MAJICE !

MAJICE !

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Deyo HEBO 17 KM dat cemo po 25 KM ali da uzmemo nesto da valja,dobro je i tvoje ovo ali nekako mi se svida onaj natpis nazad.Znam da ima najmanje 5 momaka sto bi dali 25 KM za ovu dole sto sam stavio,znaci uradi 5 ovih sa natpisom na ledima i dobijas pare ;)
 
BHT Ovisnik
AdnaNsa je napisao(la):
Deyo HEBO 17 KM dat cemo po 25 KM ali da uzmemo nesto da valja,dobro je i tvoje ovo ali nekako mi se svida onaj natpis nazad.Znam da ima najmanje 5 momaka sto bi dali 25 KM za ovu dole sto sam stavio,znaci uradi 5 ovih sa natpisom na ledima i dobijas pare ;)

ja bih dao jos za tu :) al meni je svejedno kako god vi odlucite
 
Član
ma meni je bas onaj adnanov prijedlog bio gotivan, prvenstveno mislim na onaj natpis na ledjima i font... :D
 
Član
emir_89 je napisao(la):
ma meni je bas onaj adnanov prijedlog bio gotivan, prvenstveno mislim na onaj natpis na ledjima i font... :D

pa da zato i potenciram na ovom na ledima,jebo 10KM vise a da imas to,ovako samo link jbg,ae vidjet cemo moze li nam makar odraditi 5 sa natpisom i dat cemo mu pare kad vec radi sve ;)
 
Član
Deyo je napisao(la):
Ok, javiću cijenu, ali ako ima min 5, jer neće niko raditi.

Ja garantujem za cijenu i kvalitet ove gore što sam postavio.

pa da sve isto samo ovaj natpis na ledima dodati ;) hvala unaprijed :cool:
 
Član
I ja hocu ovo s natpisom na ledjima, puno je gotivnije, jebo samo tekst. Skica ti je odlicna Deyo btw, ova od auta naprijed, puno bolje nego da je ona slika konkretnog auta sto si prvo postavio.
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
vi odlucite,uglavnom da budu iste:icon_biggrin:
a sta za nickove:D

ma to su sigurno komplikacije,vidis da je komplikacija naruciti 5 majici sa natpisom na ledima a ne svakome posebno nick pisati :lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top