta mislim recimo:
honda-artificial-leather-motorcycle-jacket1jpg.jpeg


A ovo je to buseno ili perforirano :
95_K23.jpg


I pise da je koza i lici na kozu:
X5_perforatedleather.jpg


I vjerovatno jeste, ima je cesto u novim mercedesima i ne vjerujem da bi oni ako iko napisali da je koza ako nije.

P.S.
Jakna je umjetna iliti po naski receno eko koza a sjedista su prava koza.
 
Mah, nije niko lud da piše da je koža ako nije, tj. da laže kupce ;) Uostalom, ko se razumije vidi i na prvi pogled da li je nešto prava koža ili ne bez obzira koliko dobre neke kopije bile.Nešto je slična kod mojih sjedišta koža kao ova bež.Nemam ni ja ništa protiv eko kože ali joj nisam ljubitelj, mada bolje i ona nego obično platno :D A ne ide da kožna sjedišta radi jednog dijela presvučem komplet u eko kožu, pa tako da je lakše za sad taj dio srediti :icon_smile:
A što se tiče radova...pa poletiće uskoro, samo što nije :lol: Šalim se, tako to ide kad se postepeno sve radi a na autu bar ima uvijek nešto da se radi.Teško da iko od nas ovdje može izdvojiti jednu poveću sumu i odvesti nekom stručnjaku i reći šta je sve zamislio da se uradi...Tako je najbolje naravno, al to ne može bilo ko ;)
 
Član
ma kakvi nemci , japanac je japanac...samo polako nemoj da ti se otrgne , ni ne sumnjam dobro ce da te sluzi
 
Top