Astra u lovu na Golf GTI

Astra u lovu na Golf GTI

Član
VW-Golf-R-01.jpg

VW-Golf-R-63.jpg


Ne mogu da shvatim da govore da je Golf ružan. Jest on konzervativan i to je VW filozofija. Astra jeste ljepša (po unutrašnjosti mi je Golf bolji http://bit.ly/LV9UeF ), ali je dizajnirana prilično hrabro, a trendovi se mijenjaju brzo možda za koju godinu drugačije gledati. Tu je ipak konzervativan dizajn u prednosti.
 
Član
daleko od toga da je ruzan, meni je beton, volio bih ga imati. ali izmedju astre i golfa kad je dizajn u pitanju, prednost astri, iako mi je vw kao marka dosta drazi od opela :D
 
Mislim suludo je porediti ljepotu samo covjek bez ukusa ili ko hoce da se prepire jer je krvni VW-ovac moze reci da ima ista ljepse na R-u od OPC-a









i da , da ne bude da sam ja neki hejter i slicno ja cu pokazati s cim se moze porediti Astra jer je sesticu premasila cim je izasla , a ovo je druga prica jest meni opet Astra ljepsa al i ovo je zlo

 
Član
GolFanatiCars je napisao(la):
unutrasnjost bolja ili ne vrijeme ce pokazat isko ko i limarija :lol::lol::lol:

smijesan si, ne prica se o kadetu nego o autima iz 2012. godine. opet ponavljam NE VOLIM OPEL, cak sta vise rodjaka i jarana mu vec 4-5 godina redovno zezam za opel da je smece, ali ASTRA JE BETON!!! :D

astra vs r, pitanje je samo ukusa. mislim da ni jedno auto ne zaostaje za drugim...

PS: slazem se sa dragonom, DIZAJNERSKI jedino sirroco moze parirati astri ;)
 
I da kad vec pricamo i o inovacijama reci te mi sta se to znatno promjenilo od starijeg modela R u odnosu na noviji sto se tice unutrasnjosti . Pricajte sta hocete VW jeste marka jesu najbolji al dizajn im nije primaran ne baziraju se puno na to koliko na kvalitet zato ce mi uvijek 90% njihovih auta biti garibi izdrzljvi koji narod samo kupuje za prelazak destinacija , kao sto rekoh ko god hoce da se qurci ne kupuje sigurno VW-a pa niti Opela stariji modeli , dok su ova Astra i Insignia OPC drkica prave jurilice za pokazivanja :lol:

evo slika interijera R-a petice





emir_89 je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
unutrasnjost bolja ili ne vrijeme ce pokazat isko ko i limarija :lol::lol::lol:

smijesan si, ne prica se o kadetu nego o autima iz 2012. godine. opet ponavljam NE VOLIM OPEL, cak sta vise rodjaka i jarana mu vec 4-5 godina redovno zezam za opel da je smece, ali ASTRA JE BETON!!! :D

astra vs r, pitanje je samo ukusa. mislim da ni jedno auto ne zaostaje za drugim...

PS: slazem se sa dragonom, DIZAJNERSKI jedino sirroco moze parirati astri ;)

To je brate kad se nema argumenata fataju se neki greski koja svaka autoindustrija ima , ja imam Astru iz 2000 godine i dok je bila crna hrdje nije vidjela osim na nekim coskovima npr gepeka gdje sam ga okrnio al to nema auta koje se ne pojavi kad zgulis sve do lima , ali zato saniras i miran , nije fazon hrdje zahrdjace i bmw ako ga ne pazis i boli te qurac ako parnica dodje do lima i sl.
 
Al i ti lupas, ko hoce da se kurci kupit ce neko egzoticno auto a ne nekakvog opela ili golfa...moze se jedino kurcit nekome ko zna sta je OPC ili R, a ostali ce na to samo gledat kao opel/golf "neobicnog" izgleda. I BTW Golfova tabla/armatura je dosta pregledljivija, sta ce opelu ovoliko tipki ?
 
Član
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=zBYRrq6cC2U[/video]

evo ti tvoj interijer koji super izgleda na slikama... uživo, sranje totalno, kao i u ostalim GM vozilima...;)
škripi na sve strane, plastika ko qrc

u golfu je sigurno kvalitetnije, a za 38 000€ hocu da gori a ne da škipi ko u daciji ;)
 
Član
gaga je napisao(la):
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=zBYRrq6cC2U[/video]

evo ti tvoj interijer koji super izgleda na slikama... uživo, sranje totalno, kao i u ostalim GM vozilima...;)
škripi na sve strane, plastika ko qrc

u golfu je sigurno kvalitetnije, a za 38 000€ hocu da gori a ne da škipi ko u daciji ;)

skripi itekako, e to je to, jbs sve te dzidze i pomagala ako krajnja obrada je u k.... e sad zamisli ovo za nekih 15godina...
 
Član
<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/QATro4s-Kk8" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

:icon_smile:
 
Ja dok ne sjednem i ja vidim da li skripi ja ne vjerujem , imam astru 2000 godina nema djela koji se ovako ponasa , takodje sjedio sam i u GTC-u , otici cu maksuz u Opelov servis da sjednem i da uradim sto je ovaj uradio

I da ovo je vauxall on nije made in germany al svejedno cu probati ovo sto je snimio ali opet me to ne tjera od njeg svako auto ima mana nijedno nije savresno
 
Član
Šta ono nako škripi na astri?????????????? jel ono neka zajebancija ili?

Mislim kad se kupuje takvo sportsko auto sve se gleda, od zvuka auspuha, preko nekog statusa i sl..

Kad bi kupio opela i rekao svim ljudim koje poznajem da sam dao te pare ljudi bi mislili da sam probio na masi :)

Lično na ovoj astri nema ništa što bi je izdvojilo od r, ako ćemo gledati vanjski izgled široko meni ima dosta ozbiljni agresivni look, što se tiče unutrašnjost mislim da je i vw tu bolji, ovo na sredini od astre mi izgleda ko soni erikson iz dvije hiljade i neke :) i više volim kad to spuste dole na sredin kod mjenjača...

Ugl nebi ni jedno uzeo jel me neinteresuju ova auta, da uzmem neš ovako i da mi tandrče kad znam da sam za te pare mogao uzeti audija ili bmw sa lamperijom kakvom hoću i kožicom sa ćabe i da unutra i vani sve gori, i kad tinedžerka sjedne da odma pišne :) ovako jbt astra, a kad bi bilo stani pani možda široko...
 
Ne treba spominjati druga auta naravno da bi vecina uzela neko drugo auto , ja volim japanca i ne bi uzeo ni opela ni vw-a nego bi uzeo Lancera Evo i rijesio problem
 
Top