MAJICE !

MAJICE !

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ja mislim da smo pretjerali stvarno vise :) uglavnom ustanovili smo da ce biti vise od 5 majici sa natpisom na ledima jest da ce biti skuplje za 5,10KM ali nebitno i da vise ne pisemo na tu temu,sve je u redu sad samo nek deyo sredi ovo s racunom i bilo bi dobro da napravi "test" majicu da vidimo kako je to ispalo prije uplate.Dakle za obje verzije jer ce tako privuci vise momaka sto ce uzeti majice ;).Znaci evo ove 2 majice sto se rade 100% i nema izmjena nikakvih,dakle obicna i ova s natpisom sto je malo skuplja:
 
Član
ja tu nebi nis dir'o.... samo sto smo se dogovorili da bhtuning na djale.... bude dosta manji.... odma ispod kragnice....
 
Član
Adnane jesi se to malo naljutio:lol::lol:
O tome ja pricam cijelo vrijeme...uvijek ce neko naletit sa necim da kaze...evo Adnan je sve reko...moze lock dok deyo neotvori drugu sa prijavama...
 
Član
steta sto ne znam radit u ps-u pa da ja pokazem kako bi moja ideja izgledala. tj male prerade ovih...

hajd da probam opisati, pa ako hocete prihvatit, prihvatite...

znaci prednja strana ko sto je deyo postavio, ja bi bez tog bhtuning naprijed, ali ako vec "mora" ici, onda neka bude iznad auta tog i da se komplet sve to malo spusti nize...

a za nazad, neka u vrhu bude to bhtuning.com, a ispod ovaj natpis... s tim da ce biti veoma tesko naci ove majice sa crnom kragnicom i ovim oko rukava. jedino da uzmemo boju, pa obojimo hehehe :D sala
 
Član
nodiash je napisao(la):
Adnane jesi se to malo naljutio:lol::lol:
O tome ja pricam cijelo vrijeme...uvijek ce neko naletit sa necim da kaze...evo Adnan je sve reko...moze lock dok deyo neotvori drugu sa prijavama...

ko?ja?ma ne :lol::lol: a sad :icon_exclaim: imate li kakvih prijedloga za majice :lol::lol::D ae valjda ce lock temu jer smo stvarno pretjerali :)
 
Član
emir_89 je napisao(la):
steta sto ne znam radit u ps-u pa da ja pokazem kako bi moja ideja izgledala. tj male prerade ovih...

hajd da probam opisati, pa ako hocete prihvatit, prihvatite...

znaci prednja strana ko sto je deyo postavio, ja bi bez tog bhtuning naprijed, ali ako vec "mora" ici, onda neka bude iznad auta tog i da se komplet sve to malo spusti nize...

a za nazad, neka u vrhu bude to bhtuning.com, a ispod ovaj natpis... s tim da ce biti veoma tesko naci ove majice sa crnom kragnicom i ovim oko rukava. jedino da uzmemo boju, pa obojimo hehehe :D sala

Ne vjerujem da ce naci majicu sa ovim crnim ali UGLAVNOM sve ce biti kao na prvoj slici,znaci bhtuning ide iznad auta kako je i zamisljeno prvi put ;)

Deyo je napisao(la):
Majica je komplet bijela, nismo sudije ;)
A nazad jednostavno ne ide i natpis i link, neka bude link naprijed, a natpis nazad i gotovo.
Ko hoće, ko neće, i nema dalje.

S ovom zavrsnom lock temu :)
 
Član
deyo lock brate .... majce zna se kakve ce biti ....nema vise ideja ...

kakve cvjetice i ostalo imate temu za spamanje
 

Eko

Član
hahaha sto ga kulturno zakljuca, samo nije fino preklopio katanac.. ovo je jos otvoreno :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top