MAJICE !

MAJICE !

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ja se samo nadam da nece biti nesto jeftino i nekvalitetno.Mozda samo na ledima naprave TUNING & STYLING i to je to :D:lol::lol:
 
Član
Reko sam ja bulexu danas da ne radi nista ako je beze i jeftinoca neka...nek i bude skuplje al nek bude kako treba...radije necemo nikako ako vec ne moze dobro i kvalitetno...reko je da nece nista beze;)
 
Član
eh ovako.... treba se organizovati deyo ce postaviti pripremu sto su ljudi napravili... obicne majice mislim normala je 12km/kom a polo shirt je 17km/komad... sad treba utvrdi koliko nas tacno hoce.... a i sutra cemo u jos jednu stampariju otici da vidimo kakvo je stanje tamo.... eh et... uglavnom ponuda je 30 maja... i gratis bhtuning naljepnica uz majicu... a vidjet cemo jos sta i kako... sutra.... :D
 
Član
Nije lose...ja sam za polo shirt...malo gotivice...ajd kad vidimo tu pripremu kad dodje deyo nek otvori temu i onda oni koji hoce nek napisu kolicinu i velicinu...
 
Član
nodiash je napisao(la):
Nije lose...ja sam za polo shirt...malo gotivice...ajd kad vidimo tu pripremu kad dodje deyo nek otvori temu i onda oni koji hoce nek napisu kolicinu i velicinu...

Potpis i ja sam za polo :)
 
Član
AdnaNsa je napisao(la):
bulex je napisao(la):
kad dodje deyo... ko ce ti... znati di je odleprsao taj momak...

a drug jeste li uradili makar jednu da mozemo vidjeti kako je ispalo,na sta to lici :) ?

nismo uradili ni jednu... ali deyo ima pripremu... na prednjoj strani je tuning styling bla bla bla.... pa ispod kontura... ma joj postaviti ce deyo pripremu pa cemo da vidimo....
 
Član
bulex je napisao(la):
AdnaNsa je napisao(la):
bulex je napisao(la):
kad dodje deyo... ko ce ti... znati di je odleprsao taj momak...

a drug jeste li uradili makar jednu da mozemo vidjeti kako je ispalo,na sta to lici :) ?

nismo uradili ni jednu... ali deyo ima pripremu... na prednjoj strani je tuning styling bla bla bla.... pa ispod kontura... ma joj postaviti ce deyo pripremu pa cemo da vidimo....

aha fino,cekat cemo onda njega pa da vidimo ;)
 
Sto se tice maica otidjite u Anou 035 292 377 firma se bavi HTZ opremom, tako da imaju siroku lepezu maica raznih kvaliteta, boja i svih velicina.

Pa onda sa maicom otic kod stamparija, moj prijedlog iz iskustva.
Radio sam tiraz po 200-300 maica pa se ustedi svagdje po malo:)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top