MAJICE !

MAJICE !

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Mislim da ne bi bilo lose da umjesto ovog ACAB pise nick, bilo bi bas malo i diskretno a opet se zna ko je sa foruma:icon_confused:
 
sta ce ti nick da pise na guzici :lol: bolje gore nick mali natpis na ovom auto nece niko ni skontati sta to znaci osim raja s foruma, koja zna o cem se radi :123:
 
Član
i ne pise se stayling, nego styling...da se ne zajebete kad budete pravili...
i ja sam za, samo ako ne bude tih sponzora...jer necu nikog od njih na maici...
eto toliko od mene...:)
a deyo, kad budes iso, javi mi, hocu i ja da jednu sebi napravim....imam sliku i sve, samo ne znam dje cu :D
 
A C A B ALL CAPS ARE BASTARDS (SVI POLICAJCI SU DJUBRAD)
ovaj izraz se vecinom fura medju navijackim skupinama,ali posto i mi imamo kontakt sa murijom,neko je i to ubacio :icon_twisted:
 
Član
ma jasta je neg bezze...ne znam sto dzaba seru...kolko im je put neki policajac izaso u susret i prosli dobro...ima djubradi od policajaca, al nisu svi...
 
Član
ja bi da se prijavim za majcicu xxl mrsko mi citati sve stranice,bijele boje ako moze,kako sta kome pare kome lova kome sta?
 
Član
ma acab ne dolazi u obzir.... mi sutra idemo odraditi neke majice pa cemo napraviti vise njih kako se dogovorimo sa stamparijom....
 
Član
Normala deyo hondai drajver:icon_biggrin:...postavi danas kako je ispalo i cijenu...ja cu uzet svejedno...samo nedaj da onaj stavlja ikakve FC Chelsea oznake:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top