VW Sharan Powered By PROTUNING Centar Komentari

VW Sharan Powered By PROTUNING Centar Komentari

Legend
dok sjednu predvidjene felge , sve ce to tek dobiti svoj izgled , mislim da ce odlicno izgledati , sta ce ici u carbon?
i jos mi nije jasno ,..... bixenon sociva su tu , za sta onda ostaje sjenilo u faru "nekadasnje dugo svjetlo" ?
 
Član
carbon krov,hauba po sredini i karambolka kao sto je uradeno na slici ps-u,a sto se tice farova,nekadasnje dugo je prikopcano kao pozicija uostalom sutra ce se vidjeti kako je to uradeno ;)
 
BHT Ovisnik
nece valjda lajsne ostati crne i nece dirati masku?
inace nije lose,mislim da ce se uklopiti mnogo bolje s felgama:icon_smile:
 
Član
lajsne ostaju crne po zelji vlasnika,a sto se tice maske ove ivice maske u carbon foliju znak isto u carbon foliju dok rebra ostaju siva ;)
 
nije lose, prednji kraj je predobar ispao,, malo ovi dijelovi sto su farbani mi nekako zapinju za oko
kao da nije ista nijansa sive boje,, da je tu doslo do propusta:icon_question:
 
Član
cini mi se da neko ima viska para a manjka mozga...

al OK, radite kako vlasnik hoce, mada sto se mene tice, ovo sto hoce da uradi, nije cemu...;)
 
Član
Hvala svima na pozitivnim komentarima,a sto se tice boje jako je cudna kako god pogledas vidis drugaciju nijansu sive pa zato ti se i cini da nije ista boja ;)
 
Član
Auto deluje kao vlasnik ima 14 godina i da cunira tudj auto sa tudjim novcem. Od svega mi se jedino dopadaju farovi i sociva sto je u sustini vas idejni i izradni projekat, sve ostalo je maksmalno neukusno i neuskladjeno...

ukusi su razliciti, al neukus ostaje neukus.

bez uvrede, bljak je...
 
Svaka cast ekipi koja slaze auto ali sto deez rece, vlasnik nema ukusa ni 1 % ..Auto izgleda isto kakva kujica na tockovima..Auto je neproporcionalan vec fabricki jos ove plasticurine su ga dodatno povisile, haos.. Nemojte se sta naci uvrijedjeni, jasno mi je da radite po zeljama vlasnika (investitora). Kazem sto se vas tice sve 5, ali finalni produkt 0. Nadam se da ce te imati priliku da doradjujete nesto "normalnije" i ukusnije..
 
Član
bad_look je napisao(la):
dobar samo ti se boja slila kod ove slike na spojleru gdje je kutija cigara....ostalo ok...pozzzz:cool::cool:

Nije boja nego voda poslije pranja, boja se cini razlicitom na slikama zato sto je na branicima nova boja a ostatak auta stara, na kraju ide poliranje da se sve ujednaci :icon_smile:
 
Top