Astra u lovu na Golf GTI

Astra u lovu na Golf GTI

Član
Little Dragon je napisao(la):
vjerovatno ima puljga da se to osvjetljenje prigusi kao na svim modelima , a isto Bog dao SMD lako se to izmjeni hahaha
Imaju 3 boje osvjetljenja bijela plava i crvena, ja govorim za crvenu, moze se to mijenjati, ali cini mi se samo na instrument tabli, dok onaj dio kod mjenjaca sto svijetli uvijek svijetli crveno i ne moze se iskljuciti, bar tako mislim.

Evo ovdje se mozda malo bolje vidi ono o cemu pricam, jos zamislite da je noc...

opel-astra-ecoflex-interior-picture.jpg
 
Član
Guzica već viđena i klaustrofobična minus Prijatelj je kupio novu - običnu sa 1.4 turbakom i više mi se svidjela od golfa
 
Član
Ja bi volio da neko kupi i Golfa i Astru pa da kaze svoje misljenje kada ih sam uporedi.:cool:
Ovako ce svako hvaliti marku kojoj je vise naklonjen, a kola je vidio samo na slikama i video klipovima ;), to nije nikakva ocjena...:icon_confused:
Ja licno kad bi kupovao ovakav tip kola VW bi bio na zadnjem mjestu samo i samo zato jer im je dizajn veoma los... a svako ce sigurno ici dobro, stigao do 100tke za 6 sec ili 5.9sec, meni svejedno:icon_question:(moje misljenje)
 
Član
Astra OPC 280PS VS Golf GTI 210
Astra skuplja skoro 10 000€, nisu baš za poredit ako ima jači sličniji Golf... ;)

OPC vs Golf R ... :D
cijena je ista, snaga ista
 
Član
Ja cu reci da bih izabrao GOLF R prije Astre ... Jer mi golf ima nekako ljepsu unutrasnost , a i morate priznati da je drugacije kad GTI prodje ulicom ili R nego napr Astra ... zar ne ??


Osim toga vozio sam novog GTD i zasad mi je to dizel kojeg bih rado volio imati , te je atraktivnog izgleda a 170 ks pravi sex
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Po koji put ih moram pobjedzivati , kadeti jede dvicu , Astra F jede Golfa III , Astra G jede Golfa 4 , Astra GTC OPC jede Golfa GTI 5 i sad jos i ovo pa dokle :lol:

Astre su extra auti i dizajnom su ljepse nego Golfovi koji stvarno dizajnom nisu nesto,mozda je ova nova samo malo previse obla a i masine su nema price ali u Opelu su malo manje vjesti u marketingu i procjeni ljudske psihologije.Svi ti auti su trebali ostati na imenu legende i ovo je trebao biti najnovi Kadet GSI :icon_biggrin: .Fanovi stare pile koji su pri lovi bi ga pokupovali u trenu.
 
Član
ErRoR je napisao(la):
Ma kakav golf za ovu astru. Jede ga u svakom pogledu!

Potpis ;) dizajnom pogotovu, golf je vec zastario :icon_rolleyes:

I ovo GTI fan sto govori je upravu trebali su se vise drzati zacke GSI to ipak vuce duzu tradiciju i jaci simbol od OPC
 
Član
Pa ova Astra je za Golfa hmmm malo je reci izmislila auto ,,,,,Astra je posebna u kom god pogledu :cool::cool::cool:
 
Član
badboy je napisao(la):
Ja cu reci da bih izabrao GOLF R prije Astre ... Jer mi golf ima nekako ljepsu unutrasnost , a i morate priznati da je drugacije kad GTI prodje ulicom ili R nego napr Astra ... zar ne ??

Osim toga vozio sam novog GTD i zasad mi je to dizel kojeg bih rado volio imati , te je atraktivnog izgleda a 170 ks pravi sex

vjeruj mi da je astra gtc atraktivnijeg vanjskog izgleda nego golf R, vidjao uzivo i jedno i drugo. opc je tek prica za sebe....

a sto se tice unutrasnjosti

2012-Opel-Astra-OPC-interior-view.jpg


vs

RecaroGolfR.jpg


ne vidim po cemu to astrina unutrasnjost zaostaje. da sad nebi bilo da mrzim golf, volim opel ili sta vec. nisam uopste neki ljubitelj opela, tj ni jedne marke kao marke posebno. ja gajim simpatije prema modelima, a ne markama. ova mi je astra bolja od svakog golfa u svakom pogledu, i obicne verzije a i ove sportske.

opet, 100 ljudi 100 cudi
 
Zna se Golf je golf al naravno zna se i zasto je to tako toga su svi svjesni koji nisu slijepi ali da su dizajneri nikad nisu bili zbog toga se i prodaje i zato su prvi sto prave jednostavne fine aute sa jeftinim djelovima i pristupacnom cijenom , voze ih najvise ljudi kojima treba auto od tacke A do tacke B , ko hoce da se qurci i pokazuje ne kupuje golfa , uglavnom ja to vrlo lako objasnim kad usporedis sve Golf modele kao na slici ispod



Znaci svaki model ima svoju pratnju tako da su po meni oni izbacili od 6 serija samo 3 :)

Dok je kod Opela drugacije , vidi se lijep dizajn kod svakog modela i svaki je jasno lijepis od svakog golfa iz te generacije (po meni)



Znas kako ti je to kao sa svim , ko hoce da povoljno prodje kupit ce odjecu u Haris exportu a ko hoce da se kurci kupit ce Armania :lol:
 
Top