Astra u lovu na Golf GTI

Astra u lovu na Golf GTI

Član
Little Dragon je napisao(la):
Po koji put ih moram pobjedzivati , kadeti jede dvicu , Astra F jede Golfa III , Astra G jede Golfa 4 , Astra GTC OPC jede Golfa GTI 5 i sad jos i ovo pa dokle :lol:
Reci im rođeni da je krajnje vrijeme da shvate da je Opel pravo auto... Sad ce se Igy javit i reci da samo u pravu da je VW i seat banana teska :p Hahahah :D I ovaj je naslov pogresno napisan Golf je u lovu na Astru, a ne obrnuto :D
 
Član
badboy je napisao(la):
Ja cu reci da bih izabrao GOLF R prije Astre ... Jer mi golf ima nekako ljepsu unutrasnost , a i morate priznati da je drugacije kad GTI prodje ulicom ili R nego napr Astra ... zar ne ??


Osim toga vozio sam novog GTD i zasad mi je to dizel kojeg bih rado volio imati , te je atraktivnog izgleda a 170 ks pravi sex

Šta je bolan to drukčije kad prođe Gti ulicom od Astre? Drukčije je levatima kojima je Gti vrh vrhova i koji od ostalih bržih auta znaju za Ferarija s tv-a i Golfa Gti od amidže ili od nekog iz grada.Da se ko ne nađe uvrijeđen,Gti ima svoje mjesto među legendama,ali isto tako počevši od Gsi-a Kadeta,taj isti Kadet ih dere.Pogrešno ti je razmišljanje.
 
Ma brate nemam ja sta objasnjavati stajali su mnogi fabrika protiv fabrike pa se zna ishod , jos stave motor od trice u dvicu i opet GSI-u ne mogu nista nemam ja sta tu pricati . Ja sam rekao Golf je vrh golf je prvi a za ljude kojima je bitno da imaju auto da im sluzi da se ne gleda njegov izgled i dizajn jer je qurcev , Opel je smece opel je dno al bar ljudi prave lijepa auta:cool:
 
Član
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=52GULYssIoE[/video]

LimitedSlip serijski :cool:
 
Član
wade_ je napisao(la):
badboy je napisao(la):
Ja cu reci da bih izabrao GOLF R prije Astre ... Jer mi golf ima nekako ljepsu unutrasnost , a i morate priznati da je drugacije kad GTI prodje ulicom ili R nego napr Astra ... zar ne ??


Osim toga vozio sam novog GTD i zasad mi je to dizel kojeg bih rado volio imati , te je atraktivnog izgleda a 170 ks pravi sex

Šta je bolan to drukčije kad prođe Gti ulicom od Astre? Drukčije je levatima kojima je Gti vrh vrhova i koji od ostalih bržih auta znaju za Ferarija s tv-a i Golfa Gti od amidže ili od nekog iz grada.Da se ko ne nađe uvrijeđen,Gti ima svoje mjesto među legendama,ali isto tako počevši od Gsi-a Kadeta,taj isti Kadet ih dere.Pogrešno ti je razmišljanje.


Ja nist nisam rekao za GSI ... samo kazem da mi je u ovom slucaju Golf br.1 bez obzita ko koga dere vec eto neka ljubav ..

Osim toga nije sad da bas bas bas gotivim golfa al ima u nekim slucajevima bih ga prije uzeo nego recimoo ovu astru ... sto se tice ovih sportskih modela , dok kod serijskih modela uzeo bih prije astru ... ;)
 
Član
Onda ne možeš pisati "a i morate priznati da je drugacije kad GTI prodje ulicom ili R nego napr Astra ... zar ne ??". ;)
 
Član
badboy je napisao(la):
wade_ je napisao(la):
badboy je napisao(la):
Ja cu reci da bih izabrao GOLF R prije Astre ... Jer mi golf ima nekako ljepsu unutrasnost , a i morate priznati da je drugacije kad GTI prodje ulicom ili R nego napr Astra ... zar ne ??


