Astra u lovu na Golf GTI

Astra u lovu na Golf GTI

Član
ja sam mozda i veci ljubitelj vw-a nego opela, golf mi je ok auto, cak sta vise mislio sam kupiti peticu, ali su mi zadnje dvije serije astre dizajnerski daleko ispred i 5-ice i 6-ice, tako da ce vrlo moguce odluka pasti na astru h gtc. a ova zadnja astra je vrh vrhova, uz insigniu definitivno nesto najljepse sto je od "normalnih auta" ne brojeci egzotiku izaslo u zadnje vrijeme... ;)
 
Član
Ako poredimo Golf R i ovu Astru, ne bi se razmisljao uopste, astra nema sanse kod R golfa a bolja je od Gti golfa. :icon_smile::icon_smile:
 
Član
Najljepse auto na svijetu..
Predobro uradjena..
Bez greske je od felgica boje izgleda i opereme kakve su stare Astre ova je šminka prava :cool:
 
Član
sve bi bilo ok da si na kraju negdje barem malim slovima spomenula i forda, ovako gledaj kako ces covjeku na oci nakon ovog komentara :lol:
 
Član
emir_89 je napisao(la):
sve bi bilo ok da si na kraju negdje barem malim slovima spomenula i forda, ovako gledaj kako ces covjeku na oci nakon ovog komentara :lol:


Hahahahhaha de lud si :D necu da spomenem Forda gdje se prica o mojoj Astri jer ipak Daki kaze da je Astra krs mrzi opela,al et desi mu se nekad da provoza moju Astru :D pa zvijela ASTRA i ljubav :D !
 
Legend
emir_89 je napisao(la):
sve bi bilo ok da si na kraju negdje barem malim slovima spomenula i forda, ovako gledaj kako ces covjeku na oci nakon ovog komentara :lol:

Pa ja sam u prvom postu napisao da je TOP!!! Sad mozes mislit kad ja koji ovoliko nevolim Opela, kazem da je top :cool:
 
Član
daki je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
sve bi bilo ok da si na kraju negdje barem malim slovima spomenula i forda, ovako gledaj kako ces covjeku na oci nakon ovog komentara :lol:

Pa ja sam u prvom postu napisao da je TOP!!! Sad mozes mislit kad ja koji ovoliko nevolim Opela, kazem da je top :cool:

isti smo, ali bukvalno hahahah :D vec nekoliko godina zezam rodjaka i njegovog jarana koji vole opela kao da imaju 56% njihovih dionica. nije mi nesto draga marka, ali ove zadnje dvije astre su vrh + insignia. vrlo moguce da se odlucim i za jednu astru h gtc...
 
Član
po snazi ovo je više porediti sa golfom r

u toj klasi nebi ni jedno ni drugo, pored audija 3 s i nekog bmw oba auta su smiješna... iznutra a i vana....

neznam koliko je ova astra al nije ništa skuplja ni jeftija da se uzme golf 6 r sa ovim recaro kožnim sjedištima i ostali budalaštinama...kao što je prikazano na slikama...
 
aServis je napisao(la):
po snazi ovo je više porediti sa golfom r

u toj klasi nebi ni jedno ni drugo, pored audija 3 s i nekog bmw oba auta su smiješna... iznutra a i vana....

neznam koliko je ova astra al nije ništa skuplja ni jeftija da se uzme golf 6 r sa ovim recaro kožnim sjedištima i ostali budalaštinama...kao što je prikazano na slikama...

potpis ;)

al eksterni dizajn je svaka cast
 
Član
aServis je napisao(la):
po snazi ovo je više porediti sa golfom r

u toj klasi nebi ni jedno ni drugo, pored audija 3 s i nekog bmw oba auta su smiješna... iznutra a i vana....

neznam koliko je ova astra al nije ništa skuplja ni jeftija da se uzme golf 6 r sa ovim recaro kožnim sjedištima i ostali budalaštinama...kao što je prikazano na slikama...

Cijena je ista kao za Golfa R ;) nekih 38 000€

A vidi ovo:
135i Coupe 225 kW (306 PS) 40.750,00 EUR :D
 
Član
nema sta astra juriti golfa, ova astra je pojam za golfa iako mi je vw puno drazi od opela. golfa R-a kojeg neki pominju sam vidjao par puta uzivo, jeste on extra ali nije ostavio neki utisak na mene cak ni kao astra gtc sto se tice izgleda. a o opc-u da i ne govorim. o performansama necu pricati jer nit sam vozio nit sam upucen, ali dizajnom je astra miljama ispred golfa, pa cak i R-a...
 
Član
neznam zašto ti je astra pojam za golfa, oba auta su za kurčenje,al rekao sam gore prije u postu zna se ko je najveća kita kad se pojavi :) tako to uvijek bude gti ili r pariraju određene konkuretni kad prođe neko vrijeme gti ili r viđamo po ulicama a konkurencije obično nebude, a na papiru blista...tako će biti i sa ovom astrom...

Ima tu još jedan model od vw, recimo široko r koji ima još agresivni look

Neko voli da mu interijer izgleda kao soni erikson , dok neko voli jednostavno..

rijetki će naslagati 70 i kusuru km za ove egzotične stvari, i ako uzme to bude socijalna astra opc :) koja je daleko ispod ove egzotične što viđamo po rew...
 
Član
kazem dizajnerski je deceniju ispred golfa, pa tako i R-a. u performanse necu ulaziti, jer nisam upucen ali i corava baba moze skontati sta je "vizuelno naprednije" u ovom slucaju. a sirroco je drugi par rukava... ;)
 
Top