MAJICE !

MAJICE !

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
i ja sam za to da je majca kvalitetnija i ljepse izgleda kad ima one crne obrube..sta ce tam neka majca pa kad ju obucem ko da je i nema..a ovo s nickom svatko pozelji al ne vidim u cemu je problem ni ne konta se dok se bolje ne zagledas..
 
Legend
mozda smo mogli uraditi nesta na ovaj fazon, samo umjesto teretana ubaciti bhtuning.com a ispod linije tuning & styling i naprijed nesto smisliti:icon_question:
 
Član
trizex je napisao(la):
Ma ne znam, to mi je nickom bas nesto suhveli....ja sam sve koje sam i upoznao i prepoznao, prepoznao po njihovim autima, tako ide najlakse.....a sad da idem bas eventom i nekome prilijecem eeeeeej, djesi nodiashu kujo stara :D (dobro, to mogu svejedno ,al' to nije bitno :D) nesto mi bas ne godi...al' ajd, ja narucim onu bez nicka i mirna bosna :)



@buly, oky, samo eto ja sam u svakom slucaju i za skuplju varijantu, nek je i 25-30 km, ali da stvarno valja, i majca i izrada.

Ko ce tebe sisu staru prepoznat po onom krshu:D
 
BHT Ovisnik
stefan je napisao(la):
mozda smo mogli uraditi nesta na ovaj fazon, samo umjesto teretana ubaciti bhtuning.com a ispod linije tuning & styling i naprijed nesto smisliti:icon_question:

mislim da ce to izgledat jeftino i prazno
 
Član
haha znao sam.. I na kraju 99% nece nista biti od ovoga. Dok svako svoj prijedlog iznese i svoje misljenje sta bi on, nestade mjesta na majici :D
 
Legend
edo_16v je napisao(la):
haha znao sam.. I na kraju 99% nece nista biti od ovoga. Dok svako svoj prijedlog iznese i svoje misljenje sta bi on, nestade mjesta na majici :D

bice nesta, vecina se slozila za bijelu majicu i meni je ona dobra:cool::cool:
 
Član
Cekamo na deyu i bulexa...rekli su da ce danas odradit nesto...edo bice ba ne sikiraj se dat cemo ti jednu:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top