Osim toga vozio sam novog GTD i zasad mi je to dizel kojeg bih rado volio imati , te je atraktivnog izgleda a 170 ks pravi sex

Šta je bolan to drukčije kad prođe Gti ulicom od Astre? Drukčije je levatima kojima je Gti vrh vrhova i koji od ostalih bržih auta znaju za Ferarija s tv-a i Golfa Gti od amidže ili od nekog iz grada.Da se ko ne nađe uvrijeđen,Gti ima svoje mjesto među legendama,ali isto tako počevši od Gsi-a Kadeta,taj isti Kadet ih dere.Pogrešno ti je razmišljanje.

Ja nist nisam rekao za GSI ... samo kazem da mi je u ovom slucaju Golf br.1 bez obzita ko koga dere vec eto neka ljubav ..

Osim toga nije sad da bas bas bas gotivim golfa al ima u nekim slucajevima bih ga prije uzeo nego recimoo ovu astru ... sto se tice ovih sportskih modela , dok kod serijskih modela uzeo bih prije astru ... ;)

druze ja ti kazem, vidjao sam uzivo i R-a i astru gtc, ne opc koja je u svakom slucaju mocnija od gtc. i vjeruj mi da bih se prije okrenuo za astrom nego za R-om, opc je tek prica za sebe. koliko god R bio sportski model i dalje je "preobican". sirocco je vec nesto drugo i on dizajnerski moze parirati astri, barem po mom misljenju. opet kazem, performanse necu komentarisati jer nisam kompetentan...
 
OggyBoy je napisao(la):
Izgleda prespremno, možda mi je sad i najljepši auto u klasi, Megane ode na 2. mjesto. Realno, ima oko 280 KS i kad već spomenušte Gnojfa (nezaobilazno go*no u svakoj temi), kako uopšte možete porediti ljepotu Astre i Gnojfa, imate li mozga ili ste retardirani u glavu:icon_question:
Na stazi ćemo vidjeti ko je bolji, mada, mislim da je tu Gnojf R u prednosti zbog pogona, a GTI Gnojfa vjerovatno jede za doručak jer je mnogo jača.;)

ne znam cemu tolika mrznja prema vw-u,, ajde tu mrznju i mogu razumjeti ali
mrznju prema vozacima i vrijedjanje nikako,, :icon_mad:
golf R bog i batina,, ima nesto ipak u tome sirotinjskom golfu,, ipak je on zacetnik
gti klase ;) ja bi izabrao gti-a,, opela ne gotivim ni malo,, unutrasnjost mu nije cemu,, exterijer boli glava
 
Član
S obzirom na ovaj klip na prethodnoj strani i komentar ovog svabe, naslov teme je pogresan.

Ovdje je Astra na crti sa Megane RS i Sciroccom R.
Kako god prelijepo je auto, generalno ovaj dizajn nove Astre i Insignie je perfektan
 
Član
@bucky: ovo nije cemu?? e da mi je znati onda sta je to tebi ok... :D

2012-Opel-Astra-OPC-interior-view.jpg


nisam ni ja neki ljubitelj opela, ali ova astra je sto se izgleda tice vrh i s vana i unutra
 
Član
Eno izbilo joj na rubu :icon_biggrin:, salim se, ali gdje ce ovo biti ljepse od Golfa cistokrvnog svabe, ona klasicna ljepota, harmonija jedna. Ovdje neke svemirske obline, postoje bar jos 3 modela na ovaj kalup. Slazem se da je Opel uvijek bio dobar auto, i sada je, ali realno uvijek kaskaju jednu stepenicu za VW-om ;)
 
Član
ja jos uvijek ne mogu doci sebi da je nekima ovo

ag_12golfr_int2.JPG


bolje i naprednije od

op2012astragtc56347858.jpg


:D :lol: :icon_biggrin: :cool:

manje-vise su unutrasnjosti poprilicno slicne, ali isticati da je bolja unutrasnjost golfa ili da je astri ruzna unutrasnjost SMIJEEEEEEEEEEESNOOOOOOO :D
 
Top