MAJICE !

MAJICE !

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Dakle posto se vec u onoj temi "nabilo" dosta postova i tesko je pretrazivati otvorio sam ovu temu s mojim prijedlogom za majicu.Potrudio sam se i naravno mozete konstatovati sta ne valja pa da mijenjamo_Odlucio sam se za bijelu boju prosto iz jednostavnog razloga zbog prestojecih vrucina i svima je poznato da bijela boja odbija svijetlost i manje cemo se znojiti i bit ce nam ugodnije :lol:.E sad sto se tice majice isao sam na neki minimalizam jer ne treba pretjerivati sto manje i jednostavnije to bolje.Ukoliko imate vi neki prijedlog postavite i onda nek se glasa za najbolju majicu,svi prijedlozi su dobrodosli :).Evo dosad ove 2 majice sto su uradene,moja i od momka pod nickom Col3-99.

edit: uradio sam i trecu majicu za sve one koji zele da im pise nick ;) Nadamo se odobravanju :)
 
Član
nodiash je napisao(la):
Glasam za ovu bijelu..predobra je:cool:

Hvala drug,u svakom slucaju ukoliko nesto ne valja nek napisu svi vi koji zelite kupiti majice,pa da vidimo da promijenimo na bolje ;)


PS.da napomenem,naravno ukoliko zele A3M ili TAXI BAR da ucestvuju barem nekim dijelom u ovom, imam neke vizije kako i gdje uklopiti njihov logo.Ali zasad nek ostane ovako dok se ne vidi sta i kako jer bi bilo dobro da ubacimo i njih pa da nam majice budu makar nesto jeftinije :)
 
Član
Ne bi ja nista mijenjo...meni izgleda super dobro...al bas ovakva..bijela sa crnim detaljima na kragni i rukavima...i ovo sve kako pise da tako i ostane...moj veliki glas i ako ostane da ove pravimo uzeo bih dvije;)
 
predobre za bijelu glasam hehe samo mozda crveni obrub oko rukava :icon_rolleyes:



a zna li neko cijenu otprilike koliko bi kostale te majice nebi bilo lose da se organizujemo oko toga samo jos kojeg sponzora i to je to
 
Član
mirza_mali je napisao(la):
predobre za bijelu glasam hehe samo mozda crveni obrub oko rukava :icon_rolleyes:



a zna li neko cijenu otprilike koliko bi kostale te majice nebi bilo lose da se organizujemo oko toga samo jos kojeg sponzora i to je to


Mislis nesto ovako da izgleda,meni nije nesto s crvenim okolo :)

A sto se tice cijene SVIJETLIJE majice su jeftinije i to je jos jedan dobar razlog a cijena bi bila oko 10,15KM a ukoliko se odluce da ucestvuju A3M ili TAXI-BAR onda bi bila nesto jeftinija :)

arminnn je napisao(la):
ma tesko je naci ovakvu majcu, a jest preljepa


Nije to problem nikakav,ukoliko slucajno ovi sto rade natpise nemaju ovakve majice onda skupimo pare i odemo na pijacu ili negdje gdje je povoljno pa kupiti "naveliko" :D tako da mozemo uzeti jeftinije i onda samo dogovoriti s njima oko printanja na nase majice ;)
 
Član
bolje je crno okolo...prvobitna shema je odlicna...nema potrebe sta dalje komplikovat i izmisljat tople vode...
 
Legend
moj glas za bijelu sa crnim rubovima,i uzet cu je 100%,i ja sam bas ovako nekako zamislio,a sta mislite da na prednju stranu majice stavimo baner naseg foruma,a nazad ovako kako jeste nek ostane...
 
Član
nodiash je napisao(la):
bolje je crno okolo...prvobitna shema je odlicna...nema potrebe sta dalje komplikovat i izmisljat tople vode...

I ja glasam za crno okolo , i sto se mene tice onda to je kraj diskusije :lol::cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top