MAJICE !

MAJICE !

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
a koliko napisaste za noc, jedva procitah sve ;)
naravno racunajte i mene... i obavezno nick na majici, da raspoznajemo jedni druge.
gdje i koliko treba uplatit, kad stizu majice?
 
Član
evo prijavljujem se i ja i treba li bi vec lagano spisak pravit ovih koji su se prijavili i slazem se za nick jer je prava stvar za upoznavanje na buducim SR-ovima
 
Član
Danas kad oni to sve vide...kolko sta kako otvorit ce novu temu pa se moze prijavit onaj ko hoce majicu..
 
Član
i ja sam protiv onog acab-a..i nick neka bude tam ak bude na guzici biti ce ko neki dres..i daj pozurite nemam vise niti jedne majce za obuci;)
 
Član
nenad je napisao(la):
I ja bi 1 ali bez nicka, glupo mi da mi ime pise na majici :D

Napokon da neko to uoci :D I ja sam protiv nickova, kakvo brendiranje, nisam otisao na neku lafo konferenciju da moram nositi name-tag. I ne razmisljate o tome da to sigurno i komplikuje sav proces kad ispada svaka majca individualna, a poenta je da uradimo nesto standardizirano. I manite se toga da svako sebi stampa pojedinacno, opet ce da budu na kraju i razlicite majce i sve, i nismo nista postigli onda, to smo mogli raditi i bez dogovaranja ikakvog.

I definitivno sam za to da bude ona prva kombinacija sto je AdnanSa predlozio, samo bez acab gluposti i nicka, pa nek kosta koliko kosta, nije poenta da napravimo nesto od 5 km bagatele :D mislim da se slazemo da je bolje uzeti i kvalitetnije majce koje se mogu nosati i mimo SRova i sl. , i da se uradi nesto lijepo, a ne plainwhite t-shirt s par slova na sebi :D


P.S. A zasto smo pozurili odjednom ovoliko, zar nije bilo bolje otvoriti recimo konkurs u trajanju par dana da svi koji imaju neki prijedlog prijave svoju viziju te majce pa da onda glasanjem odaberemo?
 
Član
trizex je napisao(la):
nenad je napisao(la):
I ja bi 1 ali bez nicka, glupo mi da mi ime pise na majici :D

Napokon da neko to uoci :D I ja sam protiv nickova, kakvo brendiranje, nisam otisao na neku lafo konferenciju da moram nositi name-tag. I ne razmisljate o tome da to sigurno i komplikuje sav proces kad ispada svaka majca individualna, a poenta je da uradimo nesto standardizirano. I manite se toga da svako sebi stampa pojedinacno, opet ce da budu na kraju i razlicite majce i sve, i nismo nista postigli onda, to smo mogli raditi i bez dogovaranja ikakvog.

I definitivno sam za to da bude ona prva kombinacija sto je AdnanSa predlozio, samo bez acab gluposti i nicka, pa nek kosta koliko kosta, nije poenta da napravimo nesto od 5 km bagatele :D mislim da se slazemo da je bolje uzeti i kvalitetnije majce koje se mogu nosati i mimo SRova i sl. , i da se uradi nesto lijepo, a ne plainwhite t-shirt s par slova na sebi :D


P.S. A zasto smo pozurili odjednom ovoliko, zar nije bilo bolje otvoriti recimo konkurs u trajanju par dana da svi koji imaju neki prijedlog prijave svoju viziju te majce pa da onda glasanjem odaberemo?

ma mi danas idemo da napravimo koju majicicu... da vidimo kako ce to izgledati... pa ako vam se svidi mozemo u masovnu stampu ici... ako vam se ne svidi nece se baciti majica...
 
Član
Ja sam npr triza narucio dvije...jednu s nickom jednu bez...nick je eto da se prepoznamo na eventima...a danas ce oni par njih probnih napravit pa slikat i stavit ovde da ljudi kazu sta misle;)
 
Član
Ma ne znam, to mi je nickom bas nesto suhveli....ja sam sve koje sam i upoznao i prepoznao, prepoznao po njihovim autima, tako ide najlakse.....a sad da idem bas eventom i nekome prilijecem eeeeeej, djesi nodiashu kujo stara :D (dobro, to mogu svejedno ,al' to nije bitno :D) nesto mi bas ne godi...al' ajd, ja narucim onu bez nicka i mirna bosna :)



@buly, oky, samo eto ja sam u svakom slucaju i za skuplju varijantu, nek je i 25-30 km, ali da stvarno valja, i majca i izrada.
 
Član
trizex je napisao(la):
Ma ne znam, to mi je nickom bas nesto suhveli....ja sam sve koje sam i upoznao i prepoznao, prepoznao po njihovim autima, tako ide najlakse.....a sad da idem bas eventom i nekome prilijecem eeeeeej, djesi nodiashu kujo stara :D (dobro, to mogu svejedno ,al' to nije bitno :D) nesto mi bas ne godi...al' ajd, ja narucim onu bez nicka i mirna bosna :)



@buly, oky, samo eto ja sam u svakom slucaju i za skuplju varijantu, nek je i 25-30 km, ali da stvarno valja, i majca i izrada.

pa ja i jesam za skuplju variantu.... ja sam npr uzeo svoju maju... gotivnu i da na nju stampam... da bude gotivno a ne samo da nosim kad krenem na neki race... vec da mogu i na poso :D:D:D
 
trizex je napisao(la):
Napokon da neko to uoci :D I ja sam protiv nickova, kakvo brendiranje, nisam otisao na neku lafo konferenciju da moram nositi name-tag. I ne razmisljate o tome da to sigurno i komplikuje sav proces kad ispada svaka majca individualna, a poenta je da uradimo nesto standardizirano. I manite se toga da svako sebi stampa pojedinacno, opet ce da budu na kraju i razlicite majce i sve, i nismo nista postigli onda, to smo mogli raditi i bez dogovaranja ikakvog.

I definitivno sam za to da bude ona prva kombinacija sto je AdnanSa predlozio, samo bez acab gluposti i nicka, pa nek kosta koliko kosta, nije poenta da napravimo nesto od 5 km bagatele :D mislim da se slazemo da je bolje uzeti i kvalitetnije majce koje se mogu nosati i mimo SRova i sl. , i da se uradi nesto lijepo, a ne plainwhite t-shirt s par slova na sebi :D


P.S. A zasto smo pozurili odjednom ovoliko, zar nije bilo bolje otvoriti recimo konkurs u trajanju par dana da svi koji imaju neki prijedlog prijave svoju viziju te majce pa da onda glasanjem odaberemo?

POTPIS ko kuca!!!
prvenstevno na konstataciju da uzmemo kvalitetnije majice, neka su skuplje, al nek su dobre.

bulex je napisao(la):
pa ja i jesam za skuplju variantu.... ja sam npr uzeo svoju maju... gotivnu i da na nju stampam... da bude gotivno a ne samo da nosim kad krenem na neki race... vec da mogu i na poso :D:D:D

na poso, na poso to i ja hocu ;)
 
Član
Upravo to, da nije neka bijela vulgaris :D nego neka fina majca :) i volio bi bas da budu sve iste jebiga, ono, ipak da drzimo do nekog standarda :D
 
Član
skuplja varijanta nije problem...buly organizuj to za ove koji hoce...mani samo sebi:D

i naravno kao i svi i ja bi da majice nosim svudje a ne samo na evente...zato i zelim da bude lijepa a ne neka za petaka...25-30km pa i vise nije problem...buly ce to sredit nemajmo brige:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top