MAJICE !

MAJICE !

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
E da ne komplikujemo vise ba..majce su dobre ovakve kakve jesu...previse nas je ljudi da bi sad komplikovali i srali...majcama nista ne fali...ljudi su to uradili sto su mogli i okej...sad kad cojk sutra vidi za cijene nek otvori posebnu temu i idemo prijave...stvarno se previse toga vise reklo oko majci pa 16 strana plus 7-8 na onoj temi...ako ovako nastavimo ode to u nedogled...
 
Član
Kakva god bila majca to je u sustini djelo clanova bhtuning foruma i sa time se slazem i molim da mi se ostave 2 majce.:cool: :cool: :cool:

P.S.: Jel se moze koji smajlic postavit na majcu heheh salim se.


Pozz
 
Član
deyo ja cu polo M velicina. jesi li skontao sta,kako za placanje najbolje bi bilo da mi u sarajevu svi skupimo i onda neko da dostavi
 
Član
nodiash je napisao(la):
E da ne komplikujemo vise ba..majce su dobre ovakve kakve jesu...previse nas je ljudi da bi sad komplikovali i srali...majcama nista ne fali...ljudi su to uradili sto su mogli i okej...sad kad cojk sutra vidi za cijene nek otvori posebnu temu i idemo prijave...stvarno se previse toga vise reklo oko majci pa 16 strana plus 7-8 na onoj temi...ako ovako nastavimo ode to u nedogled...

Nodi nam se naljutio nesto :):) nodi nije to komplikacija ubaciti ovaj natpis na ledima kao sto deyo kaze MOZE ali skuplje,ali hebo 10 KM vise ako treba jer je ljepse sa natpisom i evo bit ce vise od 5 majici sigurno tako da pored ovih VASIH sa linkom samo nama odrade natpis ;) :cool:
 
Član
Ma Nodi sto bi bio problem, pa mi se zdogovorimo za 24h ! Ja sam mislio da ovo potraje malo, da se skonta kako i sta, ne gori nigdje pobogu da se MORA zavrsiti danas ili sutra.
 
Član
Da, ali svi su nesto dzabe htjeli tad. Najsigurniji, i najbolji princip, koji se na svakom iole boljem forumu koristi za group buy, je da se potpisu svi koji hoce, do tog i tog datuma, i da se da rok da se lova uplati, ili nekako skupi. I tek ONDA na izradu.
 
Član
Ma polahko, nije Rim za dan napravljen, ne zuri ni ti nigdje navrat nanos, ne tjera te niko pobogu :D ovo ja govorim za tvoje dobro :D nego kad dodje dotle, onda napravimo spisak, recimo 4-5 dana otvoreno da bude upisivanje, onda placanje ko hoce, i kad SVI plate onda da narucis sve - ovo sve govorim jer ce ti valjda dati neki popust na kolicinu....
 
Član
Triza ako se ne kaze eto to je to jarane oduzit ce se ovo al pravo...uvijek ce neko naletat sa nekim idejama i nesuglasicama...zato i kazem dobro je ovo kako jest...Adnane nisam se naljutio boze sacuvaj...nemam razloga uopste...samo nako kazem...da se neduzi ovo a ako pozadi taj natpis moze to je super jebes 10km vise...ja sam prvi za to...
 
Član
nodiash je napisao(la):
Triza ako se ne kaze eto to je to jarane oduzit ce se ovo al pravo...uvijek ce neko naletat sa nekim idejama i nesuglasicama...zato i kazem dobro je ovo kako jest...Adnane nisam se naljutio boze sacuvaj...nemam razloga uopste...samo nako kazem...da se neduzi ovo a ako pozadi taj natpis moze to je super jebes 10km vise...ja sam prvi za to...

Apsolutno se slazem. Eto, bas to, Adnan je otprve stavio super dizajn, i kad vec letimo, samo ne zelim da se pojednostavljuje radi 5-10 km. Eto to je sve....
 
Član
Razumili smo se brate:icon_biggrin: deyo nepojednostavljuj radi 5-10km :icon_biggrin: ako moze nek se rokne taj natpis pozadi i svi sretni...ko hoce ko nece a mislim da ce svi htjeti...:cool:
 
N

nenad

Meni je bezveze sto ima www.bhtuning.com i naprijed i nazad.

[attachment=17616]
 
Član
Mislim da se, ako ne svi, vecina ipak slazemo da vrijedi dati koju marku vise ali da bas "valja", a svidja mi se taj natpis na ledjima svakako :D
 
Član
Nenade pravimo majicu radi foruma pa zasto nebi bilo i naprijed i nazad a kad se ubaci onaj natpis ispod ovog na ledjima bice extra;)
 
Član
ma ja sam za da naprijed bude ovaj deyin prijedlog, a nazad se moze dodat onaj adnanov natpis, ali bas u onom fontu, ono mi je predobro :cool:

s tim da ako bi se zadrzala adresa stranice na ledjima, da se onda ukine ovo naprijed, da ostane samo auto i ispod tuning&styling a nazad adresa i ispod onaj natpis...

a ne znam samo koji djavo zurite, bolje fino osmislit pa da se slozimo svi, nego navrat na nos pa ispadne 5 razlicitih vrsta. kad smo mogli do sad biti bez tih majica, mozemo se i strpiti jos koji dan...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